|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kompatibilnost lego kock
24.2.2009 20:33:14   
silhueta
Pozdravljeni!
Zanima me, če gre osnovne lego duplo kocke nadgrajevati s kompleti lego city. Ali so to kocke enakih velikosti, ali je treba za city ali creator kupit nov osnovni komplet.

Pa še to. Lego duplo in pa Mega bloks se mi zdijo dosti podobne, nisem pa imela priložnosti preizkusiti, če grejo skupaj. Je mogoče katera probala? user posted image

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kompatibilnost lego kock
24.2.2009 20:35:23   
blaža
Lego duplo in lego ta male kocke, pa naj bo to city la pa ker drug komplet so kompatibilne.

Mega blocks, se tudi dajo kombinirat z lego, samo meni Mega blocks niso tako dobre. Imamo pa dve gusarski ladji. In te kocke se podirajo, se slabo skupaj držijo in se te ladje skozi podirajo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu silhueta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kompatibilnost lego kock
24.2.2009 20:39:57   
silhueta
No super! Ne bi upala kupit na pamet.user posted image
Hvala za odgovor!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kompatibilnost lego kock
24.2.2009 20:43:43   
blaža
Naš ta starejši je star šest let in se še vedno najraje igra z duplo kockami. Hitreje kaj zgradi in pol se z avtki igra zraven, pa z možički iz Kinder jajčkov,... Ima jih pa res fulll dosti, da lahko zgradi karkoli, pa še tiste tunelčke,...

Pri ta malih kockah, pa je tako tako. Sicer jih ima rad, ma vedno vse razmontira na prafaktorje, da moj mož teži, da mu jih po navodilih ne bo več sestavljal. user posted image

Je dobil policijski kamijon, pa še ene stvari zraven, ma je vse razmontirano in predelano v druga vozilauser posted image

No ma kocke so ZAKON!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu silhueta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kompatibilnost lego kock
26.2.2009 13:03:08   
Lenny
IZVIRNO SPOROČILO: silhueta

Pozdravljeni!
Zanima me, če gre osnovne lego duplo kocke nadgrajevati s kompleti lego city. Ali so to kocke enakih velikosti, ali je treba za city ali creator kupit nov osnovni komplet.

Pa še to. Lego duplo in pa Mega bloks se mi zdijo dosti podobne, nisem pa imela priložnosti preizkusiti, če grejo skupaj. Je mogoče katera probala? user posted image

Hvala za odgovore!



Lego duplo in Lego city ne gresta direktno skupaj, ker je so duplo veliko večje, city pa so v bistvu klasične Lego.
Mega bloks gre z duplo pogojno skupaj. Ene držijo, druge ne. Vidi se razlika pri kvaliteti orodja in končni obdelavi.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu silhueta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kompatibilnost lego kock
26.2.2009 21:15:00   
nejča
Pri nas pa ful sestavljamo skupaj Duplo Lego in Mega blocks. Res je, da zaenkrat stolpe, pa tunele, mostove in mini hiše in je vse bolj enostavno. Na Duplo pašejo tudi navadne lego, vendar pašejo samo navadne kocke večkratnika št. 4 (4, 8, 12 pikic). S kombinacijo in domišljijo se da marsikaj naredit.
Jaz pa opažam, da je kvaliteta plastike lego kock v primerjavi s tistimi iz leta 1980 - 1988 veliko slabša in so tudi sestavi manj trdni.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?