|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ojej?!
11.8.2005 8:36:43   
Anonimen
Nemorem verjet kaj se je zgodilo.
Nik je včeraj zvečer jedel ob 20:00,spat sem ga dala malo pred deseto in še vedno spi?!:zmeden:
Stokrat sem ga že hodla gledat, če je vse okei:ups::)-.Jaz več nemorem spat on pa še kar cuma:bravo:9nebesa
Kaj ga naj grem počasi zbudit??:zmeden2:

lp, nina:muca:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ojej?!
11.8.2005 8:38:45   
PIAF
Potem mu že paše. jaz ga ne bi nič budila, če je z njim vse ok. Naš nas je tudi kdaj pa kdaj tako presenetil (in nas še, ko npr. čez dan zaspi in spi tri ure in pol skupaj).
jaz ga grem vedno pogledat, če diha in je vse ok, potem ga pa pustim,d a se lepo sam prebudi.

Vzami si nekaj časa zase.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ojej?!
11.8.2005 8:56:04   
Anonimen
Ne diraj lava dok spava :)-

Kar pusti ga, mu že paše, kaj pa naj bi človek sploh počel v takem vremenu :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ojej?!
11.8.2005 8:57:41   
Marogica
Nikili otroka ne budi in bodi srečna, da ti spi.
Pa ne skrbi. Druge mame (z mano vred) bi bile srečne, če bi jim otroči spančkali celo noč pri dveh mesecih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ojej?!
11.8.2005 8:58:44   
Anonimen
al bina mi imamo sonček!!:bravo::sloncek::morje:

Marogica sej sem vesela-vendar zelo presenečena:ups::bravo:9nebesa

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ojej?!
11.8.2005 10:18:06   
Anonimen
No, saj do zdaj se je verjetno že zbudil, ampak jaz bi tudi rekla, nikar ga ne budi. Jaz mojega nisem nikoli, tudi če je šel ob 16. uri spat za popoldne, pa je potem spal kar še celo noč. V spanju sem mu dala zvečer mleko po steklenički, sploh se ni zbudil. Pa nikoli ni bilo problema, da bi zamenjal dan za noč ali kaj takega. Ne jih budit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ojej?!
11.8.2005 14:28:07   
Blink1
Tak kot je al bina rekla....:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ojej?!
12.8.2005 7:33:19   
puncica
pa dej nehi no, srečna bod da tako lepo spi, mogoče vreme vpliva jst sem se tud zaspala danes:((:((:((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Vrtec
Ela123

Ali vasi otroci obiskujejo vrtec?

Da (68%)

Ne (32%)


Število vseh glasov: 98

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!