|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lionstar
2.4.2010 18:48:12   
šmarnica81
Kaj ste jih že probale?

Jaz sem jih zdaj prvič, sem naročila vzorec preko ringaraja.net, zdaj oglašujejo. Dobili smo 3 vzorčke in so se izkazale za zelo dobre, cena je tudi dobra glede na kvaliteto, tako da bo naš naslednji nakup Lionstar platinum...

Sem pa videla da imajo tudi neko nagradno igro na ringaraja.net, mogoče pa tam dobimo 3 mesečno zalogo :)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lionstar
2.4.2010 19:04:59   
norge
Mi smo imeli Linostar (po moje je to ista zadeva) in so bile super, potem so pa kar nekam izginile..zdaj pa so se pojavile te Lionstar user posted image

(odgovor članu šmarnica81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
2.4.2010 19:23:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu norge)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
2.4.2010 19:27:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
2.4.2010 19:27:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.4.2010 19:28:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
2.4.2010 19:30:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: To pa že ni reklama! :)))
2.4.2010 20:25:28   
šmarnica81
Prijavila sem se ker imam doma 3 mesečno sončico in ker sem jih testirala ko sem videla ta oglas... Če mislite, da je reklama, tudi prav :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: To pa že ni reklama! :)))
2.4.2010 20:34:32   
eva1
Men so te plenice poden opd podna...je mož kupil 1 paket...smo jih uporabili max 15. ostalo smo dali hčerki za dojenčka...vse so premočile, tak da za moje pojme niso vredne počenga groša!

(odgovor članu šmarnica81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: To pa že ni reklama! :)))
2.4.2010 20:39:52   
sanelaa
Mah, jaz pa itak s plenicami nerada eksperimentiram. Nimamo sicer zelo občutljive ritke, ampak vseeno.......

Najprej smo itak imeli pamperske, izključno iz mullerja, potem smo pa kar na mullerjeve prešaltali, bli zadovoljni in jih še zdaj uporabljamo. Pri drugem pa mislim da bomo že kar v štartu začeli z mullerjevimi.


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: To pa že ni reklama! :)))
2.4.2010 22:17:57   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: šmarnica81

Prijavila sem se ker imam doma 3 mesečno sončico in ker sem jih testirala ko sem videla ta oglas... Če mislite, da je reklama, tudi prav :)


Prijavila si se, ker si začutila potrebo da nam nekaj poveš ... in to je, da so te plenice tok fajn user posted image  Jaz sem tudi naročila vzorček preko RR, pa ga še vedno nimam user posted image

(odgovor članu šmarnica81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: To pa že ni reklama! :)))
2.4.2010 22:25:57   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: šmarnica81

Prijavila sem se ker imam doma 3 mesečno sončico in ker sem jih testirala ko sem videla ta oglas... Če mislite, da je reklama, tudi prav :)


Prijavila si se, ker si začutila potrebo da nam nekaj poveš ... in to je, da so te plenice tok fajn user posted image  Jaz sem tudi naročila vzorček preko RR, pa ga še vedno nimam user posted image

zanimivo, jaz tudi še nisem dobila vzorčka. in nobena, s katero sem v kontaktu, ga še ni dobila, pa smo se prijavile takoj, ko se je pojavila reklama.

šmarnica, očitno maš dobre veze.

< Sporočilo je popravil ledenka -- 2.4.2010 22:26:20 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: To pa že ni reklama! :)))
2.4.2010 22:43:47   
zmajaz
Jaz sem pri ta prvi 1x imela en paket Lionstar plenic (rdeč), pa bi drugače bile čisto OK, če ne bi "puščale" kroglic gela. Mala je imela prav drobne kroglice gela na koži, sploh če je bila plenica malo bolj polulana. Zdaj prisegamo na DM-ove Babylove, pri katerih je razmerje cena-kakovost res odlična. Pa NIKOLI niso premočile niti punčki niti fantku.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: To pa že ni reklama! :)))
3.4.2010 7:38:43   
mateyka
Zdaj prisegamo na DM-ove Babylove, pri katerih je razmerje cena-kakovost res odlična. Pa NIKOLI niso premočile niti punčki niti fantku.


hear hear. pri nas enako. DM Babylove rulez user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: To pa že ni reklama! :)))
3.4.2010 20:24:08   
sanelaa
Tudi jaz sem naročila vzorec plenic že kar nekaj časa nazaj, pa tudi še ni vzorčka.

Možno da sem svoj naslov narobe napisala user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: To pa že ni reklama! :)))
3.4.2010 20:27:37   
Dudica1
tud jaz sem že nekaj časa nazaj naročila in jih še zdaj ni user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: To pa že ni reklama! :)))
3.4.2010 22:08:44   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

tud jaz sem že nekaj časa nazaj naročila in jih še zdaj ni user posted image user posted image user posted image


enako. user posted image Sam če so res tak zanič, naj kar zamujajo.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
3.4.2010 22:12:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: To pa že ni reklama! :)))
4.4.2010 10:35:41   
frutolina
jaz sem jih dobla eno 4 dni nazaj. So kar ok, nimam kaj za rečt proti (me zanima pa cena?). Je pa res da naš samo lula v plenice tak da kak zadrži kakec ne vem.

Od ostalih sem uporabljala Mullerjeve ( pa so se mi zdele malce bolj debele - recimo proti Hoferjevim), potem Pamperske ( nič posebnega,celo spustle so), Leclercove (nekak Mont se imenujejo - zelo fajne). Te sem večinoma dobla za malega, sama pa kupujem Hoferjeve (babylove) in se mi zdijo te tudi najboljše (če gledam na debelino plenice, na to koliko zadržijo, kak se prilegajo in ceno seveda).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: To pa že ni reklama! :)))
4.4.2010 12:49:41   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: frutolina
sama pa kupujem Hoferjeve (babylove) in se mi zdijo te tudi najboljše (če gledam na debelino plenice, na to koliko zadržijo, kak se prilegajo in ceno seveda).

Hoferjeve so mylove - babylove so DM-ove. Hoferjeve se mi zdijo sicer kar OK, samo malemu so pa ponoči parkrat spustile, če se je malo bolj polulal, zato sem potem prešaltala raje nazaj na DM-ove, ki mu pa niso res nikoli spustile.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: To pa že ni reklama! :)))
4.4.2010 14:48:51   
frutolina

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz


IZVIRNO SPOROČILO: frutolina
sama pa kupujem Hoferjeve (babylove) in se mi zdijo te tudi najboljše (če gledam na debelino plenice, na to koliko zadržijo, kak se prilegajo in ceno seveda).

Hoferjeve so mylove - babylove so DM-ove. Hoferjeve se mi zdijo sicer kar OK, samo malemu so pa ponoči parkrat spustile, če se je malo bolj polulal, zato sem potem prešaltala raje nazaj na DM-ove, ki mu pa niso res nikoli spustile.



hehe, samo res ja... me je zmedlo ko sem brala o babylove user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: To pa že ni reklama! :)))
4.4.2010 19:06:46   
šrimpf
tudi jaz sem dobila vzorček par dni nazaj, pa nimam
pripomb, ne vem pa, kako bi se obnesle ponoči in pri večji količini blata. jih je premalo za neko relevantno oceno. ostajam pri pamperskah iz milerja (babylove prevečkrat premočile ponoči, milerjeve sploh, namen imam poskusiti še hofrove).

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: To pa že ni reklama! :)))
4.4.2010 20:07:28   
PC Baby
Jaz sem jih tudi naročila že nekaj časa nazaj pa jih nismo še dobili.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: To pa že ni reklama! :)))
5.4.2010 9:36:55   
Wahoo RR
Pozdravljene

Bomo pri naročniku malo potipali glede pošiljanja vzorčkov.

lp,


_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: To pa že ni reklama! :)))
5.4.2010 9:52:11   
Anonimen
Jaz sem pri ta prvi 1x imela en paket Lionstar plenic (rdeč), pa bi drugače bile čisto OK, če ne bi "puščale" kroglic gela. Mala je imela prav drobne kroglice gela na koži, sploh če je bila plenica malo bolj polulana.


imam podobne izkušnje.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Takoj po menstruaciji?
qloq

Imam eno bolj splošno vprašanje, zanima me namreč kakšna je pri ženski možnost zanositve takoj po menstruaciji, kakšen dan ali dva ali 5.dni po mesnstruaciji ali je možnost večja ali manjša?

Da (60%)

Ne (9%)

Mogoče (12%)

Nevem (5%)

Obstaja (13%)

Ali je sploh ni (1%)


Število vseh glasov: 108

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!