|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otok Pag
30.6.2012 22:32:30   
trobentica123
Hojla!
Ali ima kdo izkušnje s Pansionom Atlantis v Zubovičih na Pagu? Lastnica je Sanja Zubovič... Sem dobila njihovo ponudbo, pa me zanima..user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otok Pag
1.7.2012 11:50:18   
kimica86
Zdravo..

Povej kaj te točno zanima pa ti lahko pomagam user posted image

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otok Pag
1.7.2012 23:20:53   
trobentica123
Zanima me kakšna je hrana, kakšne so sobe, plaža... v bistvu vse. Na slikah vse lepo izgleda, kakšno je pa v resnivi, je pa vprašanje. Si bila že tam?user posted image user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otok Pag
2.7.2012 1:10:08   
kimica86
Hmmm.. Zaenkrat še ne vem nič, ker gremo dol čez 3 tedne- prvič user posted image Sem mislila, da te zanima kašno ceno ponudijo drugim.. Mi smo dobili kar ugodno.. A greš prvič na Pag??

Plaža po mojem mora biti kot na sliki, saj ima celoten Pag prekrasne plaže.. Ta plaža pred hotelom pa ni njihova- se lahko pride kopat kdor želi.. Imajo pa gosti hotela ta privilegij, da lahko že zjutraj naštima brisačo in si tako zagotovi plac user posted image
Načeloma hrana na Pagu je tudi precej okusna (na Pag hodimo že 8 let. bomo pa letos prvič v Zubovičih).. In oni ponujajo tudi ugodno obroke.. Tako, da za te stvari se ti po mojem ni potrebno sekirat!! Edino za sobe ti ne bi vedla nič povedat.. Ma ponavadi tašni manjši hotelčki so kar čisti in urejeni.. In ta hotel naj bi bil zgrajen nekje 2004-2005 leta, tako, da je to še kar nova zadeva- vsaj jaz sem tako slišala.. Mi bomo vidli čez 3 tedne kaj in kako.. Če pa slučajno kaj ne bo štimalo, bom pa šla povedat, saj gremo z 6 mesečno hčerko dol in nočem bivat na nekem "smetišču" user posted image

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otok Pag
2.7.2012 8:52:53   
trobentica123
Ha!
Tudi jaz imam termin čez tri tedne!!user posted image  Malo sem brala po forumih, pa so ful slabe kritike... Saj vem, da jih moraš jemati z rezervo, sam vseeno... mogoče se pa vidimo! No, nas ne moreš fulati: VELIKA DRUŽINA!user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otok Pag
2.7.2012 13:51:45   
kimica86
A res?? Mi bi morali že 21.7. prit pa bomo ostali tisti dan še doma, ker so nam 1 mesec nazaj komaj javili, da imajo eneisorodniki ohcet, rezervirali pa smo že februarja user posted image Tako, da pridemo šele v nedeljo, 22.7. okrog 9h zjutraj user posted image
Ma nas tudi ne boš mogla falit (3 članska družinica s 6 mesečno punčko in oranžen voziček user posted image )..
Kdaj pa ste vi to rezervirali?? In na katerih forumih si prebrala te kritike glede hotela??? Ja, itak.. Eni pretiravajo, če ni vse tako bajno in oh in sploh kot oni hočejo..

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otok Pag
30.8.2012 20:24:33   
trobentica123
ojla, Kimica!
Si bila na Pagu? Mi se potem nismo odločili za tja, ker smo našli nam primernejšo ponudbo - rabimo dosti prostora.. Ful me zanima, kako je bilo, ker so kritike tako nasprotujoče.. Daj napiši kako je v resnici!!user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otok Pag
31.8.2012 11:44:36   
Blink1
Mi smo bili letos v Zubovičih in smo se kopali na plaži pred tem penzionom.

Plaža je zakon, ful lepa pa še gužve ni!! Samo sence je bolj malo. Penzion stoji direkt ob plaži. Niti ceste ni vmes... Za hrano ne vem, smo pa šli enkrat jest tja, ker imajo tudi za zunanje restavracijo in je bilo vse dobro (lignji, špageti, zrezki).

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otok Pag
7.5.2014 10:21:16   
kimica86
Huhhh.. Se vidi, da nisem bila že 100 let tukajuser posted image

U glavnem, bili smo leta 2012 in 2013 in tudi letos gremo.. Mi smo super zadovoljni.. Kritike na forumih sem vse prebrala in me res ne ganejo kaj preveč, ker ker koliko sem jaz picajzla, bi morala potem še isti dan domov user posted image user posted image

Sanja je super gostiteljica in mi se radi vračamo h njej user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ime za punčko
tinncyka

katero ime vam je najlepše?

Eva (17%)

Taja (12%)

Lana (22%)

Maruša (12%)

Neli (15%)

Ema (22%)


Število vseh glasov: 452

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!