Kdaj magični lonček? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Urška* -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 11:31:20)

Ojla!

Kot je že razvidno iz naslova, kdaj ste dale svojim angelčkom ta magični lonček?

lp:)




Anonimen -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 11:32:16)

Nikoli, ker ga ni maral. Stran vržen denar.




Jančika_ -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 11:32:39)

Prvič pri treh mesecih. Pri desetih še vedno ne zna piti iz njega.8)




Urška* -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 11:37:05)

Aha, hvala. Sem mislila da obstaja kako "pravilo" kdaj lahko pije iz tega lončka.

No, bomo probali in bomo vidli.

V čem pa je sploh fora tega magičnega lončka?

lp:)




Anonimen -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 11:37:35)

kao da ne poliva :zmeden2:




Urška* -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 11:39:39)

Hvala al bina.:rozica:

No, saj bomo vidli, bom verjetno rajši počakala z nakupom, ker je moj Žan pokazal veliko zanimanje za pitje iz kozarca.

LP:)




Jančika_ -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 11:40:16)

Tam zgoraj res ne, ampak pri robu pa rado kaj ven priteče. Še nisem videla, da bi si katera mamica upala to pogruntavščino dat v torbo brez plastične vrečke čez. V glavnem, čisto nič magičnega ni na njem.




Urška* -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 11:42:07)

:)-Jančika očitno res ni nič magičnega potem na njem.

No, pa bom vprašala še to. Katerega pa , če bom slučajno kupila?

lp:)




Anonimen -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 11:47:21)

Pojma nimam,ampak če mu gre iz kozarca, naj kar iz kozarca pije, kaj češ ga zdej navajat na to, pol pa spet na kozarc...brez veze.




Jančika_ -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 11:47:42)

Aja, sem mislila, da itak misiš Aventovega, temu se reče magični. Ostali so pač lončki z nastavkom (nimajo tistega štoperja spodaj). Svetujem najcenejšega (v Ikei imajo komplet lonček z nastavkom-žlička-krožnik, vse skupaj za 2€ - ta lonček sem dala HuAniti in njena Pina ga ima kar rada).




Jančika_ -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 11:49:02)

Ja, al bina ima prav, poskusi s kozarcem. Naš je sicer rabil kar dolgo, da ga je zaštekal, ampak zdaj prav lepo pije iz njega.




Urška* -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 11:52:49)

Hvala!:rozica:

Ja, saj bom itak mu dala iz kozarca pit,ko bo le hotel, samo ko gremo na sprehod ali pa kam, te pa prav pride flaša.

lp:)




Magi* -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 12:51:50)

Urška*, pri nas tudi flaške, dude, magičnih lončkov in podobnega ne mara. najbolj ji je všeč piti iz štamperla;) - torej iz kozarca. sicer je še vedno dojena, samo tu pa tam ji že ponudim kozarec, ker ga sama hoče. rokice steguje in ga lepo zagrabi in kar lepo pije. na poti, sprehodu ipd. pa vzamem s sabo aventovo flaško in odstranim pokrovček, tako da pije kot iz kozarca.




ZARA -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 12:59:24)

Zara še kar pije iz flaše,ker tega lončka ...ne vem,al ga ne mara al pa noče iz njega pit...al pa ne zna!!




Pupica -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 13:19:37)

Pri 5 .mesecih je super pila z njega, sedaj pri 9.ne zna več. Vmes je enkrat nehala, pa ne me vprašat kdaj, kar tako enkrat lepega dne, ni znala več:zmeden:




Urška* -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 14:17:57)

Hvala punce!:bravo::bravo:

lp:)




Urška* -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 14:19:55)

Aja Magi, moj še ne zgrabi lepo kozarčka, zato mi je flaška na sprehodih boljša, kot pa da se mučima sredi pločnika.

lp:)




Magi* -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 16:10:20)

naša sicer zgrabi in drži že v redu, sam mal spije, velik pa polije;) pa smo na istem:zmeden:




Errai -> Kdaj magični lonček? (6.6.2005 17:40:58)

Mi smo magični lonček kupili pri šestih mesecih. Prej ni imel flaše in tudi ni znal piti iz nje. Na magični lonček pa se je lepo navadil, pa tudi kar hitro mu je to uspelo. Smo mu pa dali gor eno AD3 kapljico, da je bil nastavek sladek in je začel vleči. Brez tega ga je samo grizel. Po nekaj takih poskusih se je naučil piti in ni bilo treba več sladkati ustnika.




Maxica -> Kdaj magični lonček? (7.6.2005 18:14:30)

Naš :duda: tudi ni znal piti iz njega, sedaj pa je pogruntal sistem in mu je zalaufalo. Me pa zanima nekaj-kako ta magični lonček orng očistiti:zmeden:? A se ga da čisto razstaviti (ne najdem več navodil:()?




Jančika_ -> Kdaj magični lonček? (7.6.2005 18:44:03)

Ja, Maxi, čisto narazen ga lahko daš!




Pika10 -> Kdaj magični lonček? (8.6.2005 1:19:55)

Moj sine ni nikoli maral flaše in cuclja, zato sem magični lonček kupila nekje pri četrtem mesecu in zdaj ko ima pol leta lepo pije iz njega samo če je žejen, sicer si pa samo dlesni drsa z njim.Je pa res da Aventov včasih pušča po robu, pa ne vem zakaj.




Stran: [1]