Kako uporabiti mazilo Tobrex (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lunica12 -> Kako uporabiti mazilo Tobrex (19.6.2009 14:15:38)

Moja je danes dobila za oči mazilo Tobrex,stara je pa pet mesecev..Pa me zanima kako ste ga ve uporabile kajti meni nikakor ne uspe da bi ji dala mazilo tako kot kaže (potegneš veko navzdol in iztisneš),kajti nikakor ji ne morem potegnati veke dol da bi dobila žepek.




uma08 -> RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex (19.6.2009 14:28:41)

Mi smo tudi imeli tobrex, mi je med. sestra napisala mazilo, potem pa sem v lekarni rekla, da je za otroka in mi je dala kapljice. Že s kaplijicami je bilo težko. Poskusi zamenjat za kapljice.




blaža -> RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex (19.6.2009 14:32:48)

baje je mazilo boljše. Mi smo našemu namazali ko je spal in je imel zaprte učke. Ni težko, samo namažeš po sredini, tam kjer so trepalnice in povlečeš z prstom.




Splišni -> RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex (19.6.2009 14:33:15)

Pač namažeš tako, da se ti zdi, da je šlo čimveč v oko.

Jaz sem vedno imela kapljice in mazilo. Ker pri kapljicah je bil tak jok, da so že solze kar špricale ven in ni po moje nti slučajno ni šlo nič not. Tako da sem potem še mazilo vzela, in pač mazala po najboljših močeh.
Probaj stisnit malo ob notranjem kotičku, pa potem mencat uček, da bo šlo kaj not.




Najaa -> RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex (19.6.2009 14:57:39)

Nekaterim je mazilo boljše, ampak meni so kapljice. Imam srečo, da moji dve kar sodelujeta pri tem. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Onasiss -> RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex (19.6.2009 17:25:25)

Jaz imam kapljice in mazile, pa ji dam kapljice v oko takrat ko je na previjalni, mazilo imam pa zato, ker ima od vzunaj rdeče oko in ji namažem , ko spi tam ob stiku, pri trapalnicah.




massylou -> RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex (20.6.2009 0:56:49)

Meni so dali kapljice za čez dan (na 2 uri), za ponoči pa kremico.
Smo se tudi kar namatrali, je moral v prvi rundi vnetih oči ati asistirat, da sem kaj not dobila.
Ko je imela vnetje drugič, sem pa dala tudi zvečer najprej kapljice, kremico pa potem kar na veko oz. tja, kjer obe veki prideta skupaj. Namazala sem malo več, potem pa šla s prstom čez, da je za ziher vsaj nekaj prišlo v oko. Na srečo si je vsakič še oči pomela in s tem nekaj kremice še sama vnesla.




Andrejka9386 -> RE: Kako uporabiti mazilo Tobrex (22.6.2009 12:02:49)

tudi mi imamo mazilo Tobrex ker je imel mali vnete oči. Pomagajte si z zloženčki, da vam ne drsi. Mazilo je pa boljše, ker ne vsebuje nekega konzervansa in ni tako škodljivo za oko samo...




Stran: [1]