|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 12:34:32   
mala pikica
Rada bi opozorila, da pri Zavarovalnici Maribor izplačajo vsem mamicam, ki imajo pri njih sklenjeno življenjsko zavarovanje, za vsakega rojenega otroka nagrado za opremo v vrednosti 222 €. To so podatki za Zavarovalnico Maribor, za druge zavarovlanice ne vem, kako imajo to urejeno.

Vem za kar nekaj primerov, kjer agenti zavarovalnice tega mamicam niso sporočili, in so tako bile za to nagrado prikrajšane. Zato sem se tudi odločila in na to opozorila tukaj na forumu.

Moram povedati, da sem ge.Šalamun zelo hvaležna, da me je domov poklicala in me opozorila, da ji ja ne bom pozabila januarja prinesti rojstnega lista našega otročička. Hvala še enkrat! Takšni bi morali biti vsi zaposleni na zavarovalnicah, ki imajo stik s strankami.

Za druge zavarovalnice je najboljše, da se pozanimate. Koliko sem slišala ima nekaj podobnega tudi Adriatic.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 12:50:35   
Lunca1
Triglav ima tudi mislim da nekaj podobnega. Ne vem če ni povezano z življenjskim ali rentnim zavarovanjem obeh staršev. Govorim iz glave.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 12:58:33   
Naja31
Meni so pri Grawe, kjer imam sklenjeno življenjsko zavarovanje, odgovorili, da so oni mnenja, da je rojstvo otroka že samo po sebi dovolj velika nagrada, da oni zato nič dodatnega ne izplačujejo.user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 13:02:02   
Vilma
Kolikor jaz vem, Triglav nima nič?! No sem skoraj 100% prepričana.
Ima pa enako ponudbo Adriatic.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 13:04:39   
*tajda*
z možem imava že par let oba sklenjeno nezgodno-življensko zavarovanje pri triglavu in so nama zgotovili da ne dobiva nič,oziroma da lahko dobiva 500 evrov stem da nama trgajo od najine police in na koncu pač dobiva toliko manjuser posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 13:04:54   
barika
vilma, adriatic ima enako ponudbo kot kdo? kot triglav, ko dobiš nič ali kot mariborska zavarovalnica??
lepo bi bilo da nam kaj podarijo, če že plačujemo velike denarjeuser posted image

lp

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 13:08:03   
Vilma
Adriatic ima enako ponudbo kot Zavarovalnica Maribor. O Mariboru je namreč pisala mala pikica.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 13:10:49   
Anonimen
Meni so za to nagrado povedali že ob sami ponudbi življenjskega zavarovanja pred 3 ali 4 leti. Mislim da je to bila potem tudi odločilna bilka, da sem se odločila za zavarovalnico MB.
Sem pa malo razočarana, da je pred tolikim časom bila nagrada 50.000sit in se je v parih letih povišala samo na 222 evrov (53.200sit), glede na to, da se je od sklenitve moje police premija že parkrat zvišala, ker je vezana na evro.
Ampak podarjenemu konju se ne gleda v zobeuser posted image .

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 13:13:21   
barika
Vilma, hvala za razsvetljenjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
22.8.2007 13:41:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 13:43:21   
biba26
Pozdravljene!

Tudi jaz sem klicala na Triglav kjer imam zavarovanje in si mi tud rekli,da dobiš nekje okoli 500e, vendar mi nihče ni rekel,da bi mi potem trgali od police,Ne vem mi je malo čudno,ker če bi potem trgali od police kje je potem kakšna nagrada?
Je pares da so zmožni vsega.
Fajn bi bilo,če bi še katera probala preverit!

LP

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 13:58:30   
Shana banana
Ja, pri Mariborski dobiš nagrado 222 EUR, pri Triglavu pa kakor sem se pogovarjala z gospo, ki dela na Triglavu, trgajo od končne zavarovalne vsote. Se pravi kot nekakšno predplačilo in ne nagrada. Pri adriatic-slovenici je pa tako: vse ki imaste življenjsko polico pokličite zastopnika, ki vam je sklepal polico, ali pa vsaj na poslovno enoto oz. agencijo pri kateri je zaposlen. Odvisno je od police (je več različnih) in od datuma sklenitve (zaradi različnosti pogojev).
Vem, da Merkur, Grawe in Generali te nagrade nimajo (pomoje, da nobena tuja nima), za Tilijo pa nimam pojma. Je pa tako. tudi če ta nagrada je, mora biti polica vsaj eno leto v veljavi, da se ta nagrada lahko izplača (Pri Mariborski), se pravi, da že noseče ob sklenitvi, nimate pravice do izplačila. Očetje pa žal ne dobijo nagrade. Samo mamice.

Pozdravček 

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 14:26:52   
Pikica pokica
Pri Adriatic Sloveniki pa znaša nagrada 500 eur. Potrjeno. Vendar mora biti življenjsko zavarovanje sklenjeno prej najmanj eno leto. 

(odgovor članu Shana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 14:34:28   
Shana banana
Ja, to že, a ne pri vseh policah. So različne. AS ni dolgo, pred tem sta bila Adriatic in Slovenica in police so različne že v okviru zavarovalnice, zato raje preverite prej, če želite računati na to nagrado.

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 14:43:49   
Adelina
Ampak pri Triglavu dobiš teh 500 evrov samo za prvega otroka!

(odgovor članu Shana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 16:49:12   
hokejistka
Pri Triglavu preverjeno trgajo 500 E od police.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 16:56:34   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Meni so pri Grawe, kjer imam sklenjeno življenjsko zavarovanje, odgovorili, da so oni mnenja, da je rojstvo otroka že samo po sebi dovolj velika nagrada, da oni zato nič dodatnega ne izplačujejo.user posted image



grawe je najslabša zavarovalnica!!!

moja mama je bila zavarovana pri njih in ko je umrla user posted image (3 leta nazaj) so najdli neke izgovore, da nam niso izplačali une premijo,ki jo dobijo svojci v primeru smrti!?!?vsak bi moral dobit cca 1.000.000 sit... HALO!!! zakaj si pol zavarovan???



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 17:00:39   
mukla
Meni je agent Triglava razložil takole. Zavarovana morata bit oba (če sta poročena). Jst sem sklenila zavarovanje leta 2000, mož pa 2005. Če bi oba sklenila, mislim, da pred 2003. letom, dobiš nagrado in ti ne trgajo od glavnice. V najinem primeru nama dajo, ampak mi trgajo od glavnice (ker je mož sklenil prepozno). Sama višina "nagrade" je pa odvisna od mamine police.
Je pa fora, da se ne poročiš. Pol je važna samo mama, ker lahko zmutiš, da si samohranilka.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 17:20:45   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: mukla
Meni je agent Triglava razložil takole. Zavarovana morata bit oba (če sta poročena). Jst sem sklenila zavarovanje leta 2000, mož pa 2005. Če bi oba sklenila, mislim, da pred 2003. letom, dobiš nagrado in ti ne trgajo od glavnice. V najinem primeru nama dajo, ampak mi trgajo od glavnice (ker je mož sklenil prepozno). Sama višina "nagrade" je pa odvisna od mamine police.
Je pa fora, da se ne poročiš. Pol je važna samo mama, ker lahko zmutiš, da si samohranilka.

Super, bol bom jaz mama samohranilka. Me pa sploh ne gane, če vzamejo od glavnice, saj je itak vse moje.user posted image  Moram čimprej poklicat. Dobro, da se potikam tukaj in še kaj zvem.

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 21:36:33   
december06
Pozdravljene.

Vsaka zavarovalnica ima svoje pogoje in ugodnosti. Je pa odvisno tudi kdaj si se zavaroval in ali sta oba s partnerjem življenjsko zavarovana, ipd. Vse pa piše na zadnji strani police, kjer je zapisan tisti drobni tisk členov, ki jih običajno ne preberemo. Tako, da svetujem, da preberemo vedno še droben tisk, vsake pogodbe oz. police.

Me pa zanima, kaj je potrebno, da to uveljaviš in v kolikem času? Če je katera že to koristila? Saj vsega pa res ne piše v drobnem tisku. Hvala.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 22:09:37   
mala pikica
Jaz sem to pač omenila, ker se mi res zdi nepošteno, da na to ne opozorijo agenti. Marsikatera je verjetno že bila prikrajšana. Ravno zadnjič sem povedala sestrični in ni nič vedela. Je takoj poklicala na zavarovalnico in seveda bila potem zelo vesela.


IZVIRNO SPOROČILO: december06

Me pa zanima, kaj je potrebno, da to uveljaviš in v kolikem času? Če je katera že to koristila? Saj vsega pa res ne piše v drobnem tisku. Hvala.



Potrebuješ številko police, osebni dokument in rojstni list otroka. Je pa res, da točno ne vem, v kolikšnem času lahko to uveljaviš. Za dve leti nazaj sigurno ne user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
22.8.2007 23:01:01   
sovica3
Ja, hudoooo. Imam občutek, da tile pri Triglavu ne vedo niti kje se jih drži glava...user posted image  Meni je agent rekel, da prejmem (ali moj mož - pač eden od staršev) 750 eurov nagrade in da ničesar ne trgajo. Prej moraš biti eno leto zavarovan, da si upravičen do nagrade. Pri Adriatic Slovenici je enak pogoj, koliko se dobi, pa ne vem. Pri Triglavu imam sklenjeno življenjsko in nezgodno zavarovanje, pri Adriaticu pa fondpolico (vezano na vzajemne sklade...)...

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
23.8.2007 7:29:43   
simvir
Midva sva dobila za sina, ki je rojen v maju 2006, pri Zavarovalnici Triglav okrog 120.000 sit, najina kolega pa okrog 180.000 sit. Zavarovana morata biti oba starša najmajn eno leto. Mislim, da je bila višina odvisna od dolžine zavarovanja (verjetno tudi od višine), saj sem bila jaz zavarovana le leto in pol.
Glede trganja od glavnice ne vem, dobiš pa mislim da samo za prvega otroka.

(odgovor članu sovica3)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
23.8.2007 11:16:02   
inja2
Ojla

jaz sem preverjala pri MB, in to nagrado se dobi samo za določene pakete življenjskih zavarovanj. Nagrade ne dobiš za NPR. naložbeno življenjsko zavarovanje


lp, inja

(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nagrada za opremo za vsakega rojenega otroka
26.8.2007 13:00:55   
unika
mene pa zanima, sem brala na njihovi strani (zav. MB), da to velja na vsako sklenjeno polico (zlati ključek in še neko življensko zav.). A to se pravi da lahko jaz uveljavljam 2x, ker imam sklenjeno tudi zavarovanje zlati ključek za sina, ki pa ga plačujem jaz in tudi pisano je na mene?

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




poroka
ksenci

Koliko vas je stala celotna poroka v primerjavi z dobljeno vrednostj vseh darili?

poroka je stala veliko več kot je bila vrednost daril (40%)

poroka je stala malo več kot je bila vrednost daril (13%)

poroka je stala približno toliko kot je bila vrednost daril (22%)

poroka je stala malo majn kot je bila vrednowst daril (16%)

poroka je stala veliko majn kot je bila vrednost daril (9%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!