|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novi robčki muller
22.11.2009 9:37:56   
**NiNa**
tole mi je pa mal čudn citiral user posted image , no sej ni važen, za te robčke naj bi šlo ja

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Novi robčki muller
22.11.2009 10:09:52   
anika87
Klaudia dej preveri prosim še, kako se vlečejo ven user posted image
Ali, ko potegneš enega, ostane drugi v škatli in se samo začetek naslednjega malo zvleče gor v luknjo?
Ker eni so se mi kar vlekli, kot da so zlimani skupaj (Tilty iz Spara) medtem ko eni Pampersovi ostanejo noter (oranžni), ko potegneš enega ven, se nič drugi ne zvleče gor...zato moram s prstom brskat noter in ga vlečt ven...user posted image




_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Novi robčki muller
22.11.2009 10:13:42   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: **NiNa**

IZVIRNO SPOROČILO: botrca

user posted image
ja tem naj bi menjali embalažo
navadni so sedaj v svetlo modri barvi, sensitive pa v nežno roza
kvaliteta pa menda ni več ista user posted image  (imam jih doma, sam jih še nisem odprla, sporočim kakšni so)

Jaz imam te samo sensitive in so ful vlažni...ne vem pa če so tem menjali ambalažo.




O škoda...tej pa poročaj kaki so, ker jih bom mogla počasi it kupit.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Novi robčki muller
22.11.2009 12:19:05   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Klaudia dej preveri prosim še, kako se vlečejo ven user posted image
Ali, ko potegneš enega, ostane drugi v škatli in se samo začetek naslednjega malo zvleče gor v luknjo?
Ker eni so se mi kar vlekli, kot da so zlimani skupaj (Tilty iz Spara) medtem ko eni Pampersovi ostanejo noter (oranžni), ko potegneš enega ven, se nič drugi ne zvleče gor...zato moram s prstom brskat noter in ga vlečt ven...user posted image



Lidlovi grejo kar sami ven. Samo sem se navadla, da z drugo roko ustavim naslednjega in je ok. Oziroma, to začne delat šele bolj pri koncu. Na začetku se normalno drugi samo malo ven postavi. Madona to čudno zveni user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Novi robčki muller
22.11.2009 16:31:34   
anika87
hehehe, hecno ja, prej nisem razmišljala o tem, ko pa so se mi eni začeli enkrat vlečt ven kot čreva, da sem jih morala z roko ustavljat, nejc pa mi je poleg še 5x nogico v drekeca namočil, pa sem pop***user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Novi robčki muller
22.11.2009 17:21:05   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Jaz uporabljam DM-ove bele robčke, za občutljivo kožo. Nama so super, pa še poceni.user posted image


Mi tudiuser posted image . Sem pa enkrat probala lumpi robčke, ker smo kar daleč od dmja in nismo šli nč tja, pa so totalno zanič! Preveč vonja majo, pa še ven se ne vlečejo v redu! Dmjevi so super!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Novi robčki muller
22.11.2009 19:19:59   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

user posted image

Jaz imam te samo sensitive in so ful vlažni...ne vem pa če so tem menjali ambalažo.

V Mb. ni nobenih drugih kot pa tile na sliki. Sem videla še neko belo embalažo (a je to to-tisti ta novi? ) ampak je teh bilo polno, tak da mi uporabljamo tele ali pa Pampers.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Novi robčki muller
22.11.2009 20:02:12   
enea
V Kopru so taki z malo temnejšo modro barvo in nam so tisti super, samo je problem ker sem iz NG, pa mi kolegica nosi plenice in robčke iz muellerja, pa ne vem sedaj kaj naj ji rečem, upam da so v KP še "naši" robčki v isti embalažiuser posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?