|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obiski
22.10.2004 10:22:38   
mala Zala
Živjo!

Zanima me, koliko hodite po obiskih z vašimi dojenčki. Mi gremo k mojim staršem, k njegovi mami, enkrat smo bili pri moji teti, pa parkrat pri njej na vikendu. Drugače pa se mi z dojenčkom ravno ne da okrog ljudi po domovih hodit, sem tisti čas raje zunaj, na zraku.

Sprašujem pa to zaradi tega, ker smo imeli včeraj sistematski pregled in se je Zala tolk drla, kot bi jo rezali. Morala bi dobiti drugo pikico, pa se je pediatrinja odločila, da bomo preložili za en teden. Niti ji ni mogla srčka poslušat. Skratka, drug teden še enkrat...

Se je pa prejšnji teden tako jokala pri njegovi mami, kamor hodimo ponavadi enkrat tedensko, čez vikend, ker pač živi v drugem kraju. Tudi prej je bil vedno problem, vendar smo jo uspeli nekako pomiriti, prejšnji teden pa smo samo spokali, ker je nisva hotela več "mučit".

Zdaj pa razmišljava, da morda ni navajena drugih ambientov, ker zunaj se hinavkica vsakem smeji, tako da se ljudi verjetno ne boji:zmeden:..

Kaj mislite?

Lep deževni:(( pozdravček!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Obiski
22.10.2004 10:27:27   
MINEJA
Našega ne vozimo ne vem koliko po obiskih in trgovinah, ker smi istega mnenja kot ti-raje na sveži zrak. Vendar pa ima zelo rad ljudi in je zelo rad tudi izven doma v drugih ambientih kot praviš. Če ima tvoja pikica rad ljudi, potem mislim, da tudi nima problemov s prostori kamor pride. Mogoče ima samo neko prehodno obdobje. Saj veš kako je pri naših ta malih-en dan je tako, drugi dan pa že drugače.


(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Obiski
22.10.2004 10:39:02   
dory
Mi2 hodiva bolj malo po obiskih...ker je mala trmica in se hitro navelica...deset minut zvesto ogleduje okolico, potem pa jok in stok....zaenkrat sva raje veliko v naravi na svezem zraku...dobro dene obema ;)

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Obiski
22.10.2004 10:58:00   
ZARA
...mi naceloma precej malo po obiskih hodimo to pa zato,ker skoraj povsod kadijo...no pa neki avanturisti tud nismo tko da...bolj malo...:rozica:

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Obiski
22.10.2004 11:13:22   
Nogavička
Naša mala je pravo družabno bitje in je čisto zadovoljna, če se okoli nje kar naprej nekaj dogaja,
tako, da smo kar dosti naokoli. Največ smo pri sorodnikih. So pa razseljeni od Ljubljane do Novega mesta, tako, da upam, da bo še kaj toplih jesenskih dni, saj je takrat najlepše, ko smo lahko zunaj.

Se pa recimo Hana noče previjat drugje. Rabimo kar precej energije, da ji preusmerimo pozornost, drugače se dere, kot bi jo iz kože dajali.

L.p.

Tea

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Obiski
22.10.2004 11:15:46   
romy23
Mi hodimo vn...po obiskih, na sprehod, v trgovino vsak dan. In morm reči da naš Lars še nikoli ni jokal v trgovini ali na obisku.
Ko smo zadnjič hodili po cp ga je mogu moj mož nost da je vidu ljudi, mu je blo tko všeč ko so ga mimoidoči ogovarjali.
Ne vem. Midva z možem nisva nikoli kaj dosti komplicirala kar se tega tiče. Imava samo eno omejitev, ne hodiva tja kjer veliko kadijo-zakajeni prostori, to je pa tudi vse.

lp romana

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Obiski
22.10.2004 11:54:57   
frutka_
Najbrž ji ne ugaja drugi ritem. Nekateri otroci pač burno reagirajo na spremebe...saj če smo čisto odkriti tudi nam vedno ne paše, da hodimo okrog.

Tako kot je Teja napisala je tudi pri nas. Najraje smo doma, tukaj se on najbolje počuti, sicer je še majhen, star je tri mesece.
Ko bo večja in se bo že bolj zaigrala vam bo morda lažje.
Jaz vso energijo zgubim že pri tem,ko ga moram oblečt v vse tiste obleke in kape, pa voziček...Uf!Se ne splača. Zato da potem nekam pridem tam odsedim urco in potem nazaj v vsa oblačila...raje sem zunaj, v mestu, v parku... Sicer pa niti nimamo navede nekaj hoditi okrog po obiskih z njim...se mi zdi premajhen za "druženje". Najraje zaspi doma v svoji posteljici, tako zvečer kot popoldan.

Ne sekiraj se! Ta nujne obiske opravite ostalo pa prišparajte za toplejše dni in dneve ko bo večja!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Obiski
22.10.2004 13:54:14   
Anonimen
Čez dan, ko sva samadva, se v glavnem doma drživa. Če je lepo vreme, greva obvezno že dopoldne na sprehod in popoldne. skupaj greva tudi v trgovino, kjer mali z zanimanjem opazuje police. Naredi taaaaaaakšne oči :)-

Kar se obiskov tiče...smo tako...bolj zmerni. Velikokrat grem s ta malim k nam domov (nekajkrat na teden)...pa sva potem tam zunaj...saj je zrak na vasi veliko boljši, kot v mestu. Prav tako se vsaj enkrat na teden odpravimo k tastu in tašči. Potem se pa že neha. Sicer se obiskujemo tudi s prijatelji, ki imajo otroke...bolj v večernih urah in to za največ eno urco... Je pa mali vedno zlo priden. Je velik firbec in uživa, ko je kje drugje in opazuje kaj novega.

(odgovor članu mala Zala)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Obiski
22.10.2004 16:02:21   
kimi
no mi se tudi radi potepamo. Samo na obiske gremo tudi bol malo je mali kar tečen.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Obiski
22.10.2004 17:04:06   
mala Zala
Hvala punce, sem že mislila, da smo mi eni zafrustrirani čudaki;). Jaz sem kar najrajši doma in pa zunaj, na sprehodih.

Naj povem še to, da če nekdo pride k nam domov, se ji zdi čisto ok, celo pestujejo jo.

Lep pozdravček!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Obiski
22.10.2004 18:04:44   
Abby
Moja deklica je doma živahna ko le kaj, čim pa kdo pride na obisk, je pa ni več na spregled.

Kadar gremo kam ven, je pa takole: če prideva nekam na samo, npr. prazna čakalnica pri zdr.,je živahna kot doma, dokler, da se pojavijo drugi ljudje. Zadnjič sem pa opazila eno zanimivo razliko med knjižnico in igriščem. Če sva na igrišču sami, je ok, čim pa se pojavijo drugi otroci, pa obstoji ko vkopana in jih samo gleda. V knjižnici, po drugi strani, pa teka naokoli, med policami, se skriva, pleza na stolčke v otroškem kotičku...Ko je zagledala eno punco za računalnikom, je šla čisto k njej, kukala zraven in se zadrla:"Kaj delaš, punčka?"

Opažam pa tudi, da močno zaznava moje razpoloženje. Ko sva včeraj šle k zdr. zaradi izpuščajev in sem bila hudo zaskrbljena, se je tudi ona bala. Potem sva zvedeli, da je vse ok, in sva šle še čez hodnik pokazat dojenčka v maminem trebuhu v posvetovalnico za :nosecka:, tam pa je bila spet normalna. Plezala je na klop, me spraševala vse sorte in celo sama počakala z drugimi ljudmi v čakalnici, medtem ko sem se jaz tehtala.

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Obiski
22.10.2004 18:08:04   
mala Zala
Verjetno se otroci res odzivajo glede na naše razpoloženje. Včeraj sem bila jaz živčna, ker bi morale dobit pikico in verjetno je čutila, zato pa je bilo tako kot je bilo:((...

LP!

(odgovor članu mala Zala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Ali po vašem mnenju nardijo carki rez tudi v drugo?
Rosana29



Da (74%)

Ne (26%)


Število vseh glasov: 262

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!