|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lupinica na srednjem sedežu
6.6.2011 21:19:17   
ZmajTolovaj
Bom kar tule vprašala, vas je več; v avtu (opel zafira) imamo že dva avtosedeža, ob straneh. Zanima pa me, a gre na sredino zdaj lupinica - gledam TOLE, da si vse skup olajšam, da mi ne bi bilo treba komplicirat s pasovi, prostora tudi mislim, da je dovolj (tako na uč), ne vem pa zakaj na spletni strani od maxi cosi piše, da lahko te podstavke namontiraš samo na levi ali desni sedež - ?
Plz help.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lupinica na srednjem sedežu
6.6.2011 21:27:24   
ZmajTolovaj
Aja pa ne rečt zarad isofixa, ker vem, da ga na sredini ni - gledam podstavek, ki se pripne s tritočkovnim pasom, kar pa zafira na sredini ima. Imamo en sedež 9-18kg in enega 15-36, oba sta z isofixom in bi ju rada obdržala ob straneh.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lupinica na srednjem sedežu
6.6.2011 21:33:56   
nusi
po moje je problem ravno tri točkovni pas - ki ga ti imaš, edino če je mogoče problem še v obliki sedeža, ne vem kako je pri tebi, ampak moja zadnja klop ima 2 sedišči, na sredini je pa mal gor dvignjena - ok, vem, da sem hecno opisala user posted image in potem bi se tale podstavek guncal

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lupinica na srednjem sedežu
6.6.2011 21:42:52   
ZmajTolovaj
Vem, kaj misliš, ja. Ampak pri nas ni razlike v višini med stranskim in srednjim sedežem. Najboljš, da grem v trgovino pa probam, ampak sem mislila, če se je katera že ukvarjala s tem. 

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lupinica na srednjem sedežu
7.6.2011 7:09:27   
nananaja
Mogoče bi našla kakšno informacijo v knjigi (navodilih za uporabo) od avtomobila. Za naš avto je že notri vse razloženo, na katere sedeže lahko daš kakšen avtosedež.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lupinica na srednjem sedežu
7.6.2011 9:44:04   
Dadi
Sama sem se ukvarjala s tem, ampak v Cliotu:))) Tri sedeže namontirat, od tega lupinica, pa Rodija, pa še sam jahača...Kokrkoli sem obračala sem morala lupinco ob strani pripet ne gre v sredino s tem easybasom (je preozek plac zaradi pasu.) Pojdi v trgovino in to preizkusi predno kupuješ.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lupinica na srednjem sedežu
7.6.2011 9:50:14   
tix
v našem trefficu je easy base šel na sredino 

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lupinica na srednjem sedežu
8.6.2011 10:36:20   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Mogoče bi našla kakšno informacijo v knjigi (navodilih za uporabo) od avtomobila. Za naš avto je že notri vse razloženo, na katere sedeže lahko daš kakšen avtosedež.


Gledala sem spletno stran maxi cosi, je tudi za vsak sedež in vsak model avta napisano - samo ni pa napisano, ZAKAJ ne moreš dat na sredino. Sem recimo gledala za S Maxa, tam je vsakič zraven razlaga, zakaj ne gre. Za naš avto pa ne ..
Dadi, definitivno bom sprobala, ja! user posted image
Ampak ko gledam prostor na sredini, se mi zdi, da če tja ne gre, ne gre nikamor - ker za preostala dva sedeža, ki ju že imamo, pa DEFINITIVNO ne bo prostora na sredini. Al pa spet nimam augenmasa.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lupinica na srednjem sedežu
8.6.2011 11:36:09   
kalbo
Pomoje bo mal težka, ker isofix pritrdi sedež povsem na sredino sedala, če pa hočeš pripet sedež na sredini, moraš pa stranska dva dat malo iz centra. Vsaj tako je pri meni v cromi. Pri nas tist sedež s 4 točkovnim pasom na sredini, ob strani sta bla pa večji sedež pa lupinica, pa je blo treba kar tlačit. Zdaj sta pa oba večja sedeža ob straneh.

Lohk se pa k meni pripelješ pa probamouser posted image

< Sporočilo je popravil kalbo -- 8.6.2011 11:39:34 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lupinica na srednjem sedežu
8.6.2011 11:45:09   
nananaja
Nisem mislila navodil od avtosedeža, ampak knjigo od avtomobila. Jaz sem navodila za namestitev avtosedežev v naš avto našla v knjigi, ki smo jo dobili ob nakupu avtomobila.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lupinica na srednjem sedežu
8.6.2011 11:48:03   
Anonimen
mi imamo dve lupinici na podstavku eno zraven druge, potem pa še jahača na desni. nam se da vse lepo pripet. imamo pa peugot partnerja. user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?