Npreičakovana mestruacija (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Polona31 -> Npreičakovana mestruacija (4.3.2014 20:02:37)

Punce, vprašanje...prvi dan zadnje menstruacije je bil 16.02. krvavitev je trajala le 4 dni...običajno traja se zadeva zaključi 6 dan. Glede na to da imam vedno zelo boleče ovulacije sem ovulacijsko bolečino pričakovala od 10. dne dalje, ampak...ni bilo bolečine, niti značilen ovulacijske sluzi nisem opazila. Pojavil se je le PMS.... z vsej svoji veličini....dva dni nazaj se je pojavil tudi značilen glavobol, ki se vedno pojavi dan ali dva pred menstruacijo. No danes 17. dan ciklusa pa se je pojavila krvavitev. Kaj bi lahko bil vzrok? Krvavitev ne more biti povezana s stresom, saj se ne dogaja nič posebno stresnega...običajno življenje kjer se prepletajo obveznosti do družine in službene obveznosti.
Ima katera izkušnje s takšnim prehitevanjem menstruacije?




liliana -> RE: Npreičakovana mestruacija (4.3.2014 20:20:43)

Ja....jaz od časa do časa.....vendar nisem še podrobno analizirala teh dogajanj, ker so se do zdaj pojavljala en krat na leto ali dve.......




Stanislava_ -> RE: Npreičakovana mestruacija (4.3.2014 20:32:07)

Stres, sprememba okolja, sprememba v zraku, sprememba prehrane,...




liliana -> RE: Npreičakovana mestruacija (4.3.2014 20:48:40)

ali pa klimakterij.......[sm=smiley36.gif]




Stanislava_ -> RE: Npreičakovana mestruacija (4.3.2014 20:51:17)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

ali pa klimakterij.......[sm=smiley36.gif]


Ali vsaj njegova predpremiera [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Polona31 -> RE: Npreičakovana mestruacija (5.3.2014 7:59:18)


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

ali pa klimakterij.......[sm=smiley36.gif]



Ja na to sem tudi jaz pomislila, da je to mogoče znanilec novega obdobja v mojem življenju...

Sem kontaktirala gin. ki je rekel da mora krvavitev v cca dveh dneh ponehati, drugače se moram oglasiti pri njemu.

Liliana, a si imela pravo menzo ali...samo malo krvi?




liliana -> RE: Npreičakovana mestruacija (5.3.2014 15:45:17)

Ni bila prava menstruacija....le dan ali dva....toliko, da sem mogla meti vložek......




RIJA* -> RE: Npreičakovana mestruacija (5.3.2014 15:50:33)


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Punce, vprašanje...prvi dan zadnje menstruacije je bil 16.02. krvavitev je trajala le 4 dni...običajno traja se zadeva zaključi 6 dan. Glede na to da imam vedno zelo boleče ovulacije sem ovulacijsko bolečino pričakovala od 10. dne dalje, ampak...ni bilo bolečine, niti značilen ovulacijske sluzi nisem opazila. Pojavil se je le PMS.... z vsej svoji veličini....dva dni nazaj se je pojavil tudi značilen glavobol, ki se vedno pojavi dan ali dva pred menstruacijo. No danes 17. dan ciklusa pa se je pojavila krvavitev. Kaj bi lahko bil vzrok? Krvavitev ne more biti povezana s stresom, saj se ne dogaja nič posebno stresnega...običajno življenje kjer se prepletajo obveznosti do družine in službene obveznosti.
Ima katera izkušnje s takšnim prehitevanjem menstruacije?


uh, a tako podrobno analizirate vsako menstruacijo[sm=zmeden.gif]

jaz še zadnjega datuma ne znam povedati na g. pregledu [sm=smiley36.gif]




Paštetka -> RE: Npreičakovana mestruacija (5.3.2014 16:10:24)

Sem se enako spraševala.




Polona31 -> RE: Npreičakovana mestruacija (5.3.2014 17:39:04)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Punce, vprašanje...prvi dan zadnje menstruacije je bil 16.02. krvavitev je trajala le 4 dni...običajno traja se zadeva zaključi 6 dan. Glede na to da imam vedno zelo boleče ovulacije sem ovulacijsko bolečino pričakovala od 10. dne dalje, ampak...ni bilo bolečine, niti značilen ovulacijske sluzi nisem opazila. Pojavil se je le PMS.... z vsej svoji veličini....dva dni nazaj se je pojavil tudi značilen glavobol, ki se vedno pojavi dan ali dva pred menstruacijo. No danes 17. dan ciklusa pa se je pojavila krvavitev. Kaj bi lahko bil vzrok? Krvavitev ne more biti povezana s stresom, saj se ne dogaja nič posebno stresnega...običajno življenje kjer se prepletajo obveznosti do družine in službene obveznosti.
Ima katera izkušnje s takšnim prehitevanjem menstruacije?


uh, a tako podrobno analizirate vsako menstruacijo[sm=zmeden.gif]

[sm=smiley36.gif]




Malce neodgovorno ne? No jaz imam vse ˝dogodke˝ ki se povezani z mojim zdravjem dokaj popredalčkane, tako da...ja....točno vem kdaj imam [sm=hudicek1.gif], kdaj se pojavi ovulacija in kdaj spet pričakujem [sm=hudicek1.gif]




Paštetka -> RE: Npreičakovana mestruacija (5.3.2014 17:53:34)

Zakaj neodgovorno? Od kdaj je M povezana z zdravjem? Ok, v primeru,da ne moreš zanositi, si predalčkaš vsak dan, uro posebej za ovulacijo in menstruacijo. Ali ko imaš kakšne menstrualne težave. Da pa je vse ok, pa nimam niti najmanjše volje/interesa o njej razmišljat, ko je ni.

Polona kolikokrat si potem ti pri zdravniku oz. bolj me zanima kako izgledajo ti popredalčkani podatki? A si vodiš zapiske,,statistiko, hraniš vse v mapici in ko greš k zdravniku potegneš ven? Kaj vse vodiš?




Stanislava_ -> RE: Npreičakovana mestruacija (5.3.2014 18:19:35)

IZVIRNO SPOROČILO: Polona31


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Polona31

Punce, vprašanje...prvi dan zadnje menstruacije je bil 16.02. krvavitev je trajala le 4 dni...običajno traja se zadeva zaključi 6 dan. Glede na to da imam vedno zelo boleče ovulacije sem ovulacijsko bolečino pričakovala od 10. dne dalje, ampak...ni bilo bolečine, niti značilen ovulacijske sluzi nisem opazila. Pojavil se je le PMS.... z vsej svoji veličini....dva dni nazaj se je pojavil tudi značilen glavobol, ki se vedno pojavi dan ali dva pred menstruacijo. No danes 17. dan ciklusa pa se je pojavila krvavitev. Kaj bi lahko bil vzrok? Krvavitev ne more biti povezana s stresom, saj se ne dogaja nič posebno stresnega...običajno življenje kjer se prepletajo obveznosti do družine in službene obveznosti.
Ima katera izkušnje s takšnim prehitevanjem menstruacije?


uh, a tako podrobno analizirate vsako menstruacijo[sm=zmeden.gif]

[sm=smiley36.gif]




Malce neodgovorno ne? No jaz imam vse ˝dogodke˝ ki se povezani z mojim zdravjem dokaj popredalčkane, tako da...ja....točno vem kdaj imam [sm=hudicek1.gif] , kdaj se pojavi ovulacija in kdaj spet pričakujem [sm=hudicek1.gif]


Zakaj neodgovorno? Saj čutiš telo, če je vse ok...ali ko ni.




Polona31 -> RE: Npreičakovana mestruacija (5.3.2014 20:44:09)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Zakaj neodgovorno? Od kdaj je M povezana z zdravjem? Ok, v primeru,da ne moreš zanositi, si predalčkaš vsak dan, uro posebej za ovulacijo in menstruacijo. Ali ko imaš kakšne menstrualne težave. Da pa je vse ok, pa nimam niti najmanjše volje/interesa o njej razmišljat, ko je ni.

Polona kolikokrat si potem ti pri zdravniku oz. A si vodiš zapiske,,statistiko, hraniš vse v mapici in ko greš k zdravniku potegneš ven? Kaj vse vodiš?



Pri gin. v čakalnici so menstrualni koledarčki, ki verjetno niso tam za okras...pri zdravniku pa sem....hmmm....na vsakem rednem pregledu, pri oseb. pa...hmmm....ne vem kdaj sem bila nazadnje

Pa pustimo statistiko...moj prvi post je imel drugačen namen...tako da...




Stran: [1]