|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NOSEČNOST IN DVIGOVANJE OTROKA
17.11.2004 14:01:12   
Erdbeere
Mene pa zanima, ker pravijo, da naj nosečnica ne bi dvigovala težkih bremen, kako se recimo tiste z majnimi otroci tega branite, ker jest ne morem moji Teji kar rečt ne ne moreš k meni v naročje...sej bom G za mnenje vprašala pa vseeno me zanima še vaše mnenje :zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   NOSEČNOST IN DVIGOVANJE OTROKA
17.11.2004 14:04:54   
ronja5
Probaj se pogovorit z njo- njeni starosti primerno seveda. Sicer pa se organiziraj tako, da ti sedeš, ona pa ti spleza v naročje, ali pa ti jo v naročje posadi kdo drug!

Vse dobro! Ronja

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   NOSEČNOST IN DVIGOVANJE OTROKA
17.11.2004 14:06:49   
Erdbeere
sej zaenkrat še ni panike sem komaj 6 tednov :nosecka: pa tud tamala ima "le" 14 kg sam me je pa v bodoče vseeno mal strah

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   NOSEČNOST IN DVIGOVANJE OTROKA
17.11.2004 14:37:57   
JASNA D
Jz sem svojega sinka dvigovala celo nosečnost in hvala bogu nisem imela težav. Ginekolog mi sicer dvigovanja ni prepovedal, je pa rekel, da naj poskušam čim manj. Lepo nosečnost!

Jasna

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   NOSEČNOST IN DVIGOVANJE OTROKA
17.11.2004 15:40:09   
Pupica
oi:)
Poizkušaj reševat tako zadevo, da se Teja pocrklja kadar sediš, da jo tebi ni treba dvigovati.
Sicer te pa čisto razumem, kako ne moreš rečt ne, ko pa je tvoja tak :angel:.Pa te lepe očke, veš pomoje so po tebi, pa nej pravijo kar hočejo!

Kdaj se spet kaj srečamo8)?

LP
:kuza:

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   NOSEČNOST IN DVIGOVANJE OTROKA
17.11.2004 16:56:25   
Anonimen
Če nimaš nobenih težav, lahko malo brez problemov prenašaš9nebesa. Takega mnenja je tudi dr. Pušenjak, ki je ža kar nakajkrat dobil podobno vprašanje na forumu. Jaz sem mojo 4 letno princesko ves čas nosečnosti dvigovala in crkljala. Ni panike. Če ja seveda maternični vrat normalno dolg in lepo zaprt.
Pozdravčke, Nojči:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Erdbeere)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   NOSEČNOST IN DVIGOVANJE OTROKA
17.11.2004 21:33:59   
Erdbeere
Hvala vsem za odgovor...bom pa še G vprašala za mnenje drug teden ko imam pregled...

ja pupica ne vem...sej če boš ti kaj v KR hodila tud loh poveš pa pridem (če bo čas seveda) pa se vidmo...ker do Jesenic pa lih ne hodim tako pogosto, se bom pa gotovo še kdaj oglasila

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




adaptirano mleko
Sanikaa



(68%)

(32%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!