|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MB - kje dobiti za torto....
11.6.2009 11:35:28   
mojcaziga
....tisti oblat/ slikico/risbico ali kakorkoli se že reče, ki se jo da na vrh torte v MB? Pa iščem bolj fantovske motive, ne princesk in barbik. Enkrat je bila tema tudi o fotografijah, ki jih skenirajo in potem izdelajo ta oblat. Kje, kakšna je cena, koliko časa ste čakale?
Kakršnegakoli nasveta bom vesela.

Hvala in lep sončen dan, Mojca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MB - kje dobiti za torto....
11.6.2009 12:20:22   
mini11
Vem samo, da skenirajo sliko na oblat v Pohorski kavarni in stane cca. 6 eur. To sem včeraj tam videla. Za drugo pa žal ne vem.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MB - kje dobiti za torto....
11.6.2009 12:29:39   
ksenjak
To je v bistvu iz istega materiala kot hostja v cerkvi. Pri Štormanu lahko prineseš kar barvno sliko na navadnem papirju in oni naprej uredijo. Ni potrebno nič skenirati. Sliko poiščeš na internetu, jo sprintaš in neseš tja.

lp

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MB - kje dobiti za torto....
11.6.2009 14:00:59   
NTS
Pohorska kavarna ima zelo dobre, samo so malce dražje. Mi smo naši pupi naročili torto v Pika Nogavički v Hočah. Super okus, ogromno različnih motivov, imajo tudi pecivo, krožnike, svečke, ...
Evo link : http://www.pika-torta.si/

Sama si poglej kakšne slikice že imajo, in se dogovori če želiš imeti kaj drugega.
smo pa mi bili res zelo zadovoljni z njihovo ponudbo user posted image
Toplo priporočam
lp
Nataša

_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MB - kje dobiti za torto....
11.6.2009 14:23:01   
Marogica
Pekarna Jager v Melju(nasproti RTS-a) tudi dela. Stane 8 €, s seboj pa smo mi zadnjič prinesli celo sinovo majico, ker  na papirju dotičnega motiva nismo imeli. Je bilo enako. Drugače pa je takoj. Prineš, skenirajo na oblat, in greš. Torej 5 min. maximalno.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu NTS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MB - kje dobiti za torto....
11.6.2009 14:24:57   
minca_n
Včeraj sem videla te oblate v slaščičarni romansa v evroparku.

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   hvala vsem
11.6.2009 14:38:32   
mojcaziga
..... za vaše odgovore. Se morem še odločit o okusu in obliki torte in na koncu dekor.

lp, mojca

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hvala vsem
11.6.2009 14:43:01   
rija
poglej na angleški ebay....cake toppers :)

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MB - kje dobiti za torto....
11.6.2009 18:43:49   
friz77
Pozdravljena
Na tvoje vprašanje nebi znala odgovorit,ker nisem iz MB in res nebi vedela,ker pa sprašuješ za torto,bi pa vprašala če mi lahko svetujete kje na obali,bi lahko naročila torto,da bi bila res dobra.Hvala

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




GH
dejzi

Koliko obrokov GH so imeli vaši sončki pri 7m?

1 (25%)

2 (26%)

3 (32%)

4 (7%)

5 (11%)


Število vseh glasov: 332

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!