|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako uporabiti mazilo Tobrex
19.6.2009 14:15:38   
lunica12
Moja je danes dobila za oči mazilo Tobrex,stara je pa pet mesecev..Pa me zanima kako ste ga ve uporabile kajti meni nikakor ne uspe da bi ji dala mazilo tako kot kaže (potegneš veko navzdol in iztisneš),kajti nikakor ji ne morem potegnati veke dol da bi dobila žepek.

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex
19.6.2009 14:28:41   
uma08
Mi smo tudi imeli tobrex, mi je med. sestra napisala mazilo, potem pa sem v lekarni rekla, da je za otroka in mi je dala kapljice. Že s kaplijicami je bilo težko. Poskusi zamenjat za kapljice.

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex
19.6.2009 14:32:48   
blaža
baje je mazilo boljše. Mi smo našemu namazali ko je spal in je imel zaprte učke. Ni težko, samo namažeš po sredini, tam kjer so trepalnice in povlečeš z prstom.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu uma08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex
19.6.2009 14:33:15   
Splišni
Pač namažeš tako, da se ti zdi, da je šlo čimveč v oko.

Jaz sem vedno imela kapljice in mazilo. Ker pri kapljicah je bil tak jok, da so že solze kar špricale ven in ni po moje nti slučajno ni šlo nič not. Tako da sem potem še mazilo vzela, in pač mazala po najboljših močeh.
Probaj stisnit malo ob notranjem kotičku, pa potem mencat uček, da bo šlo kaj not.

(odgovor članu uma08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex
19.6.2009 14:57:39   
Najaa
Nekaterim je mazilo boljše, ampak meni so kapljice. Imam srečo, da moji dve kar sodelujeta pri tem. user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex
19.6.2009 17:25:25   
Onasiss
Jaz imam kapljice in mazile, pa ji dam kapljice v oko takrat ko je na previjalni, mazilo imam pa zato, ker ima od vzunaj rdeče oko in ji namažem , ko spi tam ob stiku, pri trapalnicah.

_____________________________

So what....

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex
20.6.2009 0:56:49   
massylou
Meni so dali kapljice za čez dan (na 2 uri), za ponoči pa kremico.
Smo se tudi kar namatrali, je moral v prvi rundi vnetih oči ati asistirat, da sem kaj not dobila.
Ko je imela vnetje drugič, sem pa dala tudi zvečer najprej kapljice, kremico pa potem kar na veko oz. tja, kjer obe veki prideta skupaj. Namazala sem malo več, potem pa šla s prstom čez, da je za ziher vsaj nekaj prišlo v oko. Na srečo si je vsakič še oči pomela in s tem nekaj kremice še sama vnesla.

_____________________________

... da so največje življenjske napake: ljubezen, ki je nismo podarili, sposobnosti, ki jih nismo uporabili in sebična preudarnost, zaradi katere nismo ničesar tvegali.

M. Cholmondeley

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex
22.6.2009 12:02:49   
Andrejka9386
tudi mi imamo mazilo Tobrex ker je imel mali vnete oči. Pomagajte si z zloženčki, da vam ne drsi. Mazilo je pa boljše, ker ne vsebuje nekega konzervansa in ni tako škodljivo za oko samo...

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Ime za punčko
pikolinaa

Ali vam je všeč ime Minka?

DA (26%)

NE (74%)


Število vseh glasov: 295

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!