|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Luka pa spi v svoji sobici
25.3.2005 10:05:35   
BONI*
Pa sem spet tu! Zadnje čase malo bojkotiram tale računalnik, ker me vse mine, ko začne ta skoraj 10 let stara gajba štrajkati:(
Ampak neki sem mogla pa vseeno pridt povedat. To, da naš 3 mesečnik že cel teden spi sam v svoji sobici:bravo::bravo::bravo: Pa se čisto nič ne pritožuje. Zbudi se 1x na noč za jest (se dojiva), kar opraviva kar v gugalniku v njegovi sobici, zjutraj pa spi do cca.7h, danes celo do 7:30. In tako smo vsi zadovoljni. Tudi jaz, ker se sedaj ne zbudim za vsak njegov prdec ali stokec, ampak šele takrat, ko se ˝zadere˝ v babyphone. Že prej smo dokaj dobro spali, sedaj pa se sploh nimam kaj pritoževati. Tudi čez dan brez problema zaspi v svoji posteljici. Z uspavanjem že nekaj časa nimamo velikih problemov. Včasih zaspi čisto brez joka, včasih pa vseeno še malo pojoka, vendar nikoli več kot par minut:bravo::bravo::bravo:

Joj, kako sem jaz srečna mami:love: Upam samo, da bo tako lepo tudi v prihodnje, čeprav se že sedaj grozno bojim prihoda zobkov.

A ja, pa še to! Zgleda, da se počasi poslavljamo tudi od krčkov.

No, tako, malo sem ga mogla pohvaliti, ko je pa tak :angel:

Lp, Boni&Luka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Luka pa spi v svoji sobici
25.3.2005 10:09:29   
urši*
:bravo::bravo::bravo: za vaju!!!
sam js pa ne bi zdržala , da ga ne bi bilo zraven mene v sobi!!! svaka čast Boni*:bravo:

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Luka pa spi v svoji sobici
25.3.2005 10:16:07   
Magi*
bravo Luka!!!!:bravo::bravo::bravo: tudi jaz upam, da se bom kdaj lahko tkole pohvalila;)

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Luka pa spi v svoji sobici
25.3.2005 10:16:32   
Natas@
Sem vama kar fovš". Kaj bi dala, da bi ga lahko imela v svoji sobici. Samo kaj ko je ni nikjer:((:((:((.
Ampak za vaju pa :bravo::bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Luka pa spi v svoji sobici
25.3.2005 10:23:28   
BONI*
Urši, sej prve 2 dni sem kar naprej hodila kontrolirati, če je vse Ok. Kar naenkrat nisem več zaupala Baby phonu, pa radiatorjem,... Pa še pogrešala sem ga! Je pa moje mišlenje, da če imaš možnost dati otroka v svojo sobico, je to dobro narediti čim prej, ker je tako lažje predvsem za otroka. Starejši kot je, težje bo prenesel ˝izselitev˝, ker se jo bo bolj zavedal. To je moje mnenje.

Lp, Boni


(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Luka pa spi v svoji sobici
25.3.2005 10:26:12   
Anonimen
To pa ne vem če je čist res, vsaj ne za vse otroke. Naša je pri točno enem letu krasno pokazala, da je čas, da gre na svoje. Mislim, da če bi jo dala prej, da bi bilo prezgodaj.
Sem pa absoluten pristaš ločenega spanja - če so seveda prostorske zmožnosti.

(odgovor članu BONI*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Luka pa spi v svoji sobici
25.3.2005 10:33:19   
puncica
:bravo::bravo::bravo:Tudi pri nas se stanje izboljšuje, smo uvedl mal tršo pa je šlo, tamala spi v svoji postlci, pa se manj pritožuje:)-

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Luka pa spi v svoji sobici
25.3.2005 10:53:12   
Tinca7
SUPER9nebesa:bravo:. Mi bomo to poskusili čez dva tedna, ko pridemo z morja. Sicer bomo že tam poskusili posebej spat, po bomo vidl.

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Luka pa spi v svoji sobici
25.3.2005 11:55:01   
Anonimen
:bravo::bravo: za vas.
Jaz pa se še vedno odločujem kdaj naj bi bil pravi čas-čeprav mi spi celo noč je še vedno pri nama v svoj posteljici.

(odgovor članu BONI*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Luka pa spi v svoji sobici
25.3.2005 11:56:56   
ZARA
Bravo BONI!!
Zara je sla tud pri 3.5 mescih v svojo sobo,pa nikol ni strajkala al se pa prtozevala...pomoje sploh ni opazila razlike...:zmeden2:

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Luka pa spi v svoji sobici
25.3.2005 21:44:08   
Bejba
Bravo Luka :bravo::bravo::bravo:
Tudi jaz sem takega mnenja in zato je tudi naš sonček v svoji sobici že od svojega tretjega meseca (še malo prej) in se odlično počuti :bravo:. NImamo težav z uspavanjem, ne podnevi, ne ponoči.

Bravo za naše :angel:.

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




maxi cosi tobi vs. romer king
sirenetta

test avtosedežev by uporabnice RR :)

zelo zadovoljna z romer king (29%)

nezadovoljna z romer king (0%)

zelo zadovoljna z maxi cosi tobi (19%)

nezadovoljna z maxi cosi tobi (1%)

imam en drug avtosedež in sem zadovoljna (46%)

imam en drug avtosedež in sem nezadovoljna (5%)


Število vseh glasov: 405

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!