|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno - pikice po telesu
9.8.2005 20:35:43   
asija
Asija že cel teden nima takšnega apetita. Mislili smo, končno zobki. Vendar popoldan je dobila vročino, ki neprestano raste. 39,4 nazadnje. Sedaj pa ima telo posuto z malimi pikicami. A mogoče ve kdo kaj je to? A je imel že kdo to?

Ful sem zaskrbljena. K dežurnemu je ne peljem ker dela pravi "mazač".

Prosim, da mi hitro odpišete in hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nujno - pikice po telesu
9.8.2005 20:51:56   
ZARA
To je po vsej verjetnosti 6 bolezen,nič hujšega...če so pikice ven udarle,pomeni da gre zadeva k koncu...pike oz. flekci pa trajajo od 2-4 dni!
Zara je imela 2 dni vročino,brez apetita...TT do 39*C,pol je bla pa posuta s fleki po celem telesu...

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nujno - pikice po telesu
9.8.2005 20:53:45   
Aljakop
hoj, moja jih je tudi imela, nekaj časa nazaj.pa vročino tudi. sem šla k pediatrinji,pa je rekla da je to neke vrste viroza ( otroška ), da pa bo tako hitro minilo,kot je prišlo ( tudi vročino ) - zdravila mi ni dala, je pa rekla naj kontroliram vročino in ji stalno zbijam,če naraste ter da naj full pije.

Ali pa mogoče 6.bolezen?

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nujno - pikice po telesu
9.8.2005 20:54:10   
k1
toliko berem o tej 6 bolezni - predvidevam, da bo tudi nas enkrat našla.

za to ni treba k zdravniku? ni kakega mazila? samo izgine? fora je vročina 39, brez apetita, pa po 2d pikice, ki po 2d izginejo?

samo da vem vnaprej.. thx

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nujno - pikice po telesu
9.8.2005 20:59:13   
ZARA
Ne, k1... ni nobenega mazila,izgine samo od sebe,pa tud k zdravniku ni treba hodit,ker ti nima kej naredit...;)

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nujno - pikice po telesu
9.8.2005 21:00:59   
k1
okidoki.... upam da ne bom mela teh skrbi...

lp :rozica:

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nujno - pikice po telesu
9.8.2005 23:48:16   
nejcko

Jaz sem našo ravno danes peljala k dr., ker se je tamali isto zgodilo - en teden totalno neješča, 2-3 dni vročina, danes čisto flekasto telo, celo malo po obrazu.
Ker je 6. bolezen že prebolela, me je mal panika. Dr. ji je dala pregledat kri in evo - viroza! Pa nobenega zdravila. Bo minilo.

Upam, da sem te potolažila.

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nujno - pikice po telesu
10.8.2005 11:57:35   
asija
Danes sva bili pri zdravniku. Nič konkretnega. Kri je vredu, vnetega grla in ušes nima. Pač viroza. Jutri še morava nesti vodo v laboratorij "(ker so ji tako šlampasto vrečko gor nalimale)". Pač naj bi bile pikice od vročine. Danes je nima več. Samo lička pa ima ful rdeča.

(odgovor članu asija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?