|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako toplo/vroče?
7.2.2012 7:53:02   
eca12345
Zanima me koliko stopinj imate v stanovanjih/ hišah? Moj tak kuri vsak dan , da imamo po 28-30 stopinj. Za znoret. Jaz pa zapiram radiatorje kot nora in odpiram okna ko zaspi. pa to je kot v savni. Cele dneve hodim v kratki majici naokrog, da ko pridejo obiski, se jim zdim pa malouser posted image . Jaz imam dovolj če je 21 C. Kaj pa vi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 7:56:35   
3jeMi
o ti mater... a se mu je skisal... kolk imate pa suh zrak...

no, ja moj bi tudi najraj zahajcal, samo mu ne pustim, migaj mal, če te zebe, ne samo na kavču viset... imamo pa zdaj okoli 22 stopinj...

(odgovor članu eca12345)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 8:10:46   
*pepelka*
To so pa res nore temperature. A poleti, ko jih je pa toliko, bi pa rabil klimo?
Mi imamo 21-22 stopinj, v spalnih prostorih pa 18-20.

(odgovor članu eca12345)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 8:49:57   
tulpek
19,5-20,5

Če je več, mi je že kar prevroče. Je pa stvar navade, še nedolgo nazaj sem potrebovala 22...

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 9:09:52   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

19,5-20,5

Če je več, mi je že kar prevroče. Je pa stvar navade, še nedolgo nazaj sem potrebovala 22...



enako

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 9:14:27   
ajataja
mi imamo 22 C čez dan ,ponoči pade na 20 C ,če bi bilo po moje bi jih bilo 23-24 C samo ko mož že zdaj pri 22 hodi v kratkih rokavihuser posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 9:18:04   
čiba
Čez dan 21,22. Ponoči 18.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 9:26:33   
Daschi
Največ 20-22 imamo.

Tašča pa je tudi taka, kot praviš ti. Pri njej v stanovanju je ziher čez 30 stopinj, to se tudi dihat ne da. Kuri pa od septembra do junija, ne glede na temperature zunaj. Malo sumim, da bi rada z hišo vred vzletela. user posted image

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 9:31:20   
tulpek
Mi imamo ponoči v spalnici za nekaj milimetrov odprto okno user posted image user posted image user posted image ravno toliko, da malo zrak kroži. Moja mama pa sploh zvečr rada zakuri na 24+, da se js kar dušim zraven user posted image user posted image user posted image Pa včasih mi je bilo to čist ok, zdaj pa ne. 

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 9:38:27   
roladica
21-22, kar je več mi je že ful vroče. V spalnici imamo pa pod 20. Opažam da je nekaterim obiskom pri nas skoraj malo hladno ker so navajeni na 23, 24. To je zame čist preveč.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 10:17:28   
ona
Pri nas je tudi tam 21,22 čez dan,ponoči pa pade na 17,18...V spalnicah imamo le v otroških vključene radiatorje,zvečer, preden gredo otroci spat,pa jim prezračim sobe. V naši spalnici imamo zaprt radiator, ker se vseeno lažje spi,če ni prevroče.
Take stopinje 28-30 pa niso normalne, če mene vprašaš user posted image Po moje je tudi hud šok za telo,ko greste ven na mraz.

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 10:18:10   
Najaa
Največ 22, drugače kar sitna postanem, ko mi je vroče. user posted image Sploh zdej, ko skoz kurijo ko je tak mrzlo (ponoči ne zgašajo), je tam 22 več kot dovolj. Imamo tak suh zrak v stanovanju, da grozno.

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 10:22:34   
danyy
Mi imamo okoli 22- 23, ponoči 19 -20 (bi imeli še kako stopinjo manj, pa se mali skozi odkriva).

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 11:34:00   
katy83
tam nekje 22 stopinj, ponoči kako stopinjo manj... če bi bilo pomoje, bi imeli 24, ampak ok, to sem jazuser posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 11:36:33   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: čiba

Čez dan 21,22. Ponoči 18.


enako


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 12:25:52   
MioBambino
Podnevi: 22 stopinj C
Ponoči: 18 stopinj C

(odgovor članu eca12345)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 12:32:45   
Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: čiba

Čez dan 21,22. Ponoči 18.


enako



Tudi pri nas. S tem, da pri nama v spalnici je ponoči radiator zaprt in okno priprto.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 12:38:05   
Fleka
Čez dan imamo od 21-23 stopinj,ponoči pa cca.20 stopinj,.....

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 13:23:17   
krogec
mi imamo tudi podobno - podnevi okrog 22-23 (termostat je narejen na 22,5 in zadnje čase opažam, da peč skoraj nič ne kuri, se temperatura kar nekak vzdržuje, samo po zračenju se peč sama vklopi), ponoči v dnevnem prostoru skoraj nikoli ne pade pod 20,5, čeprav je zunaj -13 (peč je ponoči ugasnjena), v spalnici je okrog 19 stopinj, problem pa je otroška, ki je vogalna in ne ponoči bolj ohlaja - je razlike z dnevno sobo tudi po 2 stopinji; ponoči zato v otroški gori električni radiator, da je temperatura okrog 21, ker se tudi tamali skozi vrti in odkriva; sem mislila, da mu je mogoče prevroče, pa ga nisem dala v vrečo in je bil vseeno odkrit in čisto leden (očitno je vrtavka user posted image )..
me pa nekaj drugega zanima - pri nas se sedaj, ko so res nizke temperature, rosijo stekla, najbolj v otroški sobi - tam zjutraj kar teče (vogalna, kot sem rekla), drugje pa zgleda kot meglica, čeprav je relativna vlaga največ cca 55%, običajno pa je okrog 45% (normalno pa naj bi bilo med 40-60%, sem prebrala cele gore gradiva o tem), tudi temperatura ne pade pod 20 stopinj, zračimo 3x na dan konkretno.. nikjer v stanovanju ni plesni, nikjer tudi niso vlažne stene, samo okna me spravljajo ob živce
blok je relativno nov - 10 let, okna so Jelovica (sem jih že klicala, so prišli gledat, pa so rekli naj več zračim, ker daj je 55% vlaga zgleda preveč user posted image , sem jih sterala v k*)
kako rešujete to vlago na oknih?

_____________________________

¤ ¤ ¤

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 13:47:47   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: krogec

kako rešujete to vlago na oknih?


Zjutraj vzamem brisačo in brišem user posted image user posted image user posted image če ima katera kakšno boljšo idejo, ji bom hvaležna.

(odgovor članu krogec)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 13:52:42   
Andromeda
Živimo v bloku, v najvišjem nadstropju, pa z ene strani je stanovanje "obdano" s stopniščem in dvigalom, kjer se ne kuri. Čez dan imamo 22-23 stopinj, ponoči nam upravnik ugasne gretje in se za kaki 2 stopinji ohladi. Se mi zdi, da vse, kar je nad 24 stopinj, ni zdravo. Moja mama je tudi včasih kurila kot zmešana in imela v stanovanju 8(n to v hiši) po 27 stopinj, pa še kar naprej je bila bolna in zato še bolj veselo nalagala na peč, češ da je kar naprej bolna, ker nima dovolj toplo notri user posted image No, prejšnjo zimo je končno dojela in sedaj ima v stanovajnu največ 24 stopinj, pa tudi bolj zdrava je.

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 14:00:01   
krogec
pri meni tudi krpa "laufa" user posted image , sam jaz bi končno rada rešitev, da ne bi več teklo!
ker dejansko sumim, da so to zanič Jelovica okna; pri mojih starših imajo v bloku Mikova plastična, pa jima nikoli ne teče po steklu, kurita isto, relativne vlage v stanovanju pa imata še več kot je pri meni user posted image

_____________________________

¤ ¤ ¤

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 14:03:46   
rozilu
V Lj imamo centralno na plin in je vse novo in je moj nastavil 21,5 čez dan in 18 ponoči (pa se ne shladi). Če dava za stopinjo manj, nas vedno zebe - npr. če ležimo na kavču se moramo takoj pokrit. Ne vem, mogoče se res navadiš? Je pa račun za ogrevanje ubitačen... (že dec. bil 350, kolko bo za jan/feb???).
Na Obali kjer sem trenutno, smo komaj prejšnji teden zakurli centralno, ker je bilo premrzlo za klime/el. radiatorje. Temperatura je med 21 in 22, ponoči vse dam na OFF.

Vlaga? Prooosim pošljite jo k nam! user posted image

Zunaj z burjo je okoli 30%, mi imamo v hiši 23% - v stanovanju od mame, kjer je vremenska postaja; v mojem stanovanju je pa še manj glede na moj pekoč občutek v očeh user posted image . Vlažilec laufa nonstop, brisače na radiatorjih... meni se pa kožo in sluznice kar skupi vleče user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 14:07:49   
Katy78
Mi imamo nekje 22-23 stopinj in se mi zdi ravno prav, čeoprav jaz se zvečer na kavču vseeno pokrijem z deko, ampak je to bolj stvar navade, kot pa da bi me res zeblo. Živimo pa v bloku, kjer je izolacija zelo dobra, pa še na sredini smo, tako da nas grejejo od spodaj in od zgoraj. V spalnici imava radiator zaprt in okno ponoči odprto na škarje (tudi zdaj, ko je ponoči -15), pri tamalemu je radiator tudi zaprt, okno pa mu zapreva, ko gre spat, v ostalih prostorih imamo radiatorje na minimum pa je še vseeno kakšnih 22-23 stopinj.

Okna se nam pa nikoli ne rosijo, so pa, mislim da, od Secoma.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 7.2.2012 14:08:25 >

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako toplo/vroče?
7.2.2012 14:15:13   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: eca12345

Zanima me koliko stopinj imate v stanovanjih/ hišah? Moj tak kuri vsak dan , da imamo po 28-30 stopinj. Za znoret. Jaz pa zapiram radiatorje kot nora in odpiram okna ko zaspi. pa to je kot v savni. Cele dneve hodim v kratki majici naokrog, da ko pridejo obiski, se jim zdim pa malouser posted image . Jaz imam dovolj če je 21 C. Kaj pa vi?


Mogoče te pa rad v majčki brez modrca gleda :)

(odgovor članu eca12345)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




moška imena
milagro

Katero ime vam je najbolj všeč?

leon (20%)

klemen (18%)

primož (7%)

alajž (30%)

rok (25%)


Število vseh glasov: 603

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!