|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 20:52:26   
HuAnita
Čisto mirno lahko že mine!!!!user posted image
Toooooooooooooooliko za en dan, ne morem več, evo, niti na kolo ne morem od vsega hudega, samo še spat...
Po dobrem letu, kar smo v novi hiši, nam je danes ponoči - mislim, ne da bi morda prejšnji teden, ko se je že šopirila pomlad ko je bilo za znoret mrzlo in je tudi pihalo - crknila peč, to je sicer že 2.ič (????!!!), prvič kak mesec nazaj... To nekako rešim, da pride serviser, zdaj se veselim računa, ker ne gre več to kao na garancijo...
Potem pride sosed po pralni stroj, ki je crknil včeraj, star 4 leta. Crknil je že prejšnji mesec, pa sva - bedaka! - dala 130 eur za popravilo, pa sva še gruntala, če bi za novega zmogla,pa ni šlo...
In zdajle damo pečt kruh, pa crkne še pečicauser posted image user posted image user posted image Piska in piska kot utrgana, dokler ne neha, se umiri in se ohlaja....
Morala sem potožit, ker mi je tu mačuser posted image user posted image user posted image user posted image


Aja, za nameček sem morala 'štrikati' 2 službeni stvari, je bil sodelavec na terenu na Primorskem, pa mu je na avtu vrata vtrgalo in ni mogel pravočasno priti po mene.... user posted image user posted image user posted image
še 3 ure, pa mine ta zakleti dan...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
10.3.2010 21:03:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 21:04:23   
TomTaylor
ja, hudič na kup serjeuser posted image , verjamem, da te žalosti in jezi in vse ob enem, ampak po dežju vedno posije sonce. Sej booo user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 21:06:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

ampak po dežju vedno posije sonce. Sej booo user posted image


Bo, bo, po snegu----še več snega user posted image user posted image user posted image .

Vem, da ni smešno, ampak......DOST mam zime in tega sranja in pokvarjenih pečic in čiste beline.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 21:09:22   
bumerang
Če te potolaži, nam je šla televizija. Od teh električnih sunkov, ko za trenutek zmanjka toka in se spet pojavi, v glavnem, nov LCD ima sredi ekrana za 20 cm široko temno področje čez celoten ekran.
Razmišljam o tem, da bi jim poslala en ogorčen dopis. Me zanima, zakaj se v Italiji to nikoli ne dogaja pri nas je pa na sporedu tedensko. Da ne govorimo o električnih mrkih ob prvem blisku.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 21:35:14   
Shorty_
se strinjam današnji dan je user posted image user posted image user posted image atija mam v bolnici mami je pa padla in jo ful noga boliuser posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 21:45:40   
barika
jap, tale dan ni niti omembe vreden ...pa včerejšnji je bil še hujši.user posted image


shorty  & co. user posted image user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 21:46:04   
žanek
Ojej Huanita, kaj nimaš ti fajn zavarovane hiše user posted image
Moj pravi: "Zato je dobro imeti fajn zavarovano stanovanje/hišo!" ja, ne more iz svoje kože a ne user posted image .
Dobro zrihtajte, evo samo zate user posted image !

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 21:51:23   
rija
huanita: lahko bi ti pa streho snelouser posted image
kar je čista resnica....na novi hiši (2leti) je moji tašči....ker je niso dobro zasidrali....pa kaj sta lahko, ničuser posted image

meni pa je bil včeraj en tak težek danuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 21:57:10   
Lianna
Ojoj. Imaš pa res smolo. No meni se ni nič pokvarlo...razen zdravja. 1 teden odkar sem nehala antibiotike jest in očitno bo spet anginauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 21:59:21   
majch
user posted image gibanje planetov...al pa neki...res beden dan

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 22:05:38   
Klemy82
Ja, je en bedn dan danes...avto bi morala dobit s servisa, pa ga še ni, ker... ma, brezzveze da sploh napišem. Je dan mučenikov in se je serviser od muk nažgal ko mamba in pozabil, da nama je avto obljubil za danes.user posted image Zlila sem zoc od kafeta v golaž za jutri(še zdej ne morm vrjet, da sem to nardila) in pojma nimam, kaj bom kuhala, kolegica mi je povedala par ful 'dobrih' novic, no, edina res dobra novica je, da je druga kolegica dobila službo.  

_____________________________

Jst.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 22:27:00   
zmajaz
No nam je pa ravno danes, ko je tu totalna Sibirija, zmanjkalo kurilnega olja, potem pa še tovornjak, ki nam ga je pripeljal, zaradi snega sploh ni mogel do hiše, čeprav smo skidali, kolikor se je dalo. user posted image Zadevo smo potem sicer nekako rešili tako, da smo pač v enem sodu pripeljali 80 l olja - za nekaj dni bo.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 23:01:54   
Meggi

Jow, hudiča kaj vse se zgodi v tako kratkem cajtu user posted image

Jaz se ne spoznam, sam a ste pogledal kaj električno napeljavo? Vam prav električne naprave štrajkajo? Ma štrom je šit. Nam je tako serijsko poleti šlo, tv, dvd, modem,.. in vse te jajce.. a je blo grmenje in strele, pa še bliz daljnovoda smo...

Upam da se vam reši in konča kalvarija.

Ravno me je presunilo kako dec hladnokrvno srfa po netu.. zjutraj pa ne bo mogu od bajte.. ker ni avta postavu v dolino.. ma zima marš res no!

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
10.3.2010 23:52:03   
darja.mark
joj pa sem misla da gre danes meni vse narobe :(

se je začelo že zjutraj ko sem mela sistematski pregled za službo...gužva, tam so mečkali,...od enih do drugih vrat sem se sprehajala 3 ure. ko sem že vsa srečna da je le konec odšla, vidim zunaj da ni avta - mi ga je pajk odpelu user posted image user posted image
no grem po avto tja, stric pravi osebno pa 100 eur (pra***) pa še kazen za napačno parkiranje user posted image

pol po šihtu grem še k svoji osebni doktorci pač po neke papirje. najprej tam spet gužva za pop...., pol pa še pridem noter in noče napisat napotnice user posted image in se neki buni v 3 krasne...vglavnem cajt je že da je konc tega dneva. sej se vid da je bil dan MUčenikov. sam vidim da smo mučeniki ble bolj ženske ko pa moškiuser posted image

še mal pa bo konc...grem spat....bo ju3 bolje...i hope so :)



(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
11.3.2010 7:14:02   
Abbey
se strinjam, da je totalno beden dan, eno leto je kar sem očeta pokopala, ostalo je šlo pa tudi čisto vse narobe, upam, da bo jutri bolje

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mah, tale 10. 3. 10 ...
11.3.2010 10:23:00   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: žanek

Ojej Huanita, kaj nimaš ti fajn zavarovane hiše user posted image
Moj pravi: "Zato je dobro imeti fajn zavarovano stanovanje/hišo!" ja, ne more iz svoje kože a ne user posted image .
Dobro zrihtajte, evo samo zate user posted image !



Hiša je zavarovana, k sreči je pa vse še pod garancijo - peč, pečica, le pralni stroj ne... Ampak verjetno veste, koliko tudi traja, če imaš pod garancijo, preden s eoni priosvaljkajo, če pa nič ne rečeš, ti pa čez pol ure pred bajto stoji, tako da jaz ton včasih kar namertno zamolčim, da imam pod garancijo... Sem HUdobna, ne... Pa saj na avatarju piše...user posted image
Evo, danes rešujem naprej, tako da se malo manj pelje kot včeraj, ampak je še kar slab vpliv...user posted image
Tudi če je zavarovano, pod garancijo ipd., je ful oprabvka s tem, pa en kup sitnosti (desnimo s toplo vodo, če plinska peč ne dela....user posted image )

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




SLUŽBA
nataly33

Ali ste zaposleni?

DA (57%)

NE (43%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!