|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje namiliti
3.10.2005 9:07:32   
simona2
Ojla, mene pa zanima, kje milite vaše pikice pred kopanjem;  ali zunaj ali že potem , ko je v vodi? Meni se namreč moja tako grozovito joka, ko jo milim zunaj, zato bi jo najraje kar v vodi. Kaj misliteuser posted image ? Pa strahovito joka tudi ko jo dajem iz vode, imate morda kakšen recept kako to omiliti. Tiho je praktično samo v vodi, kjer ji očitno paše, vse drugo pa je muka, upam, da se bo sčasoma to uredilo.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 9:13:27   
usa
Pozdravljena!
Meni je patronažna rekla da jo milim samo zunaj nato jo naj
dam v banico in tam sperem kajti tako malih še ne moraš tuširati.
lp

_____________________________

ČE ŽELIMO POSTATI VELIKI,
MORAMO BITI SKROMNI.


(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 9:21:20   
Anonimen
simona, mogoče jo pa preveč lačno kopaš user posted image

(odgovor članu simona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 9:23:22   
duda
Mogoče bi pomagalo, da jo zaviješ v plenico in ko jo miliš sproti odkrivaš in potem spet hitro zakriješ. Tudi mi ga milimo na previjalni in poskušamo biti čim bolj hitri, ker takile malčki zelo težko zadržujejo toploto, sploh ko so mokri. Ko jo daš iz vode jo čim prej spet zavij v brisačo (najbolje, da jo prej kje pogreješ - sušilec, radiator). Mi delamo tako že od začetka in mali še ni niti enkrat jokal.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 9:26:29   
cindi
živijo!

Midva malega miliva v vodi. Ko ga dava not, ga z rokami najprej malo polivava, mu dava kakšno igračko, potem pa ga namiliva. S tem ni bilo težav. Ko ga pa jemljeva ven pa še vedno joka, pa je 7 mesecev star. Očitno jim paše v vodi.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 9:40:01   
Talči
Simona2, bi tebi ugajalo, da te nekdo na suho mili na mizi?
Mi našega od prvega kopanja naprej namilimo v vodi, pravzaprav z milom umijemo in hkrati splahnemo. Saj ga ne miliš tako, da bilo potrebno specialno splahnjevanje v drugi vodi ali s tušem. Včasih pa damo kar tisti CremeBad od Bübchen v vodo ali pa od Nivee, pa mila posebej sploh ne potrebujemo. Saj dojenčki niso tako umazani.

Ko ga damo v banico nikdar ne joka, ko ga vzamemo ven, pa včasih. Je pa res, da ga iz bane takoj položimo na brisačko in s svetlobno hitrostjo zavijemo v štručko, nato pa ga nekdo stisne k sebi (ponavadi jaz in mu tudi kaj pripovedujem), da se preselimo do previjalne (kopamo v kopalnici, previjalna pa je v njegovi sobici). In kljub temu,da nam v bloku že kurijo, še dodatno vklopim kalorifer, da je ja toplo. Ko ga obrišem mu takoj umaknem mokro brisačko, ker takoj dobi mrzle rokice in nogice in ga začne vidno tresti. Potem pa masažica z mandljevim oljem (ko je dobre volje, če ne pa na brzino namažemo gubice) in oblačenje.

Poskusi, meni deluje.
LP
Talči

_____________________________

9.8.2005 sem prvič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me kliče Žiga.
31.3.2010 sem drugič dobila najlepše ime na svetu: MAMA. Tako me bo klicala LIna.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 9:45:43   
Lana_s
Midva jo v vodi namilima že od začetka in se nikoli ne pritožuje, se ful rada kopa.

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 10:19:20   
Sofi
Mi ga pa sploh ne milimo, ker to zelo izsušuje kožo, v vodo mu pred kopanjem vlijem čisto malo (pa res malo) bubchenovega mila, pa še to ne pri vsakem kopanju. Saj niso tako umazani, da bi jih bilo treba militiuser posted image .


LP

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 10:38:28   
Ninica
Mi našouser posted image  že od začetka milimo v banjici.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 11:34:29   
Grascakinja
Jaz jo kopam sicer vsak dan, vendar jo milim samo 1x tedensko, takrat pa v fino topli sobi in pokrito s pleničko, hitro namilim na previjalni, potem pa v banjico.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 11:37:32   
PBJ
Jaz sem mojega milila prva dva meseca in to 2x tedensko. Sedaj pa kar v  vodo dam kakšno kapljico gela za umivanje od Bubchena in ga nič več ne milim.

lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 11:41:31   
PBJ
Še to - najprej sem namočila pleničko in jo namilila potem pa njega s to pleničko. Pa vmes sem jo večkrat namočila v toplo vodo, da mu ne bi bilo hladno. Namiljene dele telesa sem sproti prekrivala z brisačko.



_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 13:22:21   
lex
Jaz ga od začetka milim v banici, in mi vedno kdo pomaga kopat (ati ali babi). Mi je pa mamina prijateljic, ki je bila prej patronažna dala dober nasvet, ki se ga držim. Vedno ga splahnem s čisto vodo. Zgleda pa takole: tamalega itak sproti oplaknem z vodo iz bane, ko pa sva resnično konec s kopanjem ga ati dvigne in ga jaz polijem s čisto vodo, ki si jo prej pripravim v posodo - polivam ga pa z merico za vodo (recimo 1/2l, ki jo uporabljaš v kuhiji).

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 16:11:31   
SashaB
Tudi mi smo na začetku milili zunaj, pa stalno pazili da ni bilo premrzlo, pa da je bil dovolj sit in pokrit itd. Nekje od drugega meseca naprej pa kar vse skupaj v vodi. Se mi zdi da tako bolj uživa in se lažje zamoti kot pa da leži tam nagec in čaka kaj se mu bo zgodilo. Sedaj se sprašujem zakaj nismo tega začeli že prej...

Torej brez panike. Lažje pa je seveda če ti nekdo pomaga, tako da ga en drži druga pa mili. Pri nas je potem res žurka user posted image  

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 19:05:00   
Jessy
Jaz jo milim kar v vodi. Milo stisnem na kobacajevo plenično predlogo in jo potem s tem lepo umijem. Me nič ne skrbi, če slučajno kak košček telesa izpustim, saj jo itak vsako jutro temeljito umijem z vatko in oljem po celem telesu.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu SashaB)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 20:28:45   
Majdi
Jaz jo ponavadi namilim na previjalni in pol jo dam v banjico. V banjici zelo uživa, ko pa pride ven pa začne jokat, ker hoče imet svojo dozo- lakota.user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje namiliti
3.10.2005 22:34:26   
Janika
Pri nas je bilo tudi tako, pa smo uvedli plenico med miljenjem, ki je šla z njim v banjico in je bil v banjici ves čas pokrit. Ko pa smo ga dali iz banjice je nekdo čakal s toplo suho pleničko in ga takoj pokril ko je prišel iz vode. Iz vode ne na previjalno ampak je dejansko prosel cel iz vode praktično še v banjici smo ga takoj pokrili in se je končal jok pri kopanju.

(odgovor članu Majdi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje namiliti
4.10.2005 10:28:50   
asso
Mi smo tudi na začetku milili na previjalni, saj se je v banjici vse drselo in niti nismo uspeli lepo vse namiliti. Namilili smo samo 1x na teden, vse ostalo pa je bilo kopanje samo v vodi.
Na splošno smo pozimi malo kopali, poleti pa ko je bila tudi že večja bistveno več.
To zimo mislim, da bomo tudi kaj več ker zelo uživa v vodi.
Ko že sami sedijo je kopanje bistveno lažje.



_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Janika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje namiliti
4.10.2005 10:47:58   
miševi
Mi milimo v banjici. Je tudi patronažna pri prvem kopanju tako naredila. Je pa res, da nikoli  ne namilim vsega - namilim le tam, kjer naj bi bil bolj "umazan". Itak ga vsako jutro umivam s krpico in vodo (brez mila).
Mu je pa kopanje full všeč. Pazim le, da ga kopam sitega in ne lačnega, drugače ga tudi na rokah ne morem obdržati, tako vrešči.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?