|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno prosim pomoč, nasvete
3.11.2009 18:16:06   
IsabellaLana

Vem, da tema sicer spada pod drugo rubrki vendar jo prosim pustite tukaj, ker res nujno rabim čimveč nasvetov. Doma imamo leto dni staro višavsko terierko, ki pa je zelo problematična. Ves čas grize, laja, nagaja, čeprav se ji mami posveča, je nikakor ne more ukrotiti. Če bi jo jaz vzela k sebi domov (živim na svojem), kako bi se to obneslo, če bi bla babnica 8 ur sama doma??? Prosim za nasvete, sicer se bojim, da jo bo mami morala oddati...user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno prosim pomoč, nasvete
3.11.2009 18:24:33   
kajalin*
Več kot dobro poznam ta primer-imam enega domauser posted image
Ne vem,če tebe bolj uboga in ni navajena bit sama doma bodo problemi...
Drugač pa takoj strokovnjaka!!!!!Jaz sem ga pred 14 dnevi dobila in smo zrihtali-dokaj ampak delamo na tem.Ta pes tvoje mame ne jemlje resno in dokler ne bo zaropotala na prav(strokoven)način,ne bo nič.
Je pa naš kuža star eno leto in sem ga kupila septembra.

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno prosim pomoč, nasvete
3.11.2009 18:27:37   
IsabellaLana
Kje pa ste dobili tega strokovnjaka? 

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno prosim pomoč, nasvete
3.11.2009 18:34:05   
kajalin*
En kolega,k je učil v pasji šoli že bratovega psa.Pokliči v kakšno šolo in povej svoj problem,ker tako pač to ne gre.Ti verjamem,da je muka s takšnim psom.Med ga še kr sračka in imava vsak dan vzgojne,baje traja 2-3 mesce,do takrat pa samo delo,delo,delo,pa se bo izplačalo...

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno prosim pomoč, nasvete
3.11.2009 18:37:48   
kajalin*
Iz kod pa si?

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nujno prosim pomoč, nasvete
3.11.2009 18:41:51   
IsabellaLana
Novo mesto. Bom pa res jutri poklicala v pasjo šolo in povedala problem. Ker res ne zmoreve več, stran je pa nočem dat. A je tvoj pes že od nekdaj tak?

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nujno prosim pomoč, nasvete
3.11.2009 18:46:53   
kajalin*
Kupila sem ga septembra starega 11 mescov,prvih 3 tedne je bil zlat pol pa čedalje huje,sem tudi odprla temo"neotesan kuža",če te zanima.
Mislim,da je bila kriva vzgoja od malega-k je sploh ni imel,prosto je živel in imel vse za norce(očitno).Je pa ameriški kokeršpanjel.

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nujno prosim pomoč, nasvete
3.11.2009 18:49:34   
IsabellaLana
Jst jo imam od malega, ampk večja kot je, večje težave imamo z njo...

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nujno prosim pomoč, nasvete
3.11.2009 18:50:18   
kajalin*
Naj ti pa povem,da to ne bo vzgoja na lep način in bodi pripravljena na kar par krutih,ampak pomagajo,ker pes mora dobit občutek podrejenosti.
Jaz sem bila že tako na koncu,da mi je bilo vseeno samo da se neha njegova komanda,me je tudi parkrat šavsnil.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nujno prosim pomoč, nasvete
3.11.2009 19:00:21   
IsabellaLana
Joj vidim, da nisem edina s problematično pesjanko. Z živci sem na koncu, pa si res želim, da bi jo prevzgojila, da bo lahko v miru notri bivala.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nujno prosim pomoč, nasvete
3.11.2009 19:05:04   
kajalin*
To ni moj prvi pes,bullmastifko sem kupila 8m staro pa nisem imela enega problem,ta je pa obup,in trdim da so prejšni lastniki to naredili,ker so ga namesto vzgajali imeli za človeka,in verjetn tud zato prodali,ker je postal neznosen.
Lej,da se zrihtat sigurno,ampak takoj si najami strokovnjaka,sama ne bomš mogla.Tud tist ukrep s hrano pr nas ni zalegel(če si brala).

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nujno prosim pomoč, nasvete
3.11.2009 19:08:51   
IsabellaLana
Sem prebrala tvojo temo...kakšen je tisti ukrep? Kaj pa stanje sedaj?

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nujno prosim pomoč, nasvete
3.11.2009 19:17:55   
kajalin*
Ne moreš sama,sigurno se bo tu katera zgražala ampak tisti k se spoznajo vejo,obesiš psa za ovratnico in ga zabiješ v tla-kruto,pomaga pa začne poslušati in ve da ni šef.

(odgovor članu IsabellaLana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?