|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice Moltex
7.1.2008 10:55:08   
Liona
Ojla,

za darilo sem dobila omenjene plenice. Meni so malo čudne. Neke ekološke naj bi bile. Jih katera uporablja in kako se pri vas obnesejo?

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice Moltex
7.1.2008 10:56:56   
blue sky
Jaz sem jih enkrat kupila, ker so ekološke in bla bla. Mali je bil večkrat na dan skoraj cel polulan in sem ga morala preoblačiti. Res, da so bolj naravne, ampak jaz vseeno prisegam na Pampers Active Fit iz Müllerja.

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice Moltex
7.1.2008 12:28:46   
Liona
Tudi jaz sem opazila, da je full hitro moker. In še plenica nekam čudno razpada user posted image . Porabila jih bom. Se bova pa čez dan večkrat preoblekla. Drugače smo tudi mi imeli activ fit iz milerja že od začetka, ampak je bil pri strani skoraj vedno moker-zlasti ponoči. Zdaj imamo pa pampers za čez dan, ponoči pa Millerjeve.

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
7.1.2008 12:31:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Liona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plenice Moltex
7.1.2008 12:32:39   
Liona
Tudi jaz sem opazila, da je full hitro moker. In še plenica nekam čudno razpada user posted image . Porabila jih bom. Se bova pa čez dan večkrat preoblekla. Drugače smo tudi mi imeli activ fit iz milerja že od začetka, ampak je bil pri strani skoraj vedno moker-zlasti ponoči. Zdaj imamo pa pampers za čez dan, ponoči pa Millerjeve.

_____________________________

8.5.2007 se nama je pridružil naš sonček Svit!
2.7.2009 smo postali štiričlanska družina. Dobili smo Mašo!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plenice Moltex
10.1.2008 23:37:01   
picola1
Jaz jih redno uporabljam in se mi zdijo kar ok...Res je sicer, da niso tolk vpojne, ker pač ne vsebujejo vse tiste kemije( svinjarije), ki tako zelo vpija mokroto. Občasno pride čez, če se veliko naenkrat pokaka...Čudno razpadajo pa nikoli...
Sicer je pa tako...(ena je napisala ekološke in bla bla bla) Narava nam bo nekoč vse vrnila...Takrat bo pa že prepozno za izbirat al bomo uporabljal Pampers active fit al Moltexove al pa bombažne...Samo mi tega pač ne jemljemo resno, sem pa prepričana, da bomo občutili posledice še mi (na nekaterih delih sveta jih že), naši otroci pa sploh...Jst včasih cinično pripomnim:pa tako vsi trdimo, da imamo radi svoje otroke, istočasno nam je pa vseeno, v kakšnem svetu bodo živeli.

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice Moltex
11.1.2008 22:20:36   
AnaB.
Jaz uporabljam racmane, ko pa gremo kam ven, mu dam moltex in se mi zdijo super. Prvi mesec sem uporbljala pampers, ampak tistega smradu (po kemikalijah) nisem prenesla - dosti lažje njegov kakec, kot pa tisto kemikalije user posted image . Nato sem kupila moltex in sem zelo zelo zadovoljna. Kar pa se tiče tega, da pride skozi oz mimo, pa je pri nas prav vseeno ali so pampers, moltex ali pa racmani...ko fajn pritisne, vedno kaj ven prileze.user posted image user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice Moltex
11.1.2008 23:11:15   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: AnaB.

Jaz uporabljam racmane, ko pa gremo kam ven, mu dam moltex in se mi zdijo super. Prvi mesec sem uporbljala pampers, ampak tistega smradu (po kemikalijah) nisem prenesla - dosti lažje njegov kakec, kot pa tisto kemikalije user posted image . Nato sem kupila moltex in sem zelo zelo zadovoljna. Kar pa se tiče tega, da pride skozi oz mimo, pa je pri nas prav vseeno ali so pampers, moltex ali pa racmani...ko fajn pritisne, vedno kaj ven prileze.user posted image user posted image
Ja pri nas je isto, s to razliko, da ima po pamperskah  rit kot pavijan. Če kam gremo uporabljamo pa Alana od dm, ki je eko kot molteks samo mal ceneje pride.

(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plenice Moltex
11.1.2008 23:31:13   
Anuška79
Mi smo jih uporabljali kar nekaj časa, pa nikoli nismo imeli problemov. Sem bila z njimi zelo zadovoljna. Pampersk pa še pogledam ne - so se mi pri prvem čist zamerle.

Bi jih še kupovala, če ne bi bile skoraj še enkrat  dražje od Mullerjevih, pa moramo malo na dinarčke gledat. Žal.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plenice Moltex
12.1.2008 12:50:47   
Naja30
Meni niso bile všeč.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plenice Moltex
12.1.2008 14:45:51   
helena27
Kje se pa da dobit te Moltex plenice? So za enkratno uporabo?

Mi že pet mesecev poizkušamo vse mogoče + kombiniramo z Racmankami.

Activ fitke pa res najbolj "smrdijo" po kemikalijah.



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plenice Moltex
12.1.2008 23:24:36   
AnaB.
Moltex kupiš v milerju.

_____________________________

Mamica sem! Kako lepo!

(odgovor članu helena27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plenice Moltex
12.1.2008 23:30:58   
rija
jaz sem te plenice uporabljala, ko je mel dvakrat po antibiotikih ritko v totalnem razsulu....polno glivic....pa smo jih menjavali zelo, zelo pogosto in upala sem,da res bolj prepuščajo zrak kot pamperske....torej meni so se fajn obnesle v omenjenem primeru.

sicer pa res, da prehitro spustijo. sploh pri našem, ki spije hektolitre in še komaj aktiv fitka zdrži čez noč....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plenice Moltex
21.7.2009 12:30:50   
Anonimen
Mi uporabljamo izključno te in smo super zadovoljni. Nikoli ne gre nič čez, niti ko se pokaka. Je pa res, da ko se pokaka, greva v roku 10 minut previjat rito. Če smo doma seveda. V glavnem, jaz sem z njimi zadovoljna za čisto desetko! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Uhančki.
пеперутка16

Kdaj je primerno preluknjati ušesa punčki?

Pred enim letom. (45%)

Po enem letu. (55%)


Število vseh glasov: 11

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!