|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 8:14:35   
masna
Kdaj je še vaš partner prvič pogledat malo pikico( pikice v mojem primeru user posted image ) na ultrazvok?

Moj si tega zelo želi pa ne vem ali naj vprašam mojo G ali ne glede na to da sem komaj v 6 tednu.....


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 8:18:27   
CUKRČEK
moj ni šel nikoli z menoj......sem imela tako butastega G, da si sploh nisem upala predlagat, da bi mož prišel z menoj. Na srečo mi je med.sestra vsaj slikice POSODILA za domov, da sem mu jih pokazala.

Na srečo je šel ta idiot od G v penzijo. In če bom še kdaj imela srečo bit noseča, upam da bo moj šel lahko z menoj.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 8:19:15   
Blejka26
user posted image moj ni nikol mogel iti zraven,čeprav sem si to zelo želela,no pol pa gre le enkrat proti koncu z mano pa mi ginikologinja ni hotela narediti ultrazvoka.ful sem bila razočarana.
mislim da gre partner lahko vsakič zraven ko imač ultrazvok


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 8:41:01   
Liona
Moj je šel prvič z mano na UZ v 13t na NS. Prej je bil sicer enkrat z mano pri g. ampak si ga jaz nisem upala peljat zraven na UZ. Najprej sem se mogla sama prepričat, da je user posted image  o.k. (za mano je že en ss, ker ni bilo plodovih srčnih utripov).

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 8:48:59   
pika79
Moj je bil z mano od 5t in 4 dni ko smo imeli prvi UZ, je pa vaginalni, ampak nama je to ogromno pomenilo, tudi meni, ker če G pove kakšne dvome, sem jaz to slišala precej huje kot moj dragi, in me je po vsakem UZ potem malo pomiril,..sej ni bilo nič strašnega ampak pri nas se na prvem UZ ni videlo srčka,...tudi na drugem smo ga komaj našli,...je pa sedaj vse ok, in še vedno hodi z mano na vse preglede,...sej mogoče sva malo čudna ampak meni je tako prav všeč,...to je le moje mnjenj,...lp

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 9:23:10   
NTS
Tudi jaz sem imela en SS, in ko smo izvedeli da sem noseča je bil moj pri čisto vsakem pregledu zraven.
G je tudi on spraševal ogromno stvari, medetem ko me je le-ta pregledoval.

Mi je pa to resnično dosti pomenilo, pa njemu seveda tudi. Saj sma tako oba videla najino pikico rasti.

pa pa

_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu pika79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 9:30:37   
MarijaPo
moj tudi ni bil zraven pri prvem pregledu, kar je bedno, ker je bil en najbolj simpaticnih pregledov - tisti mali pupek v meni je ful migal z rokicami in je bil skrajno srckan (no, zdaj je to moja mala Eva).
Na vseh nadaljnjih UZjih je bil pa zraven in je bilo res super. Cist je bil ganjen.

(odgovor članu NTS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 9:40:41   
Anonimen
Moj je bil zraven na NS, pa še enkrat potem, enkrat pa mami, ko me je urgentno pripeljala h G. Zaradi službe, pa ker nisem točno vedela kdaj bo spet UZ, pač večkrat ni šel, lahko pa bi šel seveda, na vsak pregled. To je tvoja stvar, če želiš koga zraven ali ne, ti zdravnik ne sme oporekati.

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 9:44:01   
emaa
Moj je bil zraven, skupaj sva šla na pregled in sem tam vprašala, pa ni bilo problema.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 9:48:46   
Pingvinčica
Moj je šel prvič zraven na nuhalno pa potem pri 20t in še enkrat kasneje. Meni je bilo to zelo všeč, ginekologinja pa tudi nima nič proti.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 10:28:54   
eya
Moj je šel z mano na nuhalno svetlino, na morfologijo pa žal ni mogel-pa G ni imela nič proti, tudi sicer sem na pregledih dostikrat videla, da so partnerji hodili zraven.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 10:41:05   
Freycha
Jaz sem imela zadnjič prvi UZ in je sestra še sama rekla, naj pride notri. Drug teden imam NS in bo seveda tudi zraven. Če le ne bo takrat v službi, bo na vseh UZ-jih. Ne vidim razloga, da bi ti kdo preprečil videti lastnega otroka. Pa je meni čisto vseeno, ali je vaginalni ali pa klasičen UZ. Ta otrok je tako njegov, kot moj... le da ga jaz nosim, ker ga on pač ne more...... user posted image  Torej ga lahko tudi vidi takrat, ko ga jaz vidim.....

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 11:28:38   
X 500
Pri meni je bil zraven 4x od 6-ih. Pa še takrat zaradi službe ni ščo. Je bil pa z mano tudi na prvem pregledu (7-8 teden se mi zdiuser posted image ) čeprav je bil vaginalni. Če je bil zraven ko se je otrok delal, pa če bo zraven pri porodu, nevem zakaj nebi smel biti še na UZ. Sploh ker je to en tak lep dogodek.
Je pa mela prijateljica problem, ker ginekologinja ni pustila. Sam jaz bi se skregala s tem user posted image  babjim.

Tako da ne sprašuj ampak kar POVEJ svoji g da bo tvoj user posted image  s tabo pričel.

Pa lepouser posted image !

_____________________________

Nia naju je osrečila 26.12.2006

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 11:38:14   
Ninica
Moj je bil zraven pri vsakem UZ-ju, razen prvič ne ko je komaj ginekolog potrdil, da sem sploh noseča. Ginekologu se je to dopadlo, da je bil partner zravenuser posted image .

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu X 500)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 11:42:12   
Anonimen
Moj dragi je bil z mano prvič na NS v 13 tednu, potem pri moji G pri 21t, ko mi je delala morfologijo in še zadnjič, pri 31t, se ga je G spomnila in rekla "O, ste spet prišli pogledat svojega otročička!" user posted image

Naslednjič imam prvič CTG in bom peljala zraven svojo tamalo (svojo sestro), ker si toooolk želi it videt nečaka, da je žalostna vsakič, ko ji rečem da gre moj dragi zraven! Zdej si pa predstavljite, da peljem svojega dragega, svojo sestro, pa po možnosti še njegovo sestro, mojo mamo in taščo... user posted image

Kr vsi bi radi šli, ker bo prvi vnukec z obeh strani! user posted image

(odgovor članu X 500)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 12:04:57   
petraz
Najbolje je, da gre s tabo, takrat ko se že dojenček vidi. Sedaj v 6. tednu, se vidi samo pikica. Moj je bil prvič z mano na UZ, ko sem šla na NS in se je dojenček že lepo videl.... user posted image

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 12:12:09   
TONČI.
Šel je z menoj k Pušenjaku v 12 tednu. Zelo priporočam, saj prvič vidiš kako otrok brca. Še posnela sva s fotoaparatom.
Drugič v 20 tednu, ko se vse tako lepo vidi. Priporočam oba datuma.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 12:38:07   
PBJ
Moj je bil zraven pri prvem Uz (7. teden) in pri morfologiji (23. teden): na morfologiji ga je G lepo vključila, da je sodeloval in ugibal, kateri organček vidi...

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 14:49:01   
Mesečnica
Moj je bil zraven že pri prvem UZ, v 10. tednu (pa čeprav je bil vaginalni). Še dobro, da ima ušesa, ker bi se drugače okoli glave zasmejal user posted image . Jaz nisem nič spraševala, sem ga kar pripeljala, pa ni bilo nobenega problema. Potem je bil z mano tudi na NS in bo tudi pri morfologiji user posted image . Zadnjič sem imela redni pregled, pa je rekel, da mi bo kar "fouš", če bom tamalega videla na UZ user posted image .

Tudi jaz ne vidim razloga, zakaj nekateri G ne marajo dodatnega "občinstva" user posted image


< Sporočilo je popravil Mesečnica -- 22.12.2006 14:50:28 >

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
22.12.2006 16:04:28   
lunca2
Moj user posted image je šel prvič z menoj v 12tednu na NS. Naslednjič bo šel z menoj ko bova imela morfologijo.
Drugače pa je moja ginekologinja rekla, da sploh ni ovire, da lahko pride z menoj kadar želiva.user posted image
Je pa res da imam super ginekolginjo.

Tud jaz ne vidim razloga zakaj nebi smeli partnerji zraven, če želijo, saj so user posted image tudi njihovi.


< Sporočilo je popravil lunca2 -- 22.12.2006 16:06:09 >

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
23.12.2006 0:04:14   
Bonnie_RR
Moj dragi je bil prvič zraven pri UZ na nuhalni, potem pa še pri morfologiji in 1x proti koncu nosečnosti. Meni je bilo to zelo všeč, njemu pa seveda tud.user posted image

Sem imela pa zelo prijazno in razumevajočo ginekologijo. Pravzaprav je bila še celo vesela, če je lahko poklicala še mojega noter. user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
24.12.2006 3:28:46   
ronja
Moja g. naroča na prvi pregled med 8. in 12. tednom in imaš takrat tudi prvi UZ. MOj lubi je šel zraven in sem na pregledu pred UZ vprašala g., če je lahko zraven. Je rekla, da je UZ (samo prvi, seveda) vaginalen (skozi nožnico, torej) in da če to ne moti mene ali njega, tudi nje ne, pa da ne more garantirat, da bo vse ok, lahko srček ne bije ali pa so dvojčki in da ga ona oživljala ne bo, če bo skup padu. Sem obljubila,d a se bo lepo obanašal, je šla ponj in je bil že prvič z mano. Tako da je lahko, samo moraš sama rečt, g. ti na prvem pregledu tega sama ne bo predlagala.
Tudi na NS grejo navadno partnerji zraven, moj je tudi šel in ej bil zelo zadovoljen, hihiuser posted image

Naslednji UZ je morfologija v 20-23 tednu nekje in takrat bo tudi šel zraven. Na ostale preglede pa se mi zdi, da se mu ne bi splačalo, ker nima kaj videt.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
24.12.2006 7:20:50   
frufru
M in je bil ful R je želel bit na NS in prvem UZ pri 20. tednih zraven, pa ni mogel iti zaradi službeuser posted image , jebil ful žalosten, na drugem UZ pri 32.tednu je pa bil in je bil tako ganjen, ko ga je zagledal, da so mu prišle solzice na oči. Tako, da naj gre s tabo, je to ena moška vez z otročkom. Na prvega, ga paj nebi vlekla. Pri nas je mene prestrašila, je rekla da ima preveliko glavo (smo imeli zato tudi po enem tednu nuhalno). Sej potem je bilo vseeno v redu, ampak ni lušno.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
24.12.2006 9:05:49   
crci06
Jaz sem tudi šla na prvi pregled sama in takoj vprašala, kdaj bo lahko očka zraven.
Mi je povedala, kdaj bo naredila morfologijo in to je to.
Bila sem tudi na NS, kamor očka ni mogel in zato sem se potem odločila it še na 3D UZ v 25-30? tednu enkrat, da je bil še on malo tega veselja deležen. NI mi žal. Naslendjič bi naredila isto.

Menim, da očka mora biti poleg - al zato, da je lahko ravno tako vesel in ganjen, kot smo me, al pa, če ni preveč "vpleten", da se lažje vživi v situacijo...

Povabi ga, bo zelo vesel, G pa ti ne more odklonit partnerjeve prisotnosti. Edino na pregledih brez UZ (kri, voda, teža, pritisk... je pa brezveze, da bi bil vedno zraven). Kar vprašaj, kdaj naj pride in povej, da BO zraven user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Na ultrazvok s partnerjem
24.12.2006 11:18:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ninica

Moj je bil zraven pri vsakem UZ-ju, razen prvič ne ko je komaj ginekolog potrdil, da sem sploh noseča. Ginekologu se je to dopadlo, da je bil partner zravenuser posted image .


enako.

Tudi pri vaginalnem je bil zraven v 11t. In ko je slišal srčeka se je cel stopil user posted image

(odgovor članu Ninica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kako se razumeš s taščo?
Naša črtica koraka



zelo dobro (28%)

kar gre (35%)

ni še za obupat (17%)

za zjokat (14%)

nimava več odnosa, ker je pokojna (5%)

imam več kot le eno taščo, a sem še živa (2%)


Število vseh glasov: 600

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!