|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podstavek v banjici
8.1.2010 12:37:30   
Aniiita
A kdo uporablja v banjici za kopanje podstavek, na katerega se da otroka, da ga ni potrebno držati? Če da, kdaj (pri kolikšni starosti otroka) ste ga začele uporabljati?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podstavek v banjici
8.1.2010 12:39:27   
Anonimen
Ne oz. nisem uporabljala. Se mi zdi BV.

(odgovor članu Aniiita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podstavek v banjici
8.1.2010 12:41:24   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ne oz. nisem uporabljala. Se mi zdi BV.


Podpis!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podstavek v banjici
8.1.2010 12:45:30   
kristinaj
nikoli ker je brez veze.. otroka itak hitro skopaš, ga ne namakaš... kar ga namiliš, daš v banjico,malo umiješ in je že zunaj....

ko pa sedi, ga pa ne rabiš več  :=))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podstavek v banjici
8.1.2010 12:46:07   
tassika
sem ga včeraj kupila, mala je stara dva meseca in je zdaj dosti bolj sproščena v banjici in brca, ker ko sem jo jaz držala je bila kar malo trda, pa še z obema rokama sem jo mogla, ker drugače jo je bilo strah, zdaj pa jo posedim in jo polivam z vodo ona pa uživa.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podstavek v banjici
8.1.2010 12:48:42   
Anonimen
Jaz sem pa mojo punco do njenega 3. meseca vedno v banjico položila zavito v tetra planico in potem sem jo počasi odmotala a pustila v banjici, da se jo je skos nekaj dotikalo (poleg moje roke) in je ni bilo nič strah.

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podstavek v banjici
8.1.2010 13:18:48   
Čili 1

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ne oz. nisem uporabljala. Se mi zdi BV.


Podpis!



Enako. Men je še celo napoto delal.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podstavek v banjici
8.1.2010 14:33:05   
PC Baby
Mi smo imeli celo 2: enega manjšega in enega večjega in sta mi bila oba brez veze. Otroka boljše in lažje okopaš brez. Pa tudi bolj sproščen je brez - vsaj naš je bil.

(odgovor članu Čili 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podstavek v banjici
8.1.2010 15:50:12   
Aniiita
Ma midva jo ponavadi kopava oba- on jo drži, jaz umivam.. Danes bom pa poskusila sama, ker je on zadržan. Pa si mislim, da mi bo šlo precej počasi, če jo bom z eno držala, z drugo pa umivala..nočem, da se voda shladi..
Podstavek sem pa dobila ob banjici, tako da ga itak imam..zanimalo me,koliko stare lahko poskusiš dat gor.
Naša ima sedaj 2,5 meseca in vidim, daste pri dveh ene že poskusile, tako da bom tudi jaz danes..

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podstavek v banjici
8.1.2010 15:53:53   
Anonimen
nastavek - brez veze.
samo v napoto ti je.

< Sporočilo je popravil tedy -- 8.1.2010 15:54:33 >

(odgovor članu Aniiita)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Podstavek v banjici
8.1.2010 15:54:00   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Aniiita

Ma midva jo ponavadi kopava oba- on jo drži, jaz umivam.. Danes bom pa poskusila sama, ker je on zadržan. Pa si mislim, da mi bo šlo precej počasi, če jo bom z eno držala, z drugo pa umivala..nočem, da se voda shladi..
Podstavek sem pa dobila ob banjici, tako da ga itak imam..zanimalo me,koliko stare lahko poskusiš dat gor.
Naša ima sedaj 2,5 meseca in vidim, daste pri dveh ene že poskusile, tako da bom tudi jaz danes..



Podstavka nisem nikoli uporabljala. Vedno sem ga držala z eno roko, z drugo pa umivala. Mali je ful živahen in je v vodi od začetka užival in posledično ful brcal pa nisem nikoli imela problemov. Voda se pa tudi ni nikoli shladila. Itak pa tako majhnega ne boš kopala več kot par minut.

(odgovor članu Aniiita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Otrok na počitnicah
pikpiki

Koliko je bil star vaš otrok, ko ste ga prvič pustile v varstvu preko noči (npr.pri babici)?

manj kot 1 leto (28%)

med 1. in 2. letom (36%)

med 2. in 3. letom (16%)

med 3. in 5. letom (14%)

več kot 5 let (6%)


Število vseh glasov: 64

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!