|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PO ROTA VIRUSU NI APETITA
15.2.2008 15:01:58   
buša
MOj 11m je v ned,pon.,bruhal v pon., tor.sre je dobil drisko sva bila pri P dobila neko sol ki jpo raztopiš v vodi in daješ po žlički.Včeraj se je blato popravilo  danes je tudi kakal srednje trdo skrbi me pa ker mi včeraj in danes noče skoraj nič jesti pije pa rad,Ali je to normalno je katera že mela tak primer.?

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PO ROTA VIRUSU NI APETITA
15.2.2008 16:08:10   
Aja32
Naš je imel rotavirus 14 dni nazaj. Prejšnji ponedeljek je imel nazadnje drisko, v sredo pa je potem začel lepo jesti nazaj.. Zdaj ga pa ne moremo nahraniti - non-stop bi jedel... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PO ROTA VIRUSU NI APETITA
15.2.2008 16:11:14   
bina30
Najvažneje je, da pije. Po rota virusu so otroci strašno izčrpani in je treba veliko pit, da nadoknadi vse tisto, kar so zgubili.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PO ROTA VIRUSU NI APETITA
15.2.2008 16:57:53   
TinaUros
Važno je, da pije. Bo že dobil počasi tud apetit nazaj.

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PO ROTA VIRUSU NI APETITA
15.2.2008 17:05:01   
buša
saj hvala bogu spije dosti pa glih zdaj mu rinejo zgornji 1,2 , zobki pa spodnje 2 saj do starosti 11 m je imel samo spodnje 1 kot zgleda pa bo zdaj dobil vse naenkrat -mogoče ga tudo to ovira pri apetitu.user posted image

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PO ROTA VIRUSU NI APETITA
15.2.2008 22:15:47   
AlTa
BUŠA moj user posted image  ima tud drisko pa me zanima kako se imenuje ta sol, ki jo raztopiš v vodi?
Sem klicala v ZD pa mi je rekla da mu kuham čaj (šipek,borovnico ) in naj ma dieto, vendar se mu ni nič poboljšalo.
Hvala!
Lp!

(odgovor članu buša)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PO ROTA VIRUSU NI APETITA
16.2.2008 14:27:34   
buša
reče se neka rehidracijska sol ki nadomesti kalij katerega izgubi med drisko.Dobila sem ga na recept delajo pa ga v galex to so naše pomurske lekarne zdaj pa nevem če ta galex ima te izdelke tudi po sloveniji . Ta raztopina ga je takoj spravila na noge.

Vprašaj v lekarno.

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PO ROTA VIRUSU NI APETITA
16.2.2008 14:43:23   
NRMM
Rehidracjska sol ali pa Nelit je sol,ki je prodi dehidracijam. Drugače pa imam jaz za takšne primere doma REIDRATO (Bimbi),mislim,da je proizvajalec Pharmalife.To mi je nazadnje dala v lekarni in je primerno za otroke.Je dosti boljšega okusa kot rehidracijska sol.Ima okus pomaranče in je fino sladek,ker reh.sol je slana in je navadno otroci ne pijejo radi.

Kar pa se apetita tiče,pa je pri nas bilo enako.V času bruhanja je jedla normalno,bila nonstop lačna,ko je začela driskat,pa tudi apetita ni bilo več.No in po koncu driske,še kakšna dva dni ni jedla,potem pa nikakor,da jo nasitimo.

Če ti pije,se ne sekiraj,jedel bo že,ko bo pripravljen.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu buša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PO ROTA VIRUSU NI APETITA
16.2.2008 20:33:45   
buša
to raztopino soli sem mu dala v čaj  tam nekje 10ml.čaj in žličko te solne vode drugače je tudi nebi spil.Danes popoldan je že več pojedel in celo večerjo je imel  samo mu danes še nisem dala veliko da ga nebi trebušček bolel jutri bo že boljše-upam.

NRMM pa to reidrato si ti dobila na recept ali sama kupila ,kako in kdaj si jo pa dajala otroku.'

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?