|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 16:15:41   
Tricia
Zakaj prepisujem? Sej sem povedala, ker nimam izkušenj s tem... :)- A nisem bila razumljiva? :)-
Mi hočeš rečt, da ti vedno svetuješ le na podlagi lastnih izkušenj ali kdaj tudi na podlagi česa prebranega ali pa po nasvetu prijateljice, zdravnice,...?

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 16:19:11   
Anonimen
Ja, ampak jaz bi vseeno rada prebrala tisto, kar je tudi špelica :zmeden:

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 16:30:34   
corfu
Ženske pomirite se!

Tiste , ki menite, da hojica ni slaba stvar, če se jo občaso uporablja, super. Tiste, ki pa se jo otepate z vsemi štiri, pa tudi prav. Vsako mnenje je pravilno in ima svoj prav in ne vsiljujte mnenj ena drugi!

Sicer mi pa ni jasna povezava matematike in hojice, lahko to malo bolj natančno, prosim?

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 16:34:14   
dory
ja prepoved terapevtke..bolano,butasto..kakor za koga...z razvojnimi tezavami bi se mogli hojce se toliko bolj izogibat...

res pa je,da otrok ni velik v hojci...sam mors pa met vsaj mal prostora,da se ti mulc ne zaletava v vsak vogal...

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 16:45:29   
bskrle
Ta malo smo dali v hojico po 9 mesecu, ta veliko pa po 10. Zato da sem dopoldne z njima sploh lahko kaj naredila, hojico sem privezala na verigo od psa (3 m), da se ni kajm skotalila po bregu,
in je prav uživala. Seveda pa ne za več kot pol ure naenkrat. Toliko da sem brez skrbi skočila na vrt ali kaj pomešat za štedilnik.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 16:58:13   
Olivija
Živjo,

evo naša se je kljub hojici uspešno plazila. V hojico sva jo pa dajala od enega 7 meseca naprej in res ne po cele ure. 5 mesecev je mogoče res mal prezgodaj.

Je bla pa hojica velik stres za našega :kuza:, ker je tamala divjala za njemu.

LP

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 17:31:13   
malecka
to je stvar posameznika, delaš po občutku. Moje osebno mišljenje pa je tako par minutk na dan ne more škodit saj ga ne daš notri in projdeš za par ur.Ponavljam to je moje osebno mišljenje.

:rozica:

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 18:56:08   
Anonimen
jaz pa še zdaj ne vem, kaj moram prebrat...špelica, prosim, pomagaj :)-

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 19:57:51   
viv_
Jaz se nisem nikol plazila, pa hojico sem imela, pa imam bronasto vegovo priznanje, pa na republiškem tekmovanju iz logike sem bila. :bravo:

Naša tamala se tudi ni plazila, pa hojico je imela pa je shodila pri 9 mesecih. :bravo:

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 19:59:28   
Anonimen
In veš, zakaj, viv? Ker tvoji starši niso prebrali tiste knjige, potem pa niste vedeli, da moraš biti slaba v matematiki.

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 20:01:08   
viv_
Splišni - pomoje da je mami tisto knjigo prebrala enkrat na začetku moje srednješolske kariere - takrat se mi je matematika poslabšala :)-

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 20:02:37   
ZARA
Zara ni imela hojice in še kar ne hodi ...( no mal,pretegne se ne... )

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 21:33:55   
M&P
˝....hojico sem privezala na verigo od psa....˝

To se pa res lepo sliši:zmeden2:

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 21:46:34   
Anonimen
Moja hojice ne bo videla. MIslim da to ni vredu.
LP
Tash

(odgovor članu Martina27)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 22:11:04   
špelica
Tako, jaz pa sem se odločila, da pri tej debati ne bom več sodelovala, ker so nekatere ozko prepričane le v svoj prav. Vse skupaj ni bilo tako mišljeno, saj tudi ne zboliš vsakič, ko te zazebe, a ne? Res žalostno, do kje je ta zadeva s hojco pripeljala. Sem pa še enkrat pogledala po mojih knjigah iz razvojne psihologije (še iz študentskih časov), vendar mislim, da ni vredno več pisati o temu in tudi ne bom.

Pa veliko uspehov v matematiki!

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Kdaj v hojico????
7.7.2005 23:51:52   
nejcko
Našega mulčka sem dala v hojco tam nekje pri šestih mesecih in je bil nor nanjo. Zelo rad je bil v njej in kar veliko je bil v njej - ne samo par minutk na dan, ampak tudi po več ur na dan.
Rezultat: plazil je čisto pravilno, shodil pri 10-ih mesecih, nikoli ni padel na glavo, pri padcu se je in se še vedno ujame na roke, motoriko ima razvito za znoret. Edina posledica hojce je bila, da je kar precej hodil po prstih, ampak samo to uspešno rešili.

Hčerkica je stara eno leto, hojce ne mara, hodi še ne in vedno pade na glavo oz. na nos.

In ja, sin je s hojco zgrmel po stopnicah (sicer res samo treh), ampak je po stopnicah (iz enega štuka v drugega) padel tudi brez hojce.

Sicer pa - vsak po svoje.

(odgovor članu Martina27)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?