|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Npreičakovana mestruacija
4.3.2014 20:02:37   
Polona31
Punce, vprašanje...prvi dan zadnje menstruacije je bil 16.02. krvavitev je trajala le 4 dni...običajno traja se zadeva zaključi 6 dan. Glede na to da imam vedno zelo boleče ovulacije sem ovulacijsko bolečino pričakovala od 10. dne dalje, ampak...ni bilo bolečine, niti značilen ovulacijske sluzi nisem opazila. Pojavil se je le PMS.... z vsej svoji veličini....dva dni nazaj se je pojavil tudi značilen glavobol, ki se vedno pojavi dan ali dva pred menstruacijo. No danes 17. dan ciklusa pa se je pojavila krvavitev. Kaj bi lahko bil vzrok? Krvavitev ne more biti povezana s stresom, saj se ne dogaja nič posebno stresnega...običajno življenje kjer se prepletajo obveznosti do družine in službene obveznosti.
Ima katera izkušnje s takšnim prehitevanjem menstruacije?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Npreičakovana mestruacija
4.3.2014 20:20:43   
liliana
Ja....jaz od časa do časa.....vendar nisem še podrobno analizirala teh dogajanj, ker so se do zdaj pojavljala en krat na leto ali dve.......

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Npreičakovana mestruacija
4.3.2014 20:32:07   
Stanislava_
Stres, sprememba okolja, sprememba v zraku, sprememba prehrane,...

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Npreičakovana mestruacija
4.3.2014 20:48:40   
liliana
ali pa klimakterij.......user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Npreičakovana mestruacija
4.3.2014 20:51:17   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

ali pa klimakterij.......user posted image


Ali vsaj njegova predpremiera user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Npreičakovana mestruacija
5.3.2014 7:59:18   
Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

ali pa klimakterij.......user posted image



Ja na to sem tudi jaz pomislila, da je to mogoče znanilec novega obdobja v mojem življenju...

Sem kontaktirala gin. ki je rekel da mora krvavitev v cca dveh dneh ponehati, drugače se moram oglasiti pri njemu.

Liliana, a si imela pravo menzo ali...samo malo krvi?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Npreičakovana mestruacija
5.3.2014 15:45:17   
liliana
Ni bila prava menstruacija....le dan ali dva....toliko, da sem mogla meti vložek......

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Npreičakovana mestruacija
5.3.2014 15:50:33   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Punce, vprašanje...prvi dan zadnje menstruacije je bil 16.02. krvavitev je trajala le 4 dni...običajno traja se zadeva zaključi 6 dan. Glede na to da imam vedno zelo boleče ovulacije sem ovulacijsko bolečino pričakovala od 10. dne dalje, ampak...ni bilo bolečine, niti značilen ovulacijske sluzi nisem opazila. Pojavil se je le PMS.... z vsej svoji veličini....dva dni nazaj se je pojavil tudi značilen glavobol, ki se vedno pojavi dan ali dva pred menstruacijo. No danes 17. dan ciklusa pa se je pojavila krvavitev. Kaj bi lahko bil vzrok? Krvavitev ne more biti povezana s stresom, saj se ne dogaja nič posebno stresnega...običajno življenje kjer se prepletajo obveznosti do družine in službene obveznosti.
Ima katera izkušnje s takšnim prehitevanjem menstruacije?


uh, a tako podrobno analizirate vsako menstruacijouser posted image

jaz še zadnjega datuma ne znam povedati na g. pregledu user posted image

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Npreičakovana mestruacija
5.3.2014 16:10:24   
Paštetka
Sem se enako spraševala.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Npreičakovana mestruacija
5.3.2014 17:39:04   
Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Punce, vprašanje...prvi dan zadnje menstruacije je bil 16.02. krvavitev je trajala le 4 dni...običajno traja se zadeva zaključi 6 dan. Glede na to da imam vedno zelo boleče ovulacije sem ovulacijsko bolečino pričakovala od 10. dne dalje, ampak...ni bilo bolečine, niti značilen ovulacijske sluzi nisem opazila. Pojavil se je le PMS.... z vsej svoji veličini....dva dni nazaj se je pojavil tudi značilen glavobol, ki se vedno pojavi dan ali dva pred menstruacijo. No danes 17. dan ciklusa pa se je pojavila krvavitev. Kaj bi lahko bil vzrok? Krvavitev ne more biti povezana s stresom, saj se ne dogaja nič posebno stresnega...običajno življenje kjer se prepletajo obveznosti do družine in službene obveznosti.
Ima katera izkušnje s takšnim prehitevanjem menstruacije?


uh, a tako podrobno analizirate vsako menstruacijouser posted image

user posted image




Malce neodgovorno ne? No jaz imam vse ˝dogodke˝ ki se povezani z mojim zdravjem dokaj popredalčkane, tako da...ja....točno vem kdaj imam user posted image , kdaj se pojavi ovulacija in kdaj spet pričakujem user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Npreičakovana mestruacija
5.3.2014 17:53:34   
Paštetka
Zakaj neodgovorno? Od kdaj je M povezana z zdravjem? Ok, v primeru,da ne moreš zanositi, si predalčkaš vsak dan, uro posebej za ovulacijo in menstruacijo. Ali ko imaš kakšne menstrualne težave. Da pa je vse ok, pa nimam niti najmanjše volje/interesa o njej razmišljat, ko je ni.

Polona kolikokrat si potem ti pri zdravniku oz. bolj me zanima kako izgledajo ti popredalčkani podatki? A si vodiš zapiske,,statistiko, hraniš vse v mapici in ko greš k zdravniku potegneš ven? Kaj vse vodiš?

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 5.3.2014 17:55:43 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Npreičakovana mestruacija
5.3.2014 18:19:35   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Polona31


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Punce, vprašanje...prvi dan zadnje menstruacije je bil 16.02. krvavitev je trajala le 4 dni...običajno traja se zadeva zaključi 6 dan. Glede na to da imam vedno zelo boleče ovulacije sem ovulacijsko bolečino pričakovala od 10. dne dalje, ampak...ni bilo bolečine, niti značilen ovulacijske sluzi nisem opazila. Pojavil se je le PMS.... z vsej svoji veličini....dva dni nazaj se je pojavil tudi značilen glavobol, ki se vedno pojavi dan ali dva pred menstruacijo. No danes 17. dan ciklusa pa se je pojavila krvavitev. Kaj bi lahko bil vzrok? Krvavitev ne more biti povezana s stresom, saj se ne dogaja nič posebno stresnega...običajno življenje kjer se prepletajo obveznosti do družine in službene obveznosti.
Ima katera izkušnje s takšnim prehitevanjem menstruacije?


uh, a tako podrobno analizirate vsako menstruacijouser posted image

user posted image




Malce neodgovorno ne? No jaz imam vse ˝dogodke˝ ki se povezani z mojim zdravjem dokaj popredalčkane, tako da...ja....točno vem kdaj imam user posted image , kdaj se pojavi ovulacija in kdaj spet pričakujem user posted image


Zakaj neodgovorno? Saj čutiš telo, če je vse ok...ali ko ni.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Polona31)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Npreičakovana mestruacija
5.3.2014 20:44:09   
Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Zakaj neodgovorno? Od kdaj je M povezana z zdravjem? Ok, v primeru,da ne moreš zanositi, si predalčkaš vsak dan, uro posebej za ovulacijo in menstruacijo. Ali ko imaš kakšne menstrualne težave. Da pa je vse ok, pa nimam niti najmanjše volje/interesa o njej razmišljat, ko je ni.

Polona kolikokrat si potem ti pri zdravniku oz. A si vodiš zapiske,,statistiko, hraniš vse v mapici in ko greš k zdravniku potegneš ven? Kaj vse vodiš?



Pri gin. v čakalnici so menstrualni koledarčki, ki verjetno niso tam za okras...pri zdravniku pa sem....hmmm....na vsakem rednem pregledu, pri oseb. pa...hmmm....ne vem kdaj sem bila nazadnje

Pa pustimo statistiko...moj prvi post je imel drugačen namen...tako da...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Numerologija imena
mel79

Pri izbiri imena za novega družinskega člana smo upoštevali tudi numerološko analizo imena in priimka v kombinaciji z rojstnim datumom.

Da (17%)

Ne (83%)


Število vseh glasov: 400

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!