|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 14:51:48   
Martina27
Mene pa zanima kdaj lahk dam svojga sončka sedet v hojco?Pri kolkih mescih?:zmeden:

Zdaj je star 5 mesecev in mi vsi pravijo da ga mal že lahk dam,jaz pa sem glede tega še skeptična.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:14:31   
urši*
naš bo 18. star 7m, pa sem ga pred dvema dnevoma dala prvič.drgač je pa meni na posvetovalnici rekla, da šele okol 9m.

lp:rozica:

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:15:07   
špelica
Hojico po najnovejših raziskavah odsvetujejo. V Kanadi so jo celo prepovedali in naj se je ne bi dalo kupit. Tako sem prebrala.

Jaz sem mojega dala za pokušino pri prijateljici in je bil noter približno pol ure(bil je star 6 mesecev), malo se je okrog poganjal in ko sem ga dala ven, se mu sploh ni ljubilo več stat, ne v stajici ne nikjer, kot da je iz gume, nogice ga niso več držale. To je bil moment, ko sem rekla, nikoli hojice. Zdaj ima 9 mesecev in pol in hodi okrog, ko ga držim samo še za eno roko.

To so moje izkušnje!

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:17:37   
dory
najbols nikol..prepoved fizioterapevtke...vsaj mi nasga nismo pa je ob letu ze tekel :)

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:25:43   
Andra
Naj se vsak sam odloči, če bo dal otroka v hojico ali ne. Prepoved fizioterapevtke...bolano.
Pri devetih mesecih je absolutno prepozno, ker takrat že sami po malem racajo in so premočni za v hojico, ker se jim res lahko kaj hudega zgodi.
Vedno se nekaj spomnijo, da ni dobro. Delaj po svoji presoji in za kar si prepričana, da je za tvojega otroka dobro.
Jaz sem dala sina pri isti starosti že v hojico in je bil nad njo navdušen, shodil pa je pri 11 mesecih. Hčerkico sem tudi že poskusila dati, pa je ne mara.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:26:50   
Tricia
Kot je rekla Teja - najbolje nikoli.
Prepisano iz Mame:
To je izdelek, ki ga močno odsvetujemo. Mnogi starši mislijo, da bo hojca pomagala shoditi, a dejstva kažejo ravno nasprotno. Otroci, ki veliko časa preživijo v hojci, se ne naučijo nekaterih nujno potrebnih veščin - prestrezanja na roke ob padcu, pravilnega polaganja stopal na tla...zato so potem, ko shodijo, precej bolj nespretni, kot bi bili sicer. Združenje ameriških pediatrov je celo predlagalo, da bi hojce prepovedali. Ta izdelek ovira otrokov normalen razvoj in dojenčka pogosto izpostavlja neposredni nevarnosti - ker je mobilen in lahko seže dokaj visoko, si lahko potegne na glavo posodo z vročo hrano, nože, pade po stopnicah in podobno. Zato vas prosimo v imenu vaših otrok - ne kupujte hojce!

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:30:52   
Andra
Tricia kaj paničariš?
Prej si bo potegnil vročo hrano s štedilnika, če ne bo v hojici, kot pa kadar je v njej. S hojico nima variante, da doseže na štedilnik in podobno. Logika???

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:32:42   
Anonimen
Ja pa, porkaduš, vedno ista vprašanja, vedno isti odgovori. Pa saj otrok ne bo v hoji 24 ur na dan ali pač? Vsaka stavr v mejah normale je dovoljena, če se boš zanjo odločila, je pa tvoja stvar. Moj sin jo je imel, danes mu nič ni.

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:34:27   
špelica
mislim, da tu ni poanta v tem, ali si bo kaj iz štedilnika na glavo stresel ali ne, ampak v tem, da ne bo imel izkušenj, ki jih pridobi s plazenjem in ostalim premikanjem z lastno močjo.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:35:18   
Anonimen
Ma ja, če ima otrok razvojne težave, potem ga jaz ne bi upala dati v hojico. Mogoče. Če pa je vse O.K., pa v mejah normale res lahko. Še nobeden ni ostal gumijast zaradi hojice.

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:40:36   
špelica
Seveda ne gumjast in vsi so preživeli! Lahko pa ima kateri težave, za katere ne veste, da izvirajo iz tega, ker je premalo migal...recimo, če se otrok ne plazi ima manj razvito ritmiko in iz tega izvirajo težave v matematiki( v šoli), pa logično mišljenje in kup zadev! Prebrano, ne izmišljeno!

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:40:53   
Natas@
Naš ima hojco pri "tašči in tastu", ampak smo na srečo tam mogoče 1x na teden pa še takrat mu ni kaj preveč všeč in ga zato po hitrem postopku vzamem ven in ga dam na tla kjer dela kar mu paše in je veliko bolj zadovoljen.
ž

Lp

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:42:13   
Tricia
Čo Andra ma si pa nastrojena???
Punca je vprašala za nasvet in vsaka ji je dala svojega. Zdej če si pa ti za hojco, pa ni treba tepst po tistih ki so napisali za proti...mislim no... Vsaka ima svoje mnenje in izkušnje, al smo zdej vsi tisti ko ne razmišljamo kot ti panični????

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:43:07   
Anonimen
Ja pa saj ne bo zdaj cele dneve v hojici? Tudi če bi bil cele dneve v stajici, bi imel podobne težave.

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:45:47   
Anonimen
Ja pa saj tudi če je v hodji se plazi...mater, a je treba enim narisat al kaj? In če ne plazi, ne zna matematike....hudo...prehudo :zmeden:

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:47:29   
špelica
Al bina, še kaj preberi, pa ne razburjaj se tako!

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:48:37   
Anonimen
Ja, kaj naj preberem? Dej naslove ali kaj že....pa kdo se pa razburja, ljubica? Jst? Pol me ne poznaš dobr :)-

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:49:15   
Andra
Ma nisem nastrojena, samo malo glupo mi je že, ker se iz tega delajo cele znanosti in to na nekih butastih osnovah.
Mnenja so različna in prav je tako, ne prenesem pa bedarij.
Pa kje piše, da se otrok ne bo znal plazit, če bo v hojici? V hojici je le kratek čas, ostalo pa po vseh štirih...
Pa saj je brez veze.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:50:06   
Tricia
Jst sem samo prepisala kar sem brala v Mami. Kaj pa jst vem ali je hojca zdrava za otroka al ne - Mei je še premajhna zanjo... No ne bom se kregala z nobenim... Tiste ki ste to fazo dale skozi boste punci najbolje svetovale. Na koncu pa se bo itak mogla sama odločit...

LP

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:52:40   
špelica
Ljubica, seveda te ne poznam dobr, v bistvu te sploh ne poznam...pa tut žeje nimam!

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:54:04   
Anonimen
Kaj pa lakoto?

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:54:08   
Anonimen
No, pol se pa ne usajaj preveč, škodi,. veš...

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:56:04   
špelica
Ne vem kdo se usaja, da pa škodi se pa opazi!

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 15:58:14   
Andra
Zakaj pa prepisuješ neke butaste članke, če sama nimaš izkušenj s tem?

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 16:02:33   
Anonimen
Bi pa še vedno rada vedela, kaj moram prebrat, da pri drugem ne bom ponovila napake s hojico...ne bi rada da bi oba otroka ne znala matematike.

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?