Nujno prosim pomoč, nasvete (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


IsabellaLana -> Nujno prosim pomoč, nasvete (3.11.2009 18:16:06)


Vem, da tema sicer spada pod drugo rubrki vendar jo prosim pustite tukaj, ker res nujno rabim čimveč nasvetov. Doma imamo leto dni staro višavsko terierko, ki pa je zelo problematična. Ves čas grize, laja, nagaja, čeprav se ji mami posveča, je nikakor ne more ukrotiti. Če bi jo jaz vzela k sebi domov (živim na svojem), kako bi se to obneslo, če bi bla babnica 8 ur sama doma??? Prosim za nasvete, sicer se bojim, da jo bo mami morala oddati...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




kajalin* -> RE: Nujno prosim pomoč, nasvete (3.11.2009 18:24:33)

Več kot dobro poznam ta primer-imam enega doma[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Ne vem,če tebe bolj uboga in ni navajena bit sama doma bodo problemi...
Drugač pa takoj strokovnjaka!!!!!Jaz sem ga pred 14 dnevi dobila in smo zrihtali-dokaj ampak delamo na tem.Ta pes tvoje mame ne jemlje resno in dokler ne bo zaropotala na prav(strokoven)način,ne bo nič.
Je pa naš kuža star eno leto in sem ga kupila septembra.




IsabellaLana -> RE: Nujno prosim pomoč, nasvete (3.11.2009 18:27:37)

Kje pa ste dobili tega strokovnjaka? 




kajalin* -> RE: Nujno prosim pomoč, nasvete (3.11.2009 18:34:05)

En kolega,k je učil v pasji šoli že bratovega psa.Pokliči v kakšno šolo in povej svoj problem,ker tako pač to ne gre.Ti verjamem,da je muka s takšnim psom.Med ga še kr sračka in imava vsak dan vzgojne,baje traja 2-3 mesce,do takrat pa samo delo,delo,delo,pa se bo izplačalo...




kajalin* -> RE: Nujno prosim pomoč, nasvete (3.11.2009 18:37:48)

Iz kod pa si?




IsabellaLana -> RE: Nujno prosim pomoč, nasvete (3.11.2009 18:41:51)

Novo mesto. Bom pa res jutri poklicala v pasjo šolo in povedala problem. Ker res ne zmoreve več, stran je pa nočem dat. A je tvoj pes že od nekdaj tak?




kajalin* -> RE: Nujno prosim pomoč, nasvete (3.11.2009 18:46:53)

Kupila sem ga septembra starega 11 mescov,prvih 3 tedne je bil zlat pol pa čedalje huje,sem tudi odprla temo"neotesan kuža",če te zanima.
Mislim,da je bila kriva vzgoja od malega-k je sploh ni imel,prosto je živel in imel vse za norce(očitno).Je pa ameriški kokeršpanjel.




IsabellaLana -> RE: Nujno prosim pomoč, nasvete (3.11.2009 18:49:34)

Jst jo imam od malega, ampk večja kot je, večje težave imamo z njo...




kajalin* -> RE: Nujno prosim pomoč, nasvete (3.11.2009 18:50:18)

Naj ti pa povem,da to ne bo vzgoja na lep način in bodi pripravljena na kar par krutih,ampak pomagajo,ker pes mora dobit občutek podrejenosti.
Jaz sem bila že tako na koncu,da mi je bilo vseeno samo da se neha njegova komanda,me je tudi parkrat šavsnil.




IsabellaLana -> RE: Nujno prosim pomoč, nasvete (3.11.2009 19:00:21)

Joj vidim, da nisem edina s problematično pesjanko. Z živci sem na koncu, pa si res želim, da bi jo prevzgojila, da bo lahko v miru notri bivala.




kajalin* -> RE: Nujno prosim pomoč, nasvete (3.11.2009 19:05:04)

To ni moj prvi pes,bullmastifko sem kupila 8m staro pa nisem imela enega problem,ta je pa obup,in trdim da so prejšni lastniki to naredili,ker so ga namesto vzgajali imeli za človeka,in verjetn tud zato prodali,ker je postal neznosen.
Lej,da se zrihtat sigurno,ampak takoj si najami strokovnjaka,sama ne bomš mogla.Tud tist ukrep s hrano pr nas ni zalegel(če si brala).




IsabellaLana -> RE: Nujno prosim pomoč, nasvete (3.11.2009 19:08:51)

Sem prebrala tvojo temo...kakšen je tisti ukrep? Kaj pa stanje sedaj?




kajalin* -> RE: Nujno prosim pomoč, nasvete (3.11.2009 19:17:55)

Ne moreš sama,sigurno se bo tu katera zgražala ampak tisti k se spoznajo vejo,obesiš psa za ovratnico in ga zabiješ v tla-kruto,pomaga pa začne poslušati in ve da ni šef.




Stran: [1]