|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj so jim postali vozički všeč?
1.10.2006 8:56:34   
lenika
Torej sprašujem tiste mamice, ki ste imele probleme z jokom v vozičku na začetku. Nam so vsi govorili, ko ga boste dali v športni del bo začel uživat. Sedaj pri 4,5 meseca e v športnem delu in je veliko bolje, a še vedno se velikokrat zgodi, da kar iz čiste mira začne jokat. Tudi zaspat ne more notri, torej moram ven z njim samo, ko je resnično spočit.
Kdaj so vašim postali vozički všeč?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
1.10.2006 9:00:39   
Anonimen
Pri štirih letih.user posted image

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
1.10.2006 9:13:28   
Primoza
Od nekdaj, bila sta prav vesela samo, da se je treslo. Nekateri dojenčki zelo zgodaj ugotovijo, da so vozički, posebno v malo hitrejšem ritmu po neravni površini, odlično zdravilo proti krčkom.

Potem pa so prišla leta, ko sta začela bolje hoditi in se jima je pa zdel voziček "pod častjo". Tako smo ga ukinili pri dveh letih. Sta se pa še naprej rada nosila štuparamo ali v nahrbtniku, verjetno zaradi boljšega razgleda.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
1.10.2006 9:24:21   
Anonimen
Nekje pri treh štirih mescih mu je postal všeč, takrat, ko sem malo dvignila naklon, da je lahko ven gledal. Sva naredila po moje zilijon kilometrov user posted image  Nekje pri letu in pol pa ga ni več zanimal, je pač hodil in to je bilo to.

Aja, vmes sem ga velilko prenosila tuedi v kenguruju in ruzaku, kamor pač z vozičkom ni šlo.

O. kako bi še enkrat imela tako malo bebico, ki lepo miruje v vozičku ali na hrbtu, da ne rabišp skoz gledat, kje se potiče user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
1.10.2006 9:36:50   
rija
Pri štirih mesecih, ko sem ga prestavila v voziček iz katerega je vse videl.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
1.10.2006 10:47:38   
Anonimen
Pri dveh -še neuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
1.10.2006 10:52:23   
marty5
Uh, joj....sočustvujem. Jaz sem po marsikaterem prejokanem sprehodu zaklela, da bom prodala voziček user posted image . Ne vem, če ti bo v tolažbo, amoak moj sinko je "prebolel" voziček šele z dobrimi 6imi meseci - odkar sedi in ga zanima vse okrog sebe. Glede na to, da je ravno dopolnil 7 mesecev pomeni, da uživam v sprehodih šele kak teden....Upam, da bo pri tebi šlo hitreje!

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
1.10.2006 13:47:21   
Ninica
Uf, se spomnim teh časov. Res smo se  vedno drli v vozičku, kar hitro smo ji dvignili naklon, pa še to ni vedno pomagalouser posted image . Zares uživati je začela tam nekje pri 5. mesecih, ko je bolj začela opazovati okolico. Še zdaj se rada vozi.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
1.10.2006 16:01:18   
Naja31
Pri enem letu.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
1.10.2006 16:23:20   
pomarančas
Pri nas je zdaj pri dobrih 6 mesecih malo bolje, ampak se še vedno včasih začne jokat in tečnarit kar tako; ga moram malo ven vzet, potem pa čez nekaj časa spet noter - zgleda, da se še vedno naveliča v njem. Zaspati pa tudi ne zna v njem.
Tudi jaz sem mislila, da ko bo sedel čisto pokonci, bo vredu in bo užival v vozičku, ampak ni čisto tako; je pa preeecej bolje, kot je bilo, ker včasih tudi 5 minut nismo zdržali v njem.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
2.10.2006 8:30:49   
lenika
Ja po vaših odgovorih sodeč vidim, da se nekateri otroci nikoli niso sprijaznili z vozički. Ja no se bomo pač sprijaznili, pa kakorkoli že bo.

(odgovor članu pomarančas)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
2.10.2006 13:59:09   
Splet.Ka
Hej lenika.

Dobro, da si vprašala. Mi smo stari 2 meseca in zadbjih 14 dni so sprehodi nočna mora...po 10 minutah spanja se končajo ne z jokom, ampak s histeričnim dretjem.user posted image

Upam, da bomo še kdaj kaj na sprehode hodili...user posted image

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
3.10.2006 10:28:15   
lenika
Hruška, jaz tudi upam za vas in za nas.

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
3.10.2006 21:14:12   
miši
jaz našo (2.5m) najprej poskusim uspavati, šele potem greva kam dlje na sprehod, sicer se jo sliši po celi ulici....v vozku ni nikoli spala več kot 1 uro. vedno pa ful obrača glavo in gleda ven, oči ima na pecljih, se potem zjezi in seveda user posted image ....upam, da bo bolje, ko bomo obrnili vozek...
tudi v avtu ni kaj dosti drugače, zaspi šele po kake pol ure vožnje, vse je tako zanimivo zunaj user posted image .

_____________________________

http://www.papicajezakon.blogspot.com

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
4.10.2006 13:25:53   
petra.horzi
ko je sam sedel-pr 6 mesecih, da je gledal okol


_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
17.8.2007 12:16:47   
lenika
user posted image user posted image  Kar smešno mi je, ko vidim, kakšne teme sem odpirala. No sedaj je star 15 mesecev in obožuje voziček. Okrog 9. meseca je postal nor nanj.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
17.8.2007 12:26:16   
Anonimen
od prvega dne

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
17.8.2007 12:40:08   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

od prvega dne


Isto pri nas. Nikoli nobenega joka. Vedno pa sem imela vse s seboj, hrano, pleničke, kasneje igračke in knjigice. Še sedaj pri treh bi se vozila, če bi vzeli voziček na sprehod.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
17.8.2007 13:15:08   
Mehičanka
Našo še zdaj težko prepričamo, da gremo kam z vozičkom. Zamotiva jo tako, da potem gloda riževe vaflje, pa žemljico, pa pije in kar naprej ji je potrebno razlagati, kaj se v okolici dogaja. No, in vse skupi mogoče traja 15 min, potem pa takoj ven.user posted image

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
17.8.2007 13:27:19   
simona76
Tudi pri nas je bil od začetka glasen user posted image , ko se je bilo treba vozit, kje pa, da bi zaspali. Potem smo dali košaro ven in je bilo malo boljše, včasih je v njem tudi zaspala. Zdaj pri treh mesecih pa jo že vse zanima, zato obrača glavo, da kaj vidi. Nekaj časa zdrži, včasih zadremlje, večkrat jo je pa potrebno vzet venuser posted image , da boljše opazuje. Mislim da bo bolj zanimivo, ko bom dvignila naklon. Sin je pa oboževal voziček od vsega začetka...

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
17.8.2007 13:44:51   
zalbi
naša je stara skora 4m, pa ji voziček zdaj ni všč. Vzdignjeno ima hrbtišče za 1 stopnj, pa nč ne pomaga. Kdaj se lahko še dodatn dvigne hrbtiš, ker je en velik firbec - ali katera ve?

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
17.8.2007 14:01:24   
buša
IZVIRNO SPOROČILO: pomarančas

Pri nas je zdaj pri dobrih 6 mesecih malo bolje, ampak se še vedno včasih začne jokat in tečnarit kar tako; ga moram malo ven vzet, potem pa čez nekaj časa spet noter - zgleda, da se še vedno naveliča v njem. Zaspati pa tudi ne zna v njem.
Tudi jaz sem mislila, da ko bo sedel čisto pokonci, bo vredu in bo užival v vozičku, ampak ni čisto tako; je pa preeecej bolje, kot je bilo, ker včasih tudi 5 minut nismo zdržali v njem.



mi imamo enak problem ampak jaz še vedno vstrajam mogoče bo enkrat...

_____________________________

GAŠPER JE NAJIN SONČEK

(odgovor članu pomarančas)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
17.8.2007 15:13:49   
dory
ko je revcek shodil in ko je videl,da mora hodit,da se zej pa ne bomo vec vozakal je vozicek cudezno vzljubil...vozil se je do 2,5letauser posted image

(odgovor članu buša)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
17.8.2007 18:07:00   
Naja30
Od začetka.
No, na začetku, ko ji ni bil všeč, sma jo dala kar lupinico na voziček in je uživala. Ko sem ji začela dvigovat naklon, pa sploh ni bilo problema.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj so jim postali vozički všeč?
18.8.2007 22:31:28   
Matri
Tudi pri nas imamo ta problem.Ze sama misel, da bo potrebno na svezi zrak, je mucna.Kombinacija kengorujke in vozicka, se vcasih, a res zelo zelo vcasih, celo obnese in v kengorujki zaspi, tako da lahko prestavimo v vozicek.
Cetudi dvignemo vozicek, ne pomaga.


_____________________________

3. bejbi april 2007, 5. tednov prehitro, 2825g 47cm
2. bejbi avgust 1997, rojen v 42. tednu, 3550g 53 cm
1. bejbi februar 1996, rojen v 42. tednu, 4.220g 53cm

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Ustava RS
lotoska

Ste že kdaj prebrali Ustavo RS?

Da, vsakodnevno se srečujem z njo. (8%)

Da, v šoli oz. na fakulteti (25%)

Enkrat, tako mimogrede (12%)

Ne, še nikoli (55%)


Število vseh glasov: 392

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!