|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček
25.2.2010 8:28:15   
zala1
Pozdravljeni, zanima me če kdo pozna omenjeni vrtec v Ljubljani in kako ste zadovoljni z njim? Mi moramo vpisati našo štručko nekam in iščemo zasebni vrtec lahko s koncesijo ali pa tudi ne. Če pozna kdo kakšnega dobrega prosim za informacijo, ker javnega ne bomo dobili, saj nimamo stalnega prebivališča v Lj in okolici, ampak samo začasnega. Hvala. lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček
28.3.2010 0:22:48   
andi0510
poznam, imam otroka v tem "vrtcu" in sem sila nezadovoljna. Otroke staršev, ki veliko sprašujemo in se sem pa tja kaj pritožimo marginirajo in šikanirajo, tudi tako, da alergikom dajo zavestno jesti alregene ne meneč se za zdravstvene posledice. Kar naprej menjujejo "vzgojiteljice", cena se spreminja (pa ne za vse ob istem času!), število otrok kar naprej narašča. Vse to je pa samo začetek mnogih zgodb nezadovoljnih mamic (več si preberi na MedOverNet).
Če imaš kakšno drugo možnost, jo izkoristi, saj ta "vrtec" sploh ne bi smel biti opcija. 

(odgovor članu zala1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček
22.10.2010 21:40:52   
Pipy
Malce pozno, a vseeno. Ne dajajte otroka v ta vrtec, ki mimgrede to sploh ni. Verjemite imam informacije iz prve roke. 1. )direktor je lažnjivec, staršem laže o številu otrok, otrok je mnogo več kot govori, otroke pa skriva v zgornjem nadstropju. 2. )otroci ne vidijo belega dne, cel dan so noter, nič se ne ukvarjajo z njimi, kaj šele da bi vzpodbujali kreativnost. 3.) od nevemtikoliko vzgojiteljic ima izobrazbo samo ena, druge nimajo niti srednje vzgojiteljske, pa še te so zaposlene na črno. 4.) kvazi vrtec ne izpolnjuje nikakšnih pogojev za ustanovitev vrtca... mislim, da so to dovolj dobri razlogi, da otoka temu gospodu ne boste zaupali.




(odgovor članu andi0510)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček
23.10.2010 9:52:05   
mamsi
Če se vse to ve, zakaj pa nihče ne prijavi tega inšpekciji?? To mi pa ni jasno.

(odgovor članu Pipy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček
23.10.2010 10:01:28   
nusi
prebrala sem prispevke na mon - u ali gre za vrtec zvezdica, ki je odprla enoto na rakovniku? Prosim za odgovore, tudi sama sem razmišljala o vpisu... dokler nisem naletela na te info user posted image

(odgovor članu zala1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček
28.2.2011 22:59:35   
andi0510
Ni to vrtec z Rakovnika.

Nekateri starši in bivše vzgojiteljice smo podali že vrsto prijav na inšpekcije, a kot v SLO to poteka, ni nikoli nihče za nič odgovoren. Smo pa vsaj to dosegli, da se je začel postopek dopolnitve zakonodaje v tej smeri, da bo morala vsaka vzgojna skupina (javna ali privat) izpolnjevati minimalne pogoje. Do takrat bo še nekaj časa preteklo, a bolje pozno kot nikoli.

Še ena zanimivost - Do 31.1.2011 je obstajal forum http://prvisoncek.mojforum.si/, kjer so starši napisali svoja mnenja in izkušnje gled evrtca. Direktor je od začeka pritiskal na starše, da se form ukine (z grožanjmi o izpisu otrok iz vrtca, če to ne sotrimo oz. nato še v smislu - prepričaj svojo prijateljico, da unike forum, ali pa izpišem tvojega otroka iz vrtca). Po enem letu od zadnje objave na forumu je bil forum vodstvu očitno še tak trn v peti, da so se ga odločili "prevzeti in izbrisati". O legitimnosti te akcije bi se dalo mnogo razglabljati, a dejstva kažejo, da niso imeli izjav s foruma s čim ovreči ali izpodbijati. Da si pa nekdo vzame celo leto za ubadanje s tem, da bi nek forum ukinil, je pa po moje že vprašanje profesionalnosti vodstvenega osebja, če že ne vprašanje še česa drugega.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček
1.3.2011 11:39:56   
nusi
Ah bolj kot berem in preverjam ugotavljam, da se vedno bolj nagibam k državnim vrtcem. Kakšne vzgojitelje boš dobil je itak odvisno od sreče, povsod se najde kakšen manj prijeten, s tem, da se v državnih vsaj do neke mere izvaja nadzor in velja nek program, tele privatni vrtci so pa, vsaj nekateri, bolj na free

(odgovor članu andi0510)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Premikanje v trebuhu.
пеперутка16

V katerem tednu nosečnosti ste začeli čutiti otrokove gibe?

Pred 12. tednom. (8%)

12. - 16. teden. (17%)

16. - 20. teden. (58%)

20. - 14. teden. (8%)

Po 24. tednu. (8%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!