|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mamin rojstni dan
19.9.2009 18:04:45   
Akon
2 leti nazaj (odkar sem pač začel dobivat svoj denar user posted image ) sem mami kupil zapestno uro za 500€ za rojstni dan... lani sem kupil poročna prstana za mamo ter očeta (v vojni sta ga pač izgubila), no v torek ima mama spet rojstni dan, jaz imam 200€ na razpolago in nimam pojma kaj kupiti... zato sem prišel sem v upanju, za kakšno vašo idejo. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 18:09:25   
Anonimen
vikend paket v termah ali ob morjuuser posted image

(odgovor članu Akon)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
19.9.2009 19:16:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Akon)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 19:38:29   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zakaj pa tako draga darila za vsak rojstni dan?



To tudi meni ni jasno, denar ni vse.

Drugače pa se strinjam z tancy.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 19:39:42   
matejchy
Mene je skor kap zadela ko vidim kolk date dnarja za darilauser posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 19:49:16   
nanč
jaz imam 200€ na razpolago
nekaterim bi prav prišel ta denar za hranouser posted image .Sicer je to druga tema,ampak se mi zdi to razmetavanje denarja.Moram rečt,da tast in tašča za vsak roj.dan,vsakemu,tudi otrokom dajeta 100 evrov in  mi je to ful preveč in sem jima to že povedala,,,sicer jima ni problem,ampakvseeno.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Akon)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 20:12:37   
Ronči
vsak po svojih možnostih.

ti kar če te veseli, zapravi koliko hočeš, denar je tvoj!





_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 20:16:19   
water lily
Kakšen vikend paket, ali pa kakšno dobro torbico če ima rada take stvari.

Kaj ima pa veze lakota ljudi z njegovimi darili mi pa res ni jasnouser posted image

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 20:24:34   
nanč
Kaj ima pa veze lakota ljudi z njegovimi darili mi pa res ni jasnouser posted image
Nima nič,kot sem takoj napisala(če si slabo prebrala)Pravim samo,da eni pač nimajo za preživetje,drugi spet ne vejo kaj kupiti in sicer za 200 evrovuser posted image .Ok,če imaš denar ni problem,meni je to too much,ker je znesek prevelik.Obstajajo darila za manj denarja in tudi niso zaradi tega slaba,kot npr;zasebno savnanje(2 osebi 40 e)itd....

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 20:32:12   
gita10
Mogoče ji daš bon v Modiani ( so takšni lepi zlatniki po 50 eur) , da si lahko kakšno dobro cunjico kupi.
Jaz tudi vse okrog sebe razvajam z dragimi darili ker mi je to všeč .

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 20:56:54   
Splišni
Kupi ji en šopek rož, pa na kosilo jo lahko pelješ ali pa če kar doma kosilo skuhaš, še boljše.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 21:10:49   
arabela*
Ja..to so pač bogataši,ki dobesedno razmetavajo z denarjemuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 21:17:31   
Lilu23
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Ja..to so pač bogataši,ki dobesedno razmetavajo z denarjemuser posted image



ne vidim problema... zakaj pa ne bi, če lahko... če bi fošija lahko gorela...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 21:39:20   
špelin@
Off topic: a bi bil ti moj sin? user posted image

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 22:21:44   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Lilu23

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Ja..to so pač bogataši,ki dobesedno razmetavajo z denarjemuser posted image



ne vidim problema... zakaj pa ne bi, če lahko... če bi fošija lahko gorela...




ja saj pravim,hvalabogu če je tako.jaz sem vesela za njegauser posted image ..Ampak kljub vsemu...jaz osebno ne vidim poente v takih dragih darilih.Pomembna je samo pozornost in le ta ne odmeri ali si revež ali bogataš ali imaš denar ali ne.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 22:26:35   
blaža
zakaj pa ne. Sej denar je zato, da se troši. v grob si ga ne bo nihče nesel. kaj pomaga hrčkanje? samo enkrat se živi. lepo, da imaš tako rada starše.user posted image

kaj pa last minute, kak vikend paket, da kam gresta samo ti in tvoja mama? Mogoče kak enodneven izlet kamorkoli.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 22:55:39   
nanč
Se mi zdi,da se je avtor teme želel le malo pohvaliti,glede na natančno navedene zneske.Ali pa pošaliti,nevem,nič ne komentira...

Sicer pa,če je navajena na takšna bogata darila,bo letos morebiti razočaranauser posted image


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 23:17:53   
Pia73

Človek vas je vprašal za predlog, ve pa razglabljate koliko bo dal za darilo,.. pa kaj vas briga,... Hvala bogu, da lahko.

Jaz ti predlagam kot je že bilo omenjeno kakšen vikend paket ali kopanje s kosilom in kakšno masažo ali kaj v tem stilu,..


_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Akon)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mamin rojstni dan
19.9.2009 23:22:09   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Ja..to so pač bogataši,ki dobesedno razmetavajo z denarjemuser posted image



Men se to ne zdi nek bogataš, bogataši imajo več dnarja na razpolago kot pa 200€...predvidevam, da še nima svoje ženske pa da pač mami več :)

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mamin rojstni dan
20.9.2009 3:41:56   
Akon
Hehe sedaj sem prebral komentarje in ste prav smešni, debata se je kar obrnila na to ali sem bogataš ali ne... no naj povem, da imam 17 let in ne, nisem nikakršen bogataš, samo imam brata ter starša in vse tri zmeraj pač rad razveselim za rojstni dan... @ena pač: imam punco, in jo imam rad ampak za punco pa ja ne bi porabljal toliko denarja za darila... ker trenutno v mojem času punce grejo in pridejo... :)

Hvala vsem tistim, ki ste probali pomagati... ideja za vikend je zelo dobra, vendar če ima kdo še kakšno idejo, kar na plan z njo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mamin rojstni dan
20.9.2009 8:06:39   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Akon

Hehe sedaj sem prebral komentarje in ste prav smešni, debata se je kar obrnila na to ali sem bogataš ali ne... no naj povem, da imam 17 let in ne, nisem nikakršen bogataš, samo imam brata ter starša in vse tri zmeraj pač rad razveselim za rojstni dan... @ena pač: imam punco, in jo imam rad ampak za punco pa ja ne bi porabljal toliko denarja za darila... ker trenutno v mojem času punce grejo in pridejo... :)

Hvala vsem tistim, ki ste probali pomagati... ideja za vikend je zelo dobra, vendar če ima kdo še kakšno idejo, kar na plan z njo.user posted image





user posted image

(odgovor članu Akon)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mamin rojstni dan
20.9.2009 10:48:13   
onka
Če gresta rada na oddih res kakšen vikend paket.
Ogrlico, zapestnico, torbico....Kaj pa paket savn Atlantis npr, če si iz L, masaže itd

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mamin rojstni dan
20.9.2009 10:50:18   
onka
IZVIRNO SPOROČILO: Akon

. @ena pač: imam punco, in jo imam rad ampak za punco pa ja ne bi porabljal toliko denarja za darila... ker trenutno v mojem času punce grejo in pridejo... :)



Da ne bodo zaradi te razlike vedno znova odšle....mislim na to, da bi bil bolj pozoren do mame, kot do punce.

(odgovor članu Akon)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mamin rojstni dan
20.9.2009 12:27:47   
caillou
Ja odvisno kolko bo stara tvoja mama in kakšen karakter ima? Če je adrealinska, ji kupi karto za adrenalinski park, recimo. Če se rada liči, ji kupi kakšen lepotilni kovček, če rada plava, ji kupi mesečno karto za bazen, če rada kvačka ji kupi nove kvačke in klobčič ali dva volne,...vikend paket, ajde, tudi zanimivo, skok v tandemu s padalom (dobiš že za ta denar), prelet s helikopterjem recimo,....

Me bo pa vseeno razgnalo od firbca in sicer, če sta starša poročna prstana izgubila v 1. ali 2. st. vojni? Tolk, mal za intermezzo.

lp, kajla

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Akon)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mamin rojstni dan
20.9.2009 12:39:10   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Pia73


Človek vas je vprašal za predlog, ve pa razglabljate koliko bo dal za darilo,.. pa kaj vas briga,... Hvala bogu, da lahko.

Jaz ti predlagam kot je že bilo omenjeno kakšen vikend paket ali kopanje s kosilom in kakšno masažo ali kaj v tem stilu,..




Človek je res vprašal za predlog...sam je vprašal na tak način, da zadeva kar vabi, da jo človek pokomentira...
Če bi jaz spraševala, bi vprašala takole: moja mama ima rojstni dan. Ima katera, kako idejo, kaj naj ji kupim?
No, lahko vprašam tudi takole: lansko leto sem mami za rojstni dan podarila celotedenske počitnice na pcxy za 2300€, predlani sem očetu kupila zapestno uro za 700€. Kaj mi svetujete, da kupim mami letos?
Torej, če vprašanje postaviš na takšen način, potem se niti ni za čudit, da dobiš take odgovore. Ker potem lahko tudi poveš, koliko si celo star (ko te babe začnejo napadat). In koliko pri teh letih zaslužiš...Morda v nadaljevanju preberemo celo, kaj točno tale pubec dela...In koliko točno zasluži...Imam občutek, da bo prav rad povedal...


user posted image

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?