Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


zala1 -> Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček (25.2.2010 8:28:15)

Pozdravljeni, zanima me če kdo pozna omenjeni vrtec v Ljubljani in kako ste zadovoljni z njim? Mi moramo vpisati našo štručko nekam in iščemo zasebni vrtec lahko s koncesijo ali pa tudi ne. Če pozna kdo kakšnega dobrega prosim za informacijo, ker javnega ne bomo dobili, saj nimamo stalnega prebivališča v Lj in okolici, ampak samo začasnega. Hvala. lp




andi0510 -> RE: Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček (28.3.2010 0:22:48)

poznam, imam otroka v tem "vrtcu" in sem sila nezadovoljna. Otroke staršev, ki veliko sprašujemo in se sem pa tja kaj pritožimo marginirajo in šikanirajo, tudi tako, da alergikom dajo zavestno jesti alregene ne meneč se za zdravstvene posledice. Kar naprej menjujejo "vzgojiteljice", cena se spreminja (pa ne za vse ob istem času!), število otrok kar naprej narašča. Vse to je pa samo začetek mnogih zgodb nezadovoljnih mamic (več si preberi na MedOverNet).
Če imaš kakšno drugo možnost, jo izkoristi, saj ta "vrtec" sploh ne bi smel biti opcija. 




Pipy -> RE: Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček (22.10.2010 21:40:52)

Malce pozno, a vseeno. Ne dajajte otroka v ta vrtec, ki mimgrede to sploh ni. Verjemite imam informacije iz prve roke. 1. )direktor je lažnjivec, staršem laže o številu otrok, otrok je mnogo več kot govori, otroke pa skriva v zgornjem nadstropju. 2. )otroci ne vidijo belega dne, cel dan so noter, nič se ne ukvarjajo z njimi, kaj šele da bi vzpodbujali kreativnost. 3.) od nevemtikoliko vzgojiteljic ima izobrazbo samo ena, druge nimajo niti srednje vzgojiteljske, pa še te so zaposlene na črno. 4.) kvazi vrtec ne izpolnjuje nikakšnih pogojev za ustanovitev vrtca... mislim, da so to dovolj dobri razlogi, da otoka temu gospodu ne boste zaupali.







mamsi -> RE: Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček (23.10.2010 9:52:05)

Če se vse to ve, zakaj pa nihče ne prijavi tega inšpekciji?? To mi pa ni jasno.




nusi -> RE: Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček (23.10.2010 10:01:28)

prebrala sem prispevke na mon - u ali gre za vrtec zvezdica, ki je odprla enoto na rakovniku? Prosim za odgovore, tudi sama sem razmišljala o vpisu... dokler nisem naletela na te info [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




andi0510 -> RE: Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček (28.2.2011 22:59:35)

Ni to vrtec z Rakovnika.

Nekateri starši in bivše vzgojiteljice smo podali že vrsto prijav na inšpekcije, a kot v SLO to poteka, ni nikoli nihče za nič odgovoren. Smo pa vsaj to dosegli, da se je začel postopek dopolnitve zakonodaje v tej smeri, da bo morala vsaka vzgojna skupina (javna ali privat) izpolnjevati minimalne pogoje. Do takrat bo še nekaj časa preteklo, a bolje pozno kot nikoli.

Še ena zanimivost - Do 31.1.2011 je obstajal forum http://prvisoncek.mojforum.si/, kjer so starši napisali svoja mnenja in izkušnje gled evrtca. Direktor je od začeka pritiskal na starše, da se form ukine (z grožanjmi o izpisu otrok iz vrtca, če to ne sotrimo oz. nato še v smislu - prepričaj svojo prijateljico, da unike forum, ali pa izpišem tvojega otroka iz vrtca). Po enem letu od zadnje objave na forumu je bil forum vodstvu očitno še tak trn v peti, da so se ga odločili "prevzeti in izbrisati". O legitimnosti te akcije bi se dalo mnogo razglabljati, a dejstva kažejo, da niso imeli izjav s foruma s čim ovreči ali izpodbijati. Da si pa nekdo vzame celo leto za ubadanje s tem, da bi nek forum ukinil, je pa po moje že vprašanje profesionalnosti vodstvenega osebja, če že ne vprašanje še česa drugega.




nusi -> RE: Neprofitna organizacija Zavod 1. sonček (1.3.2011 11:39:56)

Ah bolj kot berem in preverjam ugotavljam, da se vedno bolj nagibam k državnim vrtcem. Kakšne vzgojitelje boš dobil je itak odvisno od sreče, povsod se najde kakšen manj prijeten, s tem, da se v državnih vsaj do neke mere izvaja nadzor in velja nek program, tele privatni vrtci so pa, vsaj nekateri, bolj na free




Stran: [1]