|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se sprati uši s solate?
21.4.2012 17:02:09   
Paštetka
Torej dobila sem solato z domačega vrta, ki je polna uši. Kako najhitreje oz. najučinkoviteje sperem uši s solate?
Ker sem jo zdaj čistila eno uro za eno skledico.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se sprati uši s solate?
21.4.2012 18:24:02   
*miska.mcc*
jaz bi jo dala kar v banjo, pa s tušem.
user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se sprati uši s solate?
21.4.2012 18:27:43   
Paštetka
Mehka solata ima polno rež. Uši se jo držijo kot klopi. Vsako posebej sem iskala, in jo ven prala. Pa sem nekaj časa namakala v vodi, sem mislila, da se bodo utopile...nič. user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se sprati uši s solate?
21.4.2012 19:30:45   
jabka
vrži v smetje

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se sprati uši s solate?
21.4.2012 20:26:30   
rozilu
Namakaj jo v slani vodi. Za polže učinkuje, mogoče pa tudi za uške.

PS: aprila listne uši na solati?!?

(odgovor članu jabka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se sprati uši s solate?
21.4.2012 20:28:57   
Daschi
Mogoče bo pomagalo, če zliješ kis v vodo.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se sprati uši s solate?
21.4.2012 20:57:33   
rozilu
...in dodaj še olje, pa je ne rabiš več zabelit user posted image user posted image user posted image

(ampak s soljo resno mislim, najbrž dashi tudi s kisom user posted image )

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se sprati uši s solate?
22.4.2012 5:46:57   
Hope2
VSak list posebej pod tekočo vodo- gre zelo hitro in učinkovito. Kokr enkrat narežeš več ne spraviš vseh uši dol, res pa je, da ne vem če sol in kis delujeta.Mogoče še sodo probašuser posted image , sam ne skupaj s kisom ali soljouser posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se sprati uši s solate?
22.4.2012 7:38:49   
Paštetka
Vsak list sem posebej prala pod tekočo vodo. Ni bila narezana, ker tako čistim solato in jopotem raztrgam v skledo, ko je oprana.
Ampak mehka solata ima ful nagubane liste ob listnem "steblu" ali ko se reče temu. In tam so Bila prava domovanja za uši. Sem vsako režo ven obračala, ker niso hotele pasti samo s curkom vode dol. pa prste note tiščala. Pa mehka solata je zelo občutljiva in je potrebno biti nežen.

Ja, uši aprila...nemogoče je mogoče. Mogoče so se pa zato tako listov oklepale user posted image .

Domače solate, rasle na soncu, brez umetnih dodatkov, ne mislim tja vrečt. user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 22.4.2012 7:40:00 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?