|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako odmerjati kapljice proti krčem?
4.4.2009 9:08:17   
ajam27
Mi lahko katera napiše kako odmerjati kapjice proti krčem 2 mesečnemu dojenčku. Iz AUT sem dobila kapljice Lefaxin in pa Babynose in ne razumem navodil. JIh lahko dodam k vsakem obroku in zmešam direktno v mleko ali je doziranje omejeno?

Pa še nekaj. Tašči je dala znanka kapljice Rescue remedy od nekega homeopatskega zeliščarja Bacha. Pravi, da naj bi te kapljice otroku pomagale in da so menda precej učinkovite. Navodil zraven ni, sem pa na spletu malce brskal in ne najdem, da bi omenjeno zdravilo pomagalo proti krčem. Z njim naj bi zdravili le depresijo, strah, tesnobo...Jih je katera uporabljala za svojega otroka?  za uporabo slednjih sem malce skeptična.

Nekaj učinkovitega rabim pod NUJNO ker krči in posledično jok so grozni. Ima jih vsak dan in ne minejo po 3-4 ure. Ubožček tako joka, da je v glavo popolnoma zaripel in na koncu tako zahripan, da jok že ni več podoben joku temveč pisklanju.
POvrhu vsega pa ima še popkovno kilo katera je ob močnem naprezanju in dretju izbočena za 2cm. In mi je pediatrinja naročila naj čim manj joka. Kar pa je samo s crkljanjem in tolaženjem skorajda nemogoče doseči.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako odmerjati kapljice proti krčem?
4.4.2009 12:09:50   
TinaV*
jaz sem ji dajala 3-4 x dnevno pred hranjenjem...ker se mi je godilo ce sem ji po hranjenju dala da je podrla kupcka pa je slo vse ven...
ker pa niso pomagale vec kot dva meseca sem hitro menjala za BIO GAIO in vsak dan 5 kapljic pa je blo boljse...ni pa nujno da vsem isto pomaga

lefaxin pa sem ji dajala prvo s par kaplicami vode ker je pa blo hudo sem ji dajala kar same kapljice...dvakrat sem brizgnila na zlicko pa ji dala


_____________________________

09.10.2008 ob 07.21 se nama je rodila Larisa



(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako odmerjati kapljice proti krčem?
4.4.2009 13:18:22   
Najaa
Lefaxin lahko daš pred vsakim hranjenjem. Ima tako dozico, da lahko direkt v usta špricneš. Vsaj jaz včasih naredim tako ali pa dam na dudo.

(odgovor članu TinaV*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako odmerjati kapljice proti krčem?
4.4.2009 16:02:39   
Hope2
1-2 brizga direkt v usta, pred obrokom, včasih tudi med ali po

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako odmerjati kapljice proti krčem?
4.4.2009 17:37:03   
Katjusa
lefaxin kot so punce napisale 2 brizga lahko daš pri vsakem obroku, al daš v mleko al pa kr direkt v usta....

ostalo pa kar ne poznaš ne daj sploh, če ni nobenih navodil.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako odmerjati kapljice proti krčem?
4.4.2009 19:24:07   
ajam27
Hvala. Bom še s tem poskusila.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako odmerjati kapljice proti krčem?
4.4.2009 21:14:34   
EMILY 3
jaz sem svojemi davala na dudo,in to samo zvečer ko je imel najbolj močne krče,ker mi je tako svetovala P.čez dan pa kuminov sirup,sem not dudo namočla in je pomagalo....ves z temi kapljicami pa je pač tak da ne pomagajo vse vsim dojenčkima.pa ne odgovarjajo vsim enako

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




DUDA
nataly33

Ali ima vaš dojenček rad dudo?

DA (61%)

NE (39%)


Število vseh glasov: 109

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!