|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: To pa že ni reklama! :)))
5.4.2010 19:58:41   
tasa_m
tudi jaz še nisem dobila vzorčkov.
Mi imamo Pampers Activ fit oz. Premium in smo zadovoljni. Moja mami pa je zadnjič kupila Lumpi plenice in sem bila pozitivno presenečena. Niso prepustile, čeprav je bila plenička napolnjena do konca user posted image in za čez dan so se super odrezale..

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 5.4.2010 19:59:04 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: To pa že ni reklama! :)))
6.4.2010 11:40:29   
Wahoo RR
Glede na to, da je veliko število naročil, žal ne morete dobiti vsi isti dan, ampak se pošiljajo postopoma. Nazadnje so bili vzorci plenic poslani v sredo, naslednji bodo pa ta teden.

Ko prejmete pleničko, ne pozabite fotografirati vašega malčka in nam poslati slikice na (info@ringaraja.net).

Potegovali se boste za "naslovnico Ringarajinih iskric"!

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: To pa že ni reklama! :)))
7.4.2010 21:25:56   
šrimpf
jaz sem danes dobila že drugo pošiljko user posted image

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
8.4.2010 8:43:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu šrimpf)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: To pa že ni reklama! :)))
12.4.2010 14:15:25   
Wahoo RR
Pomembno obvestilo v zvezi z naročili vzorcev plenic Lionstar

Če ste jih že naročili, pa jih še niste prejeli, prosimo, vpišite ponovno TUKAJ svoje kontaktne podatke, ki so bili zaradi tehničnih težav izbrisani. Poskrbeli bomo, da boste vzorce plenic dobili kar se da hitro.

Vsak, ki je že izpolnil anketo, avtomatsko sodeluje tudi v žrebanju za 3-mesečno zalogo plenic Lionstar. Če še niste sodelovali, pa pohitite, splača se!

Opravičujemo se vam za nevšečnost in vam želimo veliko sreče pri žrebu.


Ringaraja.net

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 12.4.2010 20:50:07 >


_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: To pa že ni reklama! :)))
28.4.2010 13:03:04   
Dudica1
plenic še zdaj od nikjer user posted image

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: To pa že ni reklama! :)))
28.4.2010 14:34:58   
MAŠKA
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

plenic še zdaj od nikjer user posted image

Pri meni enako... pa sem že 2x vpisala podatkeuser posted image

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: To pa že ni reklama! :)))
28.4.2010 14:43:37   
vesna_b
no, sem vpisala še tretjič. tud jaz namreč še nisem dobila vzorčkov...user posted image user posted image user posted image

drugače pa mi uporabljamo pampers, pa hoferjeve in tud tuševe smo začel - so čist ok
po muellerjevih smo mel vijola ritko, pa dm-jeve ji tud nekak niso čist pasale, tako da... no, trenutno mamo največ hoferjeve. nam so zakon...user posted image

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: To pa že ni reklama! :)))
28.4.2010 14:47:26   
zvesta
tudi mi jih nismo dobili... kljub ponovnemu vpisu :(

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: To pa že ni reklama! :)))
28.4.2010 14:57:48   
RAKICA2007
Tudi mi jih še nismo dobili user posted image user posted image user posted image
pa sem tudi 2x že vpisala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: To pa že ni reklama! :)))
28.4.2010 15:04:30   
mama_milchy
jaz jih tudi še nimam; sem se pa 2x vpisala pa še skozi nič.....pleničk od nikoder user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: To pa že ni reklama! :)))
28.4.2010 15:08:42   
Dudica1
tud jaz sem večkrat vpisala in še sestri pa tud ona ni nič dobila...kr neki...

Drugač pa mamo že skoz mulerjeve pamperske,zakon.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: To pa že ni reklama! :)))
28.4.2010 16:17:03   
Anonimen
tudi mi jih še nismo dobiliuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: To pa že ni reklama! :)))
28.4.2010 16:58:44   
Oceania
IZVIRNO SPOROČILO: Wahoo RR

Pomembno obvestilo v zvezi z naročili vzorcev plenic Lionstar

Če ste jih že naročili, pa jih še niste prejeli, prosimo, vpišite ponovno TUKAJ svoje kontaktne podatke, ki so bili zaradi tehničnih težav izbrisani. Poskrbeli bomo, da boste vzorce plenic dobili kar se da hitro.

Vsak, ki je že izpolnil anketo, avtomatsko sodeluje tudi v žrebanju za 3-mesečno zalogo plenic Lionstar. Če še niste sodelovali, pa pohitite, splača se!

Opravičujemo se vam za nevšečnost in vam želimo veliko sreče pri žrebu.


Ringaraja.net


Moji podatki so se očitno že drugič izgubili. Glede na neresnost in neustrezno ravnanje z našimi osebnimi podatki močno dvomim, da sem kljub izpolnjeni anketi uvrščena v kakšno žrebanje. Seveda se lahko tudi motim.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: To pa že ni reklama! :)))
28.4.2010 17:14:23   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Sempervivum

IZVIRNO SPOROČILO: šmarnica81

Prijavila sem se ker imam doma 3 mesečno sončico in ker sem jih testirala ko sem videla ta oglas... Če mislite, da je reklama, tudi prav :)


Prijavila si se, ker si začutila potrebo da nam nekaj poveš ... in to je, da so te plenice tok fajn user posted image  Jaz sem tudi naročila vzorček preko RR, pa ga še vedno nimam user posted image

zanimivo, jaz tudi še nisem dobila vzorčka. in nobena, s katero sem v kontaktu, ga še ni dobila, pa smo se prijavile takoj, ko se je pojavila reklama.

šmarnica, očitno maš dobre veze.


pa sem mislala da sem kej zaj... ko sem jih naročila... oz. sem že mislala da sem edina ki jih ni dobila...ž

drugače pa ja babylove so mi kot je rekla zmajaz razmerje kvaliteta:cena 1A
mullerejeve pa sem imela samo občasno ker v našem kraju ga ni.



tudi jaz nameravam za mojega čmrlja ki še po roku kar vztraja v meni uporabljat dmove babylove in srčno upam da mu bodo odgovarjale. drugače bomo pač poskusili muller ali kaj drugega.

in tudi jaz sem se že dvakrat vpisala za vzorčke pa ne duha ne sluha o njih user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: To pa že ni reklama! :)))
28.4.2010 21:16:55   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: Oceania

IZVIRNO SPOROČILO: Wahoo RR

Pomembno obvestilo v zvezi z naročili vzorcev plenic Lionstar

Če ste jih že naročili, pa jih še niste prejeli, prosimo, vpišite ponovno TUKAJ svoje kontaktne podatke, ki so bili zaradi tehničnih težav izbrisani. Poskrbeli bomo, da boste vzorce plenic dobili kar se da hitro.

Vsak, ki je že izpolnil anketo, avtomatsko sodeluje tudi v žrebanju za 3-mesečno zalogo plenic Lionstar. Če še niste sodelovali, pa pohitite, splača se!

Opravičujemo se vam za nevšečnost in vam želimo veliko sreče pri žrebu.


Ringaraja.net


Moji podatki so se očitno že drugič izgubili. Glede na neresnost in neustrezno ravnanje z našimi osebnimi podatki močno dvomim, da sem kljub izpolnjeni anketi uvrščena v kakšno žrebanje. Seveda se lahko tudi motim.


Se v celoti strinjam s tabo, Oceania.

Jaz že zdaj vem, da ne bom kupila niti ene pleničke, kaj šele paketa, pa jih lahko šmarnica še tako zelo hvali user posted image

user posted image

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: To pa že ni reklama! :)))
29.4.2010 10:48:16   
koala
Do mene še tudi niso uspele priromat, čeprav sem podatke vpisala takoj ko je bilo to obvestilo.
So skrajno neresni!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: To pa že ni reklama! :)))
29.4.2010 11:58:51   
babyloverka
in mislim tudi da bi morali uredniki spletne strani ustrezno ukrepat ker je  to zavajanje nas ki hodimo na to stran.
saj ne da bom zaradi tega vzorčka kaj bogatejša in pametnejša vendar če smo tako precizni pri reklamah potem pa naj ne obljubljajo vzorčkov če jih ne pošljejo

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: To pa že ni reklama! :)))
4.5.2010 21:56:12   
julieb
IZVIRNO SPOROČILO: koala

Do mene še tudi niso uspele priromat, čeprav sem podatke vpisala takoj ko je bilo to obvestilo.
So skrajno neresni!


Enakouser posted image


_____________________________

Moj fantič Lionel 10.02.2010
Moja pupa Aura 31.7.2012

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: To pa že ni reklama! :)))
8.10.2010 14:30:13   
daca22
no pa da se jst neki napisem..takole..jst sem se 5 x vpisala za pleničke lionstar in se jih dobila..torej 3 plenicke za testirat..in so zelo vredu...kar se tiče pleničk bom takole napisala vsaka plenička je dobra če je izbrana prava velikost..če se dojenčka redno previja da ni ritka predolgo mokra...izjemoma ponoči....in seveda ce dojenckovo ritko negujete...torej hladilno mazilo...lp



(odgovor članu julieb)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: To pa že ni reklama! :)))
8.10.2010 18:52:40   
m_o_i
če se dojenčka redno previja da ni ritka predolgo mokra...izjemoma ponoči....in seveda ce dojenckovo ritko negujete...torej hladilno mazilo

nas je vsak dan v eni plenicki trinajst ur (ponoci; pac hodi ob sestih ze spat user posted image ) in je plenica polulana vsaj trikrat(pridno lula ta nas fant, zato prej vec kot trikrat polulana, amapak OK), negovan je pa z vodo in vatko, ob hudo velikih praznikih pa dobi se hladilno kremicouser posted image
pa nikoli ni mel ene same pikice na ritki user posted image  tak da...vsak dojencek ma ekstra ritko user posted image  aja,plenice pa strogo DMove, obcasno tudi kak paket muellerjevih

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu daca22)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Ime za deklico
sirenetta

Katero od naslednjih imen za deklico vam je všeč:

Eliza (23%)

Evelin (29%)

Isabel (41%)

Anais (8%)


Število vseh glasov: 390

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!