|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
27.6.2007 15:31:25   
bebi
Pozdravljene!

Včeraj sem odprla navadne pamperske (zelena embalaža), ki smo jih kupili prejšnji teden v Mullerju, pa so se mi zdele nekam čudne, nimajo elastike zgoraj, ki so jih tiste navadne pamperske iz zelenega Jumbo paketa nazadnje imele, pa pogledam na embalažo: Made in Poland. A zdej se je pa še Muller sfižil? user posted image  Kakšne so vaše izkušnje? Kje se sploh še da dobiti navadne pamperske Made in Germany?

LP bebi

_____________________________

2006
2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
27.6.2007 16:19:27   
petraz
Tudi jaz sem prejšnji teden kupila v Mullerju Pamperske in sem bila zelo razočarano, ko sem ugotovila, da so Poljske ...user posted image  Tako kot ti sem se vprašala, kje sploh lahko še kupim nemške Pamperske... verjetno v Avstriji.. Žalostno, a ne...user posted image

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
27.6.2007 16:20:34   
Naja30
Jaz sem tudi vidla v mullerju made in poland pamperske. Jih pa ne uporabljamo več tako da ti ne bi vedla povedat, kje imajo original.

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
27.6.2007 19:10:02   
Maggie
Imajo oboje, tako da je treba dobro pogledati. Jaz sem jih kupla 2 tedna nazaj in so iz Nemčije - active fit.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
27.6.2007 19:22:11   
Anonimen
mi tam kupujemo plenice ker naj bi bile tam primerne za nemški trg-bolj kvalitetne kot za v slovenijo.poljskih pa še nismo srečaliuser posted image

(odgovor članu Maggie)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
27.6.2007 19:53:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
27.6.2007 20:38:53   
Capyka
Jaz pa kupujem activ fit v sparu, pa je vedno made in germany user posted image  Sem pa zadnjič dobila en totalno klump zavoj, so bile prav nafilane gor na vrh z vato, da je user posted image  ful žulilo v hrbet...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.10.2006 je prišla naša princeska Sara!
22.03.2010 pa še druga princeska Tamara!
--------------------------------------------
Jaz bi pa spaaaalaaaaa......

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
27.6.2007 21:26:32   
atteya
To se je mesece nazaj zgodilo tudi meni. Besna sem pisala na firmo, na uvoznika pri nas, a še danes ni odgovora, kljub temu, da sem ga želela (saj sem čisto lepo napisala pismo z vprašanji o takih razlikah pri nas).
In potem sva večkrat pleničke kupovala v Müllerju v prepričanju, da se zdaj ne moreva zmotit, pa sva nedolgo nazaj dobila tam tudi Poljske pleničke. Najprej sva take dobila v DM-u, zdaj nazadnje, pa sva ravno v DM-u dobila originalne.
Meni ni več jasno. Je pa kvaliteta drugačna. Kako si sploh upajo manj kvalitetno robo prodajat za enako ceno? In zaklaj nas obravnavajo kot drugorazredne evropejce, kot da je za nas itak vse dobro.
A veste, da tudi Milka čokolada za Slovenski trg je drugačna kot za italijane, avstrijce ali druge. Ni pošteno!

(odgovor članu Capyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
27.6.2007 22:03:46   
Mojc
Zadnje čase imajo Made in Germany - active fit v DM-ih!
Jaz te kupujem tam, je pa res, da vedno iz previdnosti še preverim poreklo pred nakupom.

(odgovor članu atteya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
27.6.2007 22:10:25   
kofetek2010
na AktivFit-kah kupljenih v avstrijski Bipi piše Made in UK - se ne spomnim, da bi bile Made in Germany tako kot v slovenskem Müller-ju user posted image




(odgovor članu Mojc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
27.6.2007 23:16:32   
saška*
Baje so te UK isto kot bi kupila poljske - sem jih našla v Arielu pa mi je prodajalka povedala.
Sicer pa je Muller spet dobil novo zalogo nemških pampersk. Po moje se uvozniku mal meša...

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
28.6.2007 8:28:45   
Nika v službi
Ja, žal, poreklo je treba preveriti. Včeraj sem kupila nemške Active Fit št. 5 v Muellerju v Lj BTC. Zelene pa sem nehala kupovat, ker sem večkrat naletela, da do bile brez raztegljivih trakcev, skratka bula.
Za nas so zakon fitke, pa čeprav pregrešno drage.
Kadar grem na službeno pot (relativno pogosto), pa vedno pritroskam Axctvie Fit, nazadnje sem jih dobila v Billi, večje pakiranje za nižjo ceno kot v Muellerju!

(odgovor članu saška*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
28.6.2007 9:05:08   
3T
Kakšna pa je razlika mes Activ Fit kupljenimi v  mullerju in drugimi Activ fitkami, kupljenimi v ostalih trgovinah, v obeh primerih piše made in germany?

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
28.6.2007 9:09:10   
orhideja75
tudi muller ni več to, kar je bil!
je treba prov pazit kaj kupiš. jaz vedno pregledam deklaracijo. vsaj zadnje čase, ko je tega toliko, da ne veš potem kaj si sploh kupil.
pa kitajci so že povsod.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
28.6.2007 9:09:42   
Strawberrie Cherrie
3T, v slovenskih trgovinah, razen Mullerja piše na ActiveFITkah MAde in UK; pri kupljenih v Mullerju pa Made in Germany.

Jaz zelo rada kupim v Bippi zelene pamperske, ki imajo raztegljiv zateg (oz kako bi se izrazla user posted image ), so pa Made in UK. Ampak dejansko ne najdem razlike med temi  (zelenimi z nategom user posted image ) in vijolčinimi ActiveFit. Pa še več ji dobim.


< Sporočilo je popravil london_paris -- 28.6.2007 9:11:29 >

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
28.6.2007 11:39:48   
kofetek2010
zelene nimajo mrežice notr user posted image  

pa zelene meni bolj plastične delujejo user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
28.6.2007 11:49:06   
crci06
... po drugi strani je pa ravno (bila?) v mercatorju akcija Fit-k Made in Germany...
Če to še kaj velja...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
28.6.2007 12:51:33   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

zelene nimajo mrežice notr user posted image  

pa zelene meni bolj plastične delujejo user posted image


Jana73, men je denjansko vseeno, ker več kot 2uri podnevi nima ene plenice gor. Ko se pa pokaka, ga pa takoj previjem. Ponoči pa ActiveFit.
Pa že lep čas ni imel vnete ritke ... tako, da upam, da se nam bo to obneslo še naprej.
Sicer pa, ti samo provociraš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj_moj, ne, ne velja. Imajo sedaj MEGApack Active Baby ... made in Pol; pa še tiste brez ČOF, nimajo pa raztegljivega zatega/natega user posted image - te so meni totalni šit.

< Sporočilo je popravil london_paris -- 28.6.2007 12:53:38 >

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
28.6.2007 13:05:15   
crci06
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris


Moj_moj, ne, ne velja. Imajo sedaj MEGApack Active Baby ... made in Pol; pa še tiste brez ČOF, nimajo pa raztegljivega zatega/natega user posted image - te so meni totalni šit.



Oprosti London_paris, ker nisem prepričana, da te prav razumem: torej: M ima navadne fitke v akciji(št 5 42 kom). So Made in Germany. A so kul?

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
28.6.2007 13:07:36   
Strawberrie Cherrie
Ne, niso made in germany -> sem jih gledala včeraj; so poljske. 2 paketa po 60plenic; 19€
Nisem jih pa kupila. Ker nimajo tistega fleksibilnega natega user posted image

Aja, pa gledala sem 4 in 4+ ... Za Nejca lahko kamot uporabljaš 4 & 4+ ...


< Sporočilo je popravil london_paris -- 28.6.2007 13:08:28 >

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
28.6.2007 16:00:53   
kaya2007
ne vem kaj je s tem mullerjem zadnje čase (v btc-ju)! Nikoli nič nimajo, zadnjič nisem dobila ne plenic, niti vode, robčkov (pampers), hrane aptamil comfort nimajo pa že več tednov!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
28.6.2007 22:21:02   
bebi
No, pa da mal popravim vtis Mullerja (BTC), od koder sem pred kratkim pridrvela: sem dobila pamperske v zeleni embalaži (flex) - Made in Germany, bo treba biti res previden in vsakič brat deklaracijo. Ampak založenost jih pa res baše, sem vzela dva paketa št. 4, na polici sta pa ostala samo še dva paketa.

LP

_____________________________

2006
2008

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
29.6.2007 23:00:01   
Liona
Jaz jih kupujem v Avstriji. Grem 1x na mesec gor in jih nabavim. So bolj kvalitetne kot pri nas v Milerju. Kupila sem tukaj New Baby 3 in v Avstriji. Embalaža je enaka, planičke pa so čisto drugačne čeprav na obeh piše Made in Germany user posted image  Seveda so Avstrijske boljše. Bolj mehke, debelejše in se otročka lepše oprimejo. Po moje še nemške ločujejo za vzhodni in zahodni trg user posted image .

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

(odgovor članu bebi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
29.6.2007 23:28:50   
Putka
Zdej pa meni ni več nič jasnouser posted image Mi smo na velikosti 2, ker ni bilo v Mullerju New Baby 2-ke, mi je dragi navadne prinesel. Brez raztegljivih trakcev - sploh nisem pomislila, da je to narobe, ker jih tudi 6-ka (imamo za starejšo ponoči) iz Mullerja nima. Active Fit še ne uporabljamo, ker nimajo št.2.

A tudi navadne pamperske (zelen paket) morjo imet raztegljive trakce in biti Made in Germany? Kje v Avstriji kupujete plenice, a imajo ta prave v Toysu ali npr. Sparu?

Od znanke, ki dela v Spar Slovenija sem izvedela, da bodo imeli plenice direkten uvoz iz Nemčije. Juhu, ker imam Spar pred nosom.

Pa nazadnje sem bila prejšnji teden v Mullerju BTC, katastrofa, res pa da prenavljajo. Imeli so en paket pampersk New Baby 1, skratka prazno... Je bila pa nazadnje cena škatle z 2x Active Fit 15,99€, kar se mi zdi precej ugodno.

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Poljske pamperske tudi v Mullerju!?
29.6.2007 23:51:01   
Putka
Zakaj pa tega ni pri nas?? Za odvajanje od plenic, da otrok nekaj časa čuti, da je polula, pa do številke 7 imajo!
user posted image

user posted image Pampers® Feel'n Learn™ Advanced Trainers are the only training pant with the Wet Sensation Liner, which allows a child to FEEL when they're wet to help them LEARN when it's time to use the potty.

The Wet Sensation Liner is a soft, suspended liner designed to be in direct contact with the child's skin, so they can feel a sensation of being wet, like with
underwear, but with the extra advantage of leakage
protection. While the vast majority of wetness is
absorbed, this suspended liner actually holds a
small amount of wetness against your child's skin
for a short period of time, helping them to associate
these sensations with having to use the potty. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?