Luka pa spi v svoji sobici (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


BONI* -> Luka pa spi v svoji sobici (25.3.2005 10:05:35)

Pa sem spet tu! Zadnje čase malo bojkotiram tale računalnik, ker me vse mine, ko začne ta skoraj 10 let stara gajba štrajkati:(
Ampak neki sem mogla pa vseeno pridt povedat. To, da naš 3 mesečnik že cel teden spi sam v svoji sobici:bravo::bravo::bravo: Pa se čisto nič ne pritožuje. Zbudi se 1x na noč za jest (se dojiva), kar opraviva kar v gugalniku v njegovi sobici, zjutraj pa spi do cca.7h, danes celo do 7:30. In tako smo vsi zadovoljni. Tudi jaz, ker se sedaj ne zbudim za vsak njegov prdec ali stokec, ampak šele takrat, ko se ˝zadere˝ v babyphone. Že prej smo dokaj dobro spali, sedaj pa se sploh nimam kaj pritoževati. Tudi čez dan brez problema zaspi v svoji posteljici. Z uspavanjem že nekaj časa nimamo velikih problemov. Včasih zaspi čisto brez joka, včasih pa vseeno še malo pojoka, vendar nikoli več kot par minut:bravo::bravo::bravo:

Joj, kako sem jaz srečna mami:love: Upam samo, da bo tako lepo tudi v prihodnje, čeprav se že sedaj grozno bojim prihoda zobkov.

A ja, pa še to! Zgleda, da se počasi poslavljamo tudi od krčkov.

No, tako, malo sem ga mogla pohvaliti, ko je pa tak :angel:

Lp, Boni&Luka




urši* -> Luka pa spi v svoji sobici (25.3.2005 10:09:29)

:bravo::bravo::bravo: za vaju!!!
sam js pa ne bi zdržala , da ga ne bi bilo zraven mene v sobi!!! svaka čast Boni*:bravo:




Magi* -> Luka pa spi v svoji sobici (25.3.2005 10:16:07)

bravo Luka!!!!:bravo::bravo::bravo: tudi jaz upam, da se bom kdaj lahko tkole pohvalila;)




Natas@ -> Luka pa spi v svoji sobici (25.3.2005 10:16:32)

Sem vama kar fovš". Kaj bi dala, da bi ga lahko imela v svoji sobici. Samo kaj ko je ni nikjer:((:((:((.
Ampak za vaju pa :bravo::bravo::bravo::bravo:




BONI* -> Luka pa spi v svoji sobici (25.3.2005 10:23:28)

Urši, sej prve 2 dni sem kar naprej hodila kontrolirati, če je vse Ok. Kar naenkrat nisem več zaupala Baby phonu, pa radiatorjem,... Pa še pogrešala sem ga! Je pa moje mišlenje, da če imaš možnost dati otroka v svojo sobico, je to dobro narediti čim prej, ker je tako lažje predvsem za otroka. Starejši kot je, težje bo prenesel ˝izselitev˝, ker se jo bo bolj zavedal. To je moje mnenje.

Lp, Boni





Anonimen -> Luka pa spi v svoji sobici (25.3.2005 10:26:12)

To pa ne vem če je čist res, vsaj ne za vse otroke. Naša je pri točno enem letu krasno pokazala, da je čas, da gre na svoje. Mislim, da če bi jo dala prej, da bi bilo prezgodaj.
Sem pa absoluten pristaš ločenega spanja - če so seveda prostorske zmožnosti.




puncica -> Luka pa spi v svoji sobici (25.3.2005 10:33:19)

:bravo::bravo::bravo:Tudi pri nas se stanje izboljšuje, smo uvedl mal tršo pa je šlo, tamala spi v svoji postlci, pa se manj pritožuje:)-




Tinca7 -> Luka pa spi v svoji sobici (25.3.2005 10:53:12)

SUPER9nebesa:bravo:. Mi bomo to poskusili čez dva tedna, ko pridemo z morja. Sicer bomo že tam poskusili posebej spat, po bomo vidl.




Anonimen -> Luka pa spi v svoji sobici (25.3.2005 11:55:01)

:bravo::bravo: za vas.
Jaz pa se še vedno odločujem kdaj naj bi bil pravi čas-čeprav mi spi celo noč je še vedno pri nama v svoj posteljici.




ZARA -> Luka pa spi v svoji sobici (25.3.2005 11:56:56)

Bravo BONI!!
Zara je sla tud pri 3.5 mescih v svojo sobo,pa nikol ni strajkala al se pa prtozevala...pomoje sploh ni opazila razlike...:zmeden2:




Bejba -> Luka pa spi v svoji sobici (25.3.2005 21:44:08)

Bravo Luka :bravo::bravo::bravo:
Tudi jaz sem takega mnenja in zato je tudi naš sonček v svoji sobici že od svojega tretjega meseca (še malo prej) in se odlično počuti :bravo:. NImamo težav z uspavanjem, ne podnevi, ne ponoči.

Bravo za naše :angel:.




Stran: [1]