|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
4.6.2009 14:46:14   
lenca1
Danes sem v Turbo limaču videla novo marelo BREVI Ginger, ki po izgledu zelo spominja na BabyWelt Moon, Bubu in Zapp. Ima nastavljivo naslonjalo, košarico za odlaganje stvari in mislim, da zraven pride tudi dežna prevleka. Voziček mi je takoj padel v oči, pa še to mi je zelo fajn ker ima podobno kot Moon tudi ta spredaj dve mali vrtljivi kolesi. Cena pa mislim, da je v primerjavi z ostalimi tudi zelo ugodna - 99€user posted image . A ga je še katera videla in kakšen se vam je zdel? Voziček si lahko ogledate na tej povezavi: http://www.brevi.eu/prodotti-prima-infanzia/a-passeggio/ginger/i-colori.html
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
4.6.2009 15:21:24   
fusia
Zelo lušten izgleda user posted image  kako se pa obnese pa žal ne vem. Ogrodje mi izgleda nekam preveč plastičnouser posted image   Drugače pa res lep, sploh tista jagodno rdeča barva.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
4.6.2009 15:43:54   
Anonimen
A za tega tut obstajojo adapterji za MC lupinico?

(odgovor članu fusia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
4.6.2009 17:38:58   
lenca1
To pa ne vem, če grejo gor MC adaptarji. Najbolje bo, da kr direktno pokličeš v T.L. v Supernovo in jih vprašaš, jst dons nikakor nism prišla do prodajalke, da bi mi mal več povedala o tem vozičku - je bla sam ena v celi trgovini. Drugače pa so imeli v trgovini samo voziček roza barve, tako da nism čist prepričana, če je ta barva na njihovi spletni strani res jagodno rdečauser posted image Kot rečeno imajo tam razstavni model samo v živo roza barvi, ki je pa tud ful huda za punčke!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
4.6.2009 17:52:25   
lenca1
Adaptarje za MC lupinico vem, da ima marela od BabyWelt Moon in stanejo cca 20€, je pa res, da pa voziček stane od 150€ naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
4.6.2009 21:03:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Adaptarje za MC lupinico vem, da ima marela od BabyWelt Moon in stanejo cca 20€, je pa res, da pa voziček stane od 150€ naprej.


Ja saj to me zanima, ker vem da na kissa od BW paše MC, pa če bi na tega ko je identičen (a cenejši), bi bila ful hepi ;)

(odgovor članu lenca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
12.6.2009 11:59:02   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Adaptarje za MC lupinico vem, da ima marela od BabyWelt Moon in stanejo cca 20€, je pa res, da pa voziček stane od 150€ naprej.


Ja saj to me zanima, ker vem da na kissa od BW paše MC, pa če bi na tega ko je identičen (a cenejši), bi bila ful hepi ;)


Otika-v BC imajo od danes klubsko ceno za Baby Welt Moon-a, pride kar konkretno ceneje. Moj ga je danes že šel iskat, ker sem čist navdušena nad temi trikolesnimi marelami, sam sem imela kar nekaj kriterijev, ki jih je morala ta marela izpolnjevat. Sedaj imajo ta model izpopolnjen in je hrbtišče bolj trdo kot pri lanskem modelu, pa še zategovanje paščka zadaj je precej bolj enostavno. Če se boš pa odločila za nakup, pa pazi, ker imajo v akciji tako stare modele kot nove (kot rečeno je razlika le v trdoti hrbtišča in zategovanju paščka, ki uravnava naklon; mogoče je pa še kakšna sprememba, ki je meni neznana).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
15.6.2009 10:10:12   
maca m
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Adaptarje za MC lupinico vem, da ima marela od BabyWelt Moon in stanejo cca 20€, je pa res, da pa voziček stane od 150€ naprej.


Ja saj to me zanima, ker vem da na kissa od BW paše MC, pa če bi na tega ko je identičen (a cenejši), bi bila ful hepi ;)


Otika-v BC imajo od danes klubsko ceno za Baby Welt Moon-a, pride kar konkretno ceneje. Moj ga je danes že šel iskat, ker sem čist navdušena nad temi trikolesnimi marelami, sam sem imela kar nekaj kriterijev, ki jih je morala ta marela izpolnjevat. Sedaj imajo ta model izpopolnjen in je hrbtišče bolj trdo kot pri lanskem modelu, pa še zategovanje paščka zadaj je precej bolj enostavno. Če se boš pa odločila za nakup, pa pazi, ker imajo v akciji tako stare modele kot nove (kot rečeno je razlika le v trdoti hrbtišča in zategovanju paščka, ki uravnava naklon; mogoče je pa še kakšna sprememba, ki je meni neznana).



Lenca 1, kako naj pa ločim nov model od starega, glede na to, da nisem še nikoli videla ne enega ne drugega? Jaz sem bila danes v BC pa je teh vozičkov že zmanjkalo in jih dobijo spet v četrtek. Je mogoče kakšna razlika še v barvi ali čem drugem? Ga je pa prodajalka ful pohvalila, pravi da ga priporoča.

< Sporočilo je popravil maca m -- 15.6.2009 10:11:06 >


_____________________________

V sanjah in ljubezni ni nič nemogoče.
(J.Arony)

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
15.6.2009 13:29:51   
lenca1
IZVIRNO SPOROČILO: maca m

Lenca 1, kako naj pa ločim nov model od starega, glede na to, da nisem še nikoli videla ne enega ne drugega? Jaz sem bila danes v BC pa je teh vozičkov že zmanjkalo in jih dobijo spet v četrtek. Je mogoče kakšna razlika še v barvi ali čem drugem? Ga je pa prodajalka ful pohvalila, pravi da ga priporoča.


Če bodo dobili novo pošiljko, potem bodo najbrž dobili samo nove modele. Drugače je pa razlika v zategovanju paščka, ki regulira naklon vozička - pri starem modelu poteka vodoravno glede na hrbtni del naklona (izgleda podobno kot zategovanje paščkov pri raznih nahrbtnikih, torbah), novi model pa ima zategovanje urejeno z dodatnim gumbkom, ki ga stisneš, ko želiš spremeniti naklon in tudi pašček poteka drugače (je težko razložit, upam da boš razumela). Potem je pa razlika še v trdoti hrbtnega dela vozička. Pri starem modelu je otrok sedel(ležal) kar nekoliko upognjen v hrbtenici, sedaj pa je hrbtišče trše in otrok lepo notri sedi(leži) brez, da bi bil ukrivljen. Če pa je razlika še kje, pa ne vem, drgač pa imaš barve tud na njihovi spletni strani. Mi smo zelo zadovoljni, opažam da je voziček zelo okreten, ker prej smo imeli 4-kolesno marelo in je bla za en drek-sploh v trgovinah kjer je gladka površina po tleh (ploščice ipd.) so kolesa kar po svoje šla, ta je pa res krasen in se super obrača. Ga tud jaz priporočam.

(odgovor članu maca m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
17.6.2009 22:00:07   
Anonimen
Če bi bil v akciji 4-kolesnk bi ga šla pa res kar kupit ... 3-kolesnik mi pa ne sede ... moj ima pa itak pripombe da marele ne rabimo in da nismo vozička kupovali za pol leta ... tak da bom čakala, če bo Kiss kdaj v akciji (upam, da bo) in da se bo mojh že omehčal do takrat user posted image .

(odgovor članu lenca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
20.6.2009 20:20:08   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Adaptarje za MC lupinico vem, da ima marela od BabyWelt Moon in stanejo cca 20€, je pa res, da pa voziček stane od 150€ naprej.



Preko neta se ga v tujini, da dobiti ceneje. Jaz sem zanj dala 107 evrov.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
21.6.2009 14:38:27   
Timah
Otika, upam, da boš danes kaj šla pogledat internetno stran Baby centra, ker je danes v akciji voziček Kiss. Cena pa je 95,99 EUR, namesto 159,99 EUR. user posted image  Mi imamo prav takega (enake barve)- glede na opis Lence1 imamo stari model (kupili pa smo ga letos januarja). Meni je zelo fajn in tudi naša 20 mesečnica lepo in rada sedi v njem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
21.6.2009 14:50:42   
Anonimen
Sem videla ja ... bemti, a mi pride katera mojga prepričat, da se to rabi ...

(odgovor članu Timah)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
17.10.2009 15:12:38   
Biba Buba
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Adaptarje za MC lupinico vem, da ima marela od BabyWelt Moon in stanejo cca 20€, je pa res, da pa voziček stane od 150€ naprej.



Preko neta se ga v tujini, da dobiti ceneje. Jaz sem zanj dala 107 evrov.user posted image



Taula, preko katere spletne trg. si ga kupila? user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nova marela BREVI-izgled Zapp, Moon, BUBU...
17.11.2009 1:22:19   
Blacky24
Jaz sem se tudi odločala med brevi in bubu... nakoncu je prevladal bubu, ker ima spredje varovalo, brevi pa ne. Zaenkrat, po kratki testni vožnji (mala je še premala), se je dobro izkazal.

(odgovor članu Biba Buba)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?