|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 11:31:20   
Urška*
Ojla!

Kot je že razvidno iz naslova, kdaj ste dale svojim angelčkom ta magični lonček?

lp:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 11:32:16   
Anonimen
Nikoli, ker ga ni maral. Stran vržen denar.

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 11:32:39   
Jančika_
Prvič pri treh mesecih. Pri desetih še vedno ne zna piti iz njega.8)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 11:37:05   
Urška*
Aha, hvala. Sem mislila da obstaja kako "pravilo" kdaj lahko pije iz tega lončka.

No, bomo probali in bomo vidli.

V čem pa je sploh fora tega magičnega lončka?

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 11:37:35   
Anonimen
kao da ne poliva :zmeden2:

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 11:39:39   
Urška*
Hvala al bina.:rozica:

No, saj bomo vidli, bom verjetno rajši počakala z nakupom, ker je moj Žan pokazal veliko zanimanje za pitje iz kozarca.

LP:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 11:40:16   
Jančika_
Tam zgoraj res ne, ampak pri robu pa rado kaj ven priteče. Še nisem videla, da bi si katera mamica upala to pogruntavščino dat v torbo brez plastične vrečke čez. V glavnem, čisto nič magičnega ni na njem.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 11:42:07   
Urška*
:)-Jančika očitno res ni nič magičnega potem na njem.

No, pa bom vprašala še to. Katerega pa , če bom slučajno kupila?

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 11:47:21   
Anonimen
Pojma nimam,ampak če mu gre iz kozarca, naj kar iz kozarca pije, kaj češ ga zdej navajat na to, pol pa spet na kozarc...brez veze.

(odgovor članu Urška*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 11:47:42   
Jančika_
Aja, sem mislila, da itak misiš Aventovega, temu se reče magični. Ostali so pač lončki z nastavkom (nimajo tistega štoperja spodaj). Svetujem najcenejšega (v Ikei imajo komplet lonček z nastavkom-žlička-krožnik, vse skupaj za 2€ - ta lonček sem dala HuAniti in njena Pina ga ima kar rada).

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 11:49:02   
Jančika_
Ja, al bina ima prav, poskusi s kozarcem. Naš je sicer rabil kar dolgo, da ga je zaštekal, ampak zdaj prav lepo pije iz njega.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 11:52:49   
Urška*
Hvala!:rozica:

Ja, saj bom itak mu dala iz kozarca pit,ko bo le hotel, samo ko gremo na sprehod ali pa kam, te pa prav pride flaša.

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 12:51:50   
Magi*
Urška*, pri nas tudi flaške, dude, magičnih lončkov in podobnega ne mara. najbolj ji je všeč piti iz štamperla;) - torej iz kozarca. sicer je še vedno dojena, samo tu pa tam ji že ponudim kozarec, ker ga sama hoče. rokice steguje in ga lepo zagrabi in kar lepo pije. na poti, sprehodu ipd. pa vzamem s sabo aventovo flaško in odstranim pokrovček, tako da pije kot iz kozarca.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 12:59:24   
ZARA
Zara še kar pije iz flaše,ker tega lončka ...ne vem,al ga ne mara al pa noče iz njega pit...al pa ne zna!!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 13:19:37   
Pupica
Pri 5 .mesecih je super pila z njega, sedaj pri 9.ne zna več. Vmes je enkrat nehala, pa ne me vprašat kdaj, kar tako enkrat lepega dne, ni znala več:zmeden:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 14:17:57   
Urška*
Hvala punce!:bravo::bravo:

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 14:19:55   
Urška*
Aja Magi, moj še ne zgrabi lepo kozarčka, zato mi je flaška na sprehodih boljša, kot pa da se mučima sredi pločnika.

lp:)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 16:10:20   
Magi*
naša sicer zgrabi in drži že v redu, sam mal spije, velik pa polije;) pa smo na istem:zmeden:

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kdaj magični lonček?
6.6.2005 17:40:58   
Errai
Mi smo magični lonček kupili pri šestih mesecih. Prej ni imel flaše in tudi ni znal piti iz nje. Na magični lonček pa se je lepo navadil, pa tudi kar hitro mu je to uspelo. Smo mu pa dali gor eno AD3 kapljico, da je bil nastavek sladek in je začel vleči. Brez tega ga je samo grizel. Po nekaj takih poskusih se je naučil piti in ni bilo treba več sladkati ustnika.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kdaj magični lonček?
7.6.2005 18:14:30   
Maxica
Naš :duda: tudi ni znal piti iz njega, sedaj pa je pogruntal sistem in mu je zalaufalo. Me pa zanima nekaj-kako ta magični lonček orng očistiti:zmeden:? A se ga da čisto razstaviti (ne najdem več navodil:()?

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Kdaj magični lonček?
7.6.2005 18:44:03   
Jančika_
Ja, Maxi, čisto narazen ga lahko daš!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Kdaj magični lonček?
8.6.2005 1:19:55   
Pika10
Moj sine ni nikoli maral flaše in cuclja, zato sem magični lonček kupila nekje pri četrtem mesecu in zdaj ko ima pol leta lepo pije iz njega samo če je žejen, sicer si pa samo dlesni drsa z njim.Je pa res da Aventov včasih pušča po robu, pa ne vem zakaj.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Dekliško ime na črko K
Unnaa

Katero izmed naštetih ime za deklico vam je najbolj všeč?

Karmen (46%)

Katrin (29%)

Kamila (8%)

Klementina (18%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!