Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
A se je katera poslužila naročanja te opreme v katalogu posebej za otroke. Ali zaupoate kar tem fotkam in tudi cenam. Zdijo se mi nekaterimi full luštni!
Ja, sem že kar precej naročala in to prav za otroke, vedno sem bila zelo zadovoljna...sem pa vedno otroke najprej zmerila in potem primerjala z njihovimi tabelami.:miska:
Jaz sem večkrat naročila in bila vedno full zadovoljna, in to tako z otroškimi oblačili kot z oblačili za odrasle.:bravo: Pri otroških oblačilih pa res izmerite otroke, ker imajo kar velike številke-kot recimo H&M. LP pa uspešen nakup vam želim,:miska: Sibil
Meni se pa zdijo otroška oblačila predraga tam, pa tudi za odrasle.
Danes sem v avstriji kupila hlačke in majico za našega malčka in sem za to odštela 6,40€. Kupila sem v diskontu KIk. Pa ni slaba kvaliteta. Malčki to tako hitro prerasejo, da se sploh ne more uničiti v tistem času. Tudi za sebe velikokrat kupim kaj tam, je ugodno in trpežno
tudi jaz kupujem kar precej preko kataloga. Zaenkrat lahko rečem da sem do sedaj bila vedno zadovoljna, je pa res da so določena morda nekoliko draga. Kupujem pa za vse nas ponavadi. Največ pa seveda za otroke.
otroškim fotkam zaupam, na meni je pa seveda vse drugače kot na tistih manekenkah 8) splača se pa kupit tiste stvari iz akcije...kvaliteta je pa po moje nekaj takšnega kot h&m
Jaz zaupam kvaliteti Neckermanna, vendar so mi otroška oblačila enostavno predraga, pa še poštnino moraš računat in še čakaš ca 10 dni, da jih dobiš. Torej ne kupujem za otroka preko kataloga.