|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novi robčki muller
18.11.2009 7:36:59   
milki
A ste opazile, da so v mullerju zdaj drugi vlažilni robčki, mi je rekla prodajalka da se je embalaža zamenjala, ampak so čist drugačni, ful so taki suhi, kot da bi bili samo odišavljeni, ne pa tudi vlažniuser posted image
Bo treba zdaj druge kupovat, ker s temi nisem zadovoljna. Katere vi uporabljate, pa da je cena tam okoli 2 eur, ker za robčke ne mislim dajat po 3 in več eur, ker jih toliko porabimo, da bi bankrotiralauser posted image

_____________________________

Aleks 8.5.2008, 56cm, 4270gr
Sergej 20.11.2009, 57cm, 4320gr
Nikolaj 6.5.2012, 56cm, 4370gr
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novi robčki muller
18.11.2009 7:42:50   
ledenaa
Kupujem v dm-u in huri

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novi robčki muller
18.11.2009 7:44:46   
lenca1
Meni tud niso všeč robčki od Mullerja. Mi kupujemo robčke od DM (tiste zelene, pakirane skupaj po 4 - v enem pa je 80 kom ročkov). Niso bog ve kaj, ampak mi itak še vedno umivamo s TO.TO vato in vodo, robčke pa uporabljamo samo, da dol spravimo drekec, ker naša zelo zelo redko pokaka klobasico (pri dveh letih se pokaka skoraj kot novorojenček-čist mehko in speštano). Aja ta komplet robčkovv DM stane nekaj čez 5€ (res zelo ugodno).

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novi robčki muller
18.11.2009 7:45:13   
lenna
Jaz uporabljam baby soft krpice od Tosame in sem zelo zadovoljna. Namočiš v vodo in uporabiš. Za doma so super ker jmaš vodo blizu, za  na izlete pa mokre robčke. Pa še brez kemikalij so kar je  pa bistvenega pomena. Jih je pa 50 v škatli, cena cca 1,70€. Priporočam

(odgovor članu milki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novi robčki muller
18.11.2009 7:49:50   
Gordana-3
tud jaz sem jih včeraj kupila prvič to novo pakungo in so se mi doma zdeli nekam suhi. bom jih danes bolj proučila. moji punci sta sicer že veliki (3,5 in 5,5, let), toda še vedno uporabljam te mokre robčke ... bomo pa potem morali neke druge kupovat ...

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novi robčki muller
18.11.2009 8:04:44   
bskrle
kupujem  v sparu- titly, mullerjevi mi nikoli niso bili všeč.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novi robčki muller
18.11.2009 8:30:04   
nokiamb
zelo fajn mokri so tisto zeleni od Hoferj 1,99 eur v redni prodaji,
drugače pa mi super od Jonsona

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novi robčki muller
18.11.2009 8:47:19   
Hope2
Sem kupila te roza robčke od mullerja,katastrofa od katastrofeuser posted image , tako suhi, da ni šans, da kaj z riti dol obrišeš. So pa bili zdaj dobri med prehladom za nos brisat, ker niso mokri in ker so nežni, mehkiuser posted image .
Plenice sme že poleti menjala za hoferjeve, zdaj pa še robčke. Hoferjevi zeleni so res fajn

(odgovor članu nokiamb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novi robčki muller
18.11.2009 13:45:21   
kajajaka
V Leclercu imajo Pampers robčke (63 ali 72 kom) po 1,85€ pa še nazaj na kartico dobiš... tako da so v bistvu 1,42 € user posted image   Pa Pampers plenice po 10,70 € (9-18 kg - 62 kosov. Ampak so žal poljske. Šibamo še ta vikend v nabavo, da si zalogo naredimo.

Jaz sem sprobala vse mogoče robce in plenice, pa sem kar nazaj na Pampers prešaltala. Robčki so super, planice pa edine zdržijo čez noč, ne da bi kaj čez prišlo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novi robčki muller
18.11.2009 16:13:17   
enea
Sama imam 2 letno punco, ki še kaka in lula v plenice. Uporabljamo mullerjeve plenice, beauty baby in te iste vlažilne robčke, temno modre barve, nam so izredno super tako cenovno kot po kvaliteti, plenice paket je 6, 39€, robčki 4/1 pa so nekaj manj kot 5€.user posted image user posted image . Če so pa te robčke sedaj zamenjali jih pa nekam pošljem. edina pametna stvar, pa mi grejo spič.....user posted image user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novi robčki muller
18.11.2009 22:00:49   
NINOLINA
ja jz sm to takoj ugotovila, sam sm bla tih prodajalki sm povedla pa je rekla, da je nemogoče, sam ti robčki v novi embalaži so suhi...čist in men neuporabniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
19.11.2009 12:05:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NINOLINA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novi robčki muller
19.11.2009 13:12:59   
**NiNa**
IZVIRNO SPOROČILO: niia

No super pa ravno včeraj sem jih nabavila in mi je prodajalka trdila, da so enaki le embalaža je nova.user posted image



jaz tudi user posted image , in tudi meni je rekla da so isti sam embalaža je druga

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novi robčki muller
19.11.2009 21:46:26   
anika87
Meni je isto rekla prodajalka v Lidlu, ker sem prej nekajkrat vzela Cien, so mi bli super, zdaj pa majo Toujurs, ki naj bi bli isti, samo druga pakunga, pa so tudi suhi, meni so zanič...
Tilty iz Spara so mi bli drugač dobri, ampak na živce mi je šlo - prej nisem nikol o tem razmišljala, kako so zlagani - ko se kar vlečejo kot čreva, ko potegneš enega ven...
Seveda, če jih uporabljaš za kaj drugega na to ne pomisliš... ko pa držiš z eno roko dve močni nogici, ki bi brcali, z drugo roko pa vlečeš robec ven, da pobrišeš drekeca in, ko eden ni dost, potegneš še enega in se vse začne vlečt...user posted image user posted image

Tako da, tudi mi kupujemo DM-ove, meni so fajni, itak pa jih uporabljam samo za spucat drekeca, ker potem umijem še s krpico. Prej sem uporabljala Toto, zdaj pa uporabljam DM-ove, so mi boljše, ker so mal debelejše od tosaminih.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novi robčki muller
19.11.2009 23:16:35   
NINOLINA
ja ja sam za embalažo rećejo, je glih filala stalažo z robci in rekla da kr nej te vzamem so isti sam v drugi "oblekici" pa ni res!!!

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novi robčki muller
20.11.2009 21:19:47   
enea
Dobro a mi lahko katera pove o katerih robčkih govorite.user posted image Vidim da je sedaj roza embalaža, kakšna je bila pa prej?user posted image A so to tisti od beauty baby? Se moram pozanimat, ker jaz sama ne hodim v mueller, ker mi je predalečuser posted image , mi pa kolegica prinese 1x mesečno, ker hodi v kp, in mi prinese kar naročim, samo sedaj res upam da niso ti robčki ki jih jaz uporabljam, ker jo bo zmedlo 100/h, pa mene tudi, v denarniciuser posted image

(odgovor članu NINOLINA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novi robčki muller
20.11.2009 21:30:03   
mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: **NiNa**

IZVIRNO SPOROČILO: niia

No super pa ravno včeraj sem jih nabavila in mi je prodajalka trdila, da so enaki le embalaža je nova.user posted image



jaz tudi user posted image , in tudi meni je rekla da so isti sam embalaža je druga


jaz tudi, pa niso nič mokri user posted image jih je potrebno prej z vodo zmočit, da kej obrišejo;

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novi robčki muller
20.11.2009 21:38:53   
hijenca
Jaz uporabljam DM-ove bele robčke, za občutljivo kožo. Nama so super, pa še poceni.user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novi robčki muller
21.11.2009 19:07:51   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Meni je isto rekla prodajalka v Lidlu, ker sem prej nekajkrat vzela Cien, so mi bli super, zdaj pa majo Toujurs, ki naj bi bli isti, samo druga pakunga, pa so tudi suhi, meni so zanič...


Meni so pa ravno od lidla ful dobri. samo ne beli ampak zeleni.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novi robčki muller
21.11.2009 22:02:57   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Meni je isto rekla prodajalka v Lidlu, ker sem prej nekajkrat vzela Cien, so mi bli super, zdaj pa majo Toujurs, ki naj bi bli isti, samo druga pakunga, pa so tudi suhi, meni so zanič...


Meni so pa ravno od lidla ful dobri. samo ne beli ampak zeleni.


A res? No, potem bom pa probala še te, jaz sem vzela takrat bele, pa mislim, da je tut malo nekaj rozastega na embalaži... Govoriva o Toujurs, ne?



_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novi robčki muller
21.11.2009 22:12:09   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: enea

Dobro a mi lahko katera pove o katerih robčkih govorite.user posted image Vidim da je sedaj roza embalaža, kakšna je bila pa prej?user posted image A so to tisti od beauty baby? Se moram pozanimat, ker jaz sama ne hodim v mueller, ker mi je predalečuser posted image , mi pa kolegica prinese 1x mesečno, ker hodi v kp, in mi prinese kar naročim, samo sedaj res upam da niso ti robčki ki jih jaz uporabljam, ker jo bo zmedlo 100/h, pa mene tudi, v denarniciuser posted image


A še nobena ne ve katere robčke kupujete, oz. ste kupovale v nuellerju??user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novi robčki muller
21.11.2009 22:17:36   
anika87
Jaz sem jih kupla samo enkrat, ker ne hodim v Muellerja, ker mi je daleč, vzela sem tiste v modrem ovoju in so mi bli super. Če so pa zdaj drugačni pa ne vem... ker ne hodim...
In ja, mislim, da cel čas govorimo o Beauty baby iz Muellerja.


< Sporočilo je popravil anika87 -- 21.11.2009 22:18:13 >


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novi robčki muller
21.11.2009 22:30:17   
botrca
user posted image

Jaz imam te samo sensitive in so ful vlažni...ne vem pa če so tem menjali ambalažo.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novi robčki muller
22.11.2009 8:27:27   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Meni je isto rekla prodajalka v Lidlu, ker sem prej nekajkrat vzela Cien, so mi bli super, zdaj pa majo Toujurs, ki naj bi bli isti, samo druga pakunga, pa so tudi suhi, meni so zanič...


Meni so pa ravno od lidla ful dobri. samo ne beli ampak zeleni.


A res? No, potem bom pa probala še te, jaz sem vzela takrat bele, pa mislim, da je tut malo nekaj rozastega na embalaži... Govoriva o Toujurs, ne?



ja. Jaz kupujem tele...
user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novi robčki muller
22.11.2009 9:36:42   
**NiNa**
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

user posted image
ja tem naj bi menjali embalažo
navadni so sedaj v svetlo modri barvi, sensitive pa v nežno roza
kvaliteta pa menda ni več ista user posted image  (imam jih doma, sam jih še nisem odprla, sporočim kakšni so)

Jaz imam te samo sensitive in so ful vlažni...ne vem pa če so tem menjali ambalažo.


(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?