|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 12:41:20   
ZARA
http://e-uprava.gov.si/ispo/javneplace/urejenSeznam.ispo?num=all

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 12:51:25   
ZmajTolovaj
Jp, predsednik ima odločno previsoko plačo.
user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 12:51:32   
m_o_i
pri takih placah bi jaz tudi strajkalauser posted image

sramota!! le kako prezivijo, reveziuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 12:53:48   
posh
Na hitro pogledala..iz firbca, se razumeuser posted image
Strokovni vodja Splošne bolnišnice Celje- 8.857 eur
_//_...........................................Trbovlje-802 eur
user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 12:55:55   
ZARA
Ja, te razlike so, milo rečeno, nerazumne.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 13:08:08   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
pri takih placah bi jaz tudi strajkalauser posted image

Teli zihr ne stavkajo ... brez skrbi ...

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 13:09:24   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ja, te razlike so, milo rečeno, nerazumne.


Recimo, da je bil na bolniški nad 30 dni in mu je bila izplačana le razlika. Ostalo pa ZZZS.  Ali pa, da je zaposlen sredi mesca in je to plača za nekaj dni....

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 16.4.2012 13:10:15 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 13:12:55   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

pri takih placah bi jaz tudi strajkalauser posted image

sramota!! le kako prezivijo, reveziuser posted image


Ne ne bodo štrajkali. Štrajkali bomo mi , ki z našo plačo znižamo njihovo na povprečje v JS.



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 13:13:42   
ZARA
Aha, hvala, UŠ. Niti ne razmišljam tako, ker sem v drugih sferah.user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 13:25:37   
LuLu
Dajte, bodite malo uvidevne. Saj oni si tudi z eno plačo ne morejo privoščit avto, ki najmanj stane 25.000 eur, pa hiše, ki najmanj stane 500.000 eur. Tudi morajo šparati ali pa kredit vzeti. Ni jim lahko.
Tudi, če gredo na dopust 5x na leto morajo nekje vzeti najmanj 3.000 eur za en dopust. Pa žena tudi rabi nove čevlje, pa kolo za 3.000 eur. Ni jim lahko...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 13:35:02   
posh
se spomnim ko si je bivša direktorica izplačala par tisoč eurov nagrade za uspešnost...ostali zaposleni smo pa dobili drobtinice..

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 13:37:48   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: posh

se spomnim ko si je bivša direktorica izplačala par tisoč eurov nagrade za uspešnost...ostali zaposleni smo pa dobili drobtinice..

Ona je to ziher pozabla user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 13:46:40   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Aha, hvala, UŠ. Niti ne razmišljam tako, ker sem v drugih sferah.user posted image


user posted image  a  v gospodarstvu dobite plačo za cel mesec tudi , če ste zaposlene samo dva dni v mesecu user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 13:49:48   
posh

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: posh

se spomnim ko si je bivša direktorica izplačala par tisoč eurov nagrade za uspešnost...ostali zaposleni smo pa dobili drobtinice..

Ona je to ziher pozabla user posted image



vsako leto na novo ja..user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 14:33:17   
end1
Mi dvigujete pristisk na vse zgodaj. Npr. Varuh človekovih pravic - 6266 evrov, nemoreš da verjameš, zato smo dragi državljani tako obubožani. O njej glede vladnih ukrepov v porodniško, bolniško pa ne duha ne sluha.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 17:53:19   
krtačka
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

pri takih placah bi jaz tudi strajkalauser posted image

sramota!! le kako prezivijo, reveziuser posted image


Ko bi končno nehali dajat vso JU v isti koš. Kolk misliš, da zaslužijo pomočnice vzg, čistilke, kuharice ipd.? Če se npr. na šolstvo osredotočimo?

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 17:58:33   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

pri takih placah bi jaz tudi strajkalauser posted image

sramota!! le kako prezivijo, reveziuser posted image


Ko bi končno nehali dajat vso JU v isti koš. Kolk misliš, da zaslužijo pomočnice vzg, čistilke, kuharice ipd.? Če se npr. na šolstvo osredotočimo?




Kaj ko bi se malo tudi informirali, ker bi namreč hitro izvedeli, da ne gre za stavko delavcev v javnem sektorju (kamor sodijo tudi kuharice...) ampak za stavko javnih uslužbencev. Sem pa čistilke in kuharice ne sodijo. Delavec v JU ali javni uslužbenec pač ni enainisto.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 18:31:40   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Kaj ko bi se malo tudi informirali, ker bi namreč hitro izvedeli, da ne gre za stavko delavcev v javnem sektorju (kamor sodijo tudi kuharice...) ampak za stavko javnih uslužbencev. Sem pa čistilke in kuharice ne sodijo. Delavec v JU ali javni uslužbenec pač ni enainisto.

A niso to javni uslužbenci, ki opravljajo strokovno tehnično delo?

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 18:39:39   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Kaj ko bi se malo tudi informirali, ker bi namreč hitro izvedeli, da ne gre za stavko delavcev v javnem sektorju (kamor sodijo tudi kuharice...) ampak za stavko javnih uslužbencev. Sem pa čistilke in kuharice ne sodijo. Delavec v JU ali javni uslužbenec pač ni enainisto.

A niso to javni uslužbenci, ki opravljajo strokovno tehnično delo?


Ne.

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 16.4.2012 18:40:14 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 18:46:33   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Kaj ko bi se malo tudi informirali, ker bi namreč hitro izvedeli, da ne gre za stavko delavcev v javnem sektorju (kamor sodijo tudi kuharice...) ampak za stavko javnih uslužbencev. Sem pa čistilke in kuharice ne sodijo. Delavec v JU ali javni uslužbenec pač ni enainisto.

A niso to javni uslužbenci, ki opravljajo strokovno tehnično delo?


Ne.

Čaki zdaj... stavka javni sektor, to že ptički čivkajo, tu pa so ta delovna mesta tudi:

http://www.mju.gov.si/si/delovna_podrocja/organizacija_kadri_in_place/placni_sistem/katalog_funkcij_delovnih_mest_in_nazivov/

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 19:08:32   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor




Kaj ko bi se malo tudi informirali, ker bi namreč hitro izvedeli, da ne gre za stavko delavcev v javnem sektorju (kamor sodijo tudi kuharice...) ampak za stavko javnih uslužbencev. Sem pa čistilke in kuharice ne sodijo. Delavec v JU ali javni uslužbenec pač ni enainisto.


A to potem pomeni, da 18.4.2012 kuhar v vrtcu mora skuhati kosilo, tisti šofer oz. deček za vse, ki razvaža kosilo ga mora odpeljati do posameznega vrtca, tam v vrtcu sprejme hrano in jo mora pogreti kuharica/čistilka....od tu naprej pa se ustavi......ker stavkajo javni uslužbenci, ki tega dne ne delijo hrano otrokom....oz. če je kuharica/čistilka toliko normalna, bodo deca jedli, ker jim bo hrano postregla ona, ki je zgolj delavka javnega sektorja, ker javne uslužbenke stavkajo......user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
16.4.2012 19:19:36   
end1
TT je mal pomešala, pomoje, da je hotla napisat, da se s stavko v bistvu sindikati potegujejo za plače višjih javnih uslužbnecev, ker bi sicer že popustili. V večini na 30 plačilnim razredom.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
17.4.2012 8:14:19   
CUKRČEK
http://24ur.com/novice/slovenija/mlada-mamica-letno-bomo-ob-7-000-evrov.html


Meni se je pa včeraj ob temle obrnilo......dost žalostno, da nekdo ne more preživet s takimi dohodki. Ljudje nimajo za štruco kruha, ona pa ne more preživetuser posted image

Da je ni sram sploh it na TV. Kje so bili pa sindikati leto, dve , tri nazaj, ko je šla v rit večina gradbenih, tekstilnih ...podjetij? TAkrat se pa ni nihče oglasil. Je vse ok, samo da nekateri dobro živijo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
17.4.2012 9:27:40   
HuAnita
Ne vem, če se kdo zaveda, da se bo kolesje ekonomije ustavilo.... Ja, mi2 oba v JU, oba voziva vsaj 35 km od doma, niti ne upam pomisliti, koli bom samo jaz prikrajšana pri potnih stroških (ki jih dejansko prevozim, ne da bi ob tem računala obrabo avta, gum, servise...)... skratka, računava, da bova prikrajšana za 500 eur mesečno.
Da, ni panike, imava rezervo: otrokoma odpade gl. šola, plesne dejavnosti, odpovedala bom naročnino na Ciciban, ne bom jima varčevala več za štipendijo na faksu (česar meni niso mogli omogočiti in smo se res komaj pretokli iz meseca v mesec zaradi, pa se mi je zdelo motrno, da jima hraniva za študij) ne gresta na končne izlete, namesto v trgovinah bomo pač rabljene cotke kupovali, zjutraj pač ne bo zajtrka doma, naj se v šoli pošteno najesta, jaz denimo bom pač odmislila frizerja in kako občasno minimalno pregreho in luksuz (beri masažo morda enkrat na pol leta, pa kak nujen kos oblačila), namesto tople malice, ker pač ne gre drugače, sme zdoma vsaj 10 u vsak dan (zaradi oddaljenosti službe) bom pač kak runkl ali korenček s sosedine njive pobasala in si ga nesla v službo za poglodat, dedc pa lahko pozabi občasne partije tenisa, pa naj se raje fino zašpeha, da bo ja čimprej dodatna številka v zdravstvu, ki jo bo treba zdraviti, namesto da bi preprečevali....

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Plače višjih javnih uslužbencev
17.4.2012 9:35:02   
CUKRČEK
vse je res, ampak a se vsa ta žalost dogaja le v JU? Nihče niti ne omeni družin, kjer bivakarijo s 400 Euri, kjer živijo v luknjah, otroci so veseli kruha in niti ne sanjajo o glasbeni in tenisu?
Jamrajo najbolj tisti, ki imajo lepe zaslužke in ki so na komot navajeni. skromni so pa itak že navajeni skromno živet..za njih s ni bat , a ne.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?
gagaga

Bi obiskovali zobozdravnika, ce do njega ne vozi lokalni promet, se pravi bi se morali vedno odpraviti z svojim avtomobilom ali iskati drug nacin prevoza?

da (88%)

ne (12%)


Število vseh glasov: 48

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!