|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 19:28:26   
nejča
Sedaj imamo v spalnici skoz 25°C in 60% vlage. Koliko jih ve oblečete, da jim ni vroče in da so še vedno v spalnih vrečkah?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 19:38:23   
Anonimen
Po moje bi lahko otroka dala v body in čez pižamico,pa nogavičke,brez vreče

(odgovor članu nejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 19:40:01   
Anonimen
Naš bo čez 14 dni star eno leto in ga ponoči (kadar je čez dan tako vroče kot danes) oblečem:
- bodi dolgi rokav
- pižama pajac kratek rokav in kratke hlačnice
- spalna vreča

Ko bo pa res fejst toplo, ga bom pa pustila samo v bodiju z dolgimi rokavi.
Ne vem, odvisno koliko je star. Mi imamo spalne prostore na severni strani hiše, kar pomeni, da je tam hladneje, kot v dnevnih prostorih (sanja se mi ne, koliko je stopinj user posted image ), ampak no, saj boš videla, malo ga potipaj za vratom ali pa spredaj po prsih. Jaz pravim, da je boljš da je malo bolj toplo, kot pa da mu je premraz. Odkriješ ga še vedno lahko.

(odgovor članu nejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 19:40:02   
Anonimen
Pojma nimam, kakšno temperaturo in vlago imamo, ampak Robi že kar nekaj časa spi samo v bodyju in nogavičkah ter pokrit z odejico. Zdrav je kakor riba. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
15.6.2006 19:44:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 19:52:01   
nejča
Hvala za odgovore, star bo 10m in omahujem med body s kratkimi rokavi+pižama ali isti body+spalna vreča (od Odeje s tankimi dolgimi rokavi). Smo pa obrnjeni na SZ, tko, da je ob 5h sonce direkt v spalnici. Okna čez noč ne upam odpret na ventus zaradi prehlada.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 20:00:29   
allj
Probi ga manj obleči, mislim da je otročkom precej vroče. Mislim, da naj bi bila ena plast oblačil dovolj.

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 20:19:20   
MajaPRO
Moj 10-mesečnik ima ponoči boby brez rokavov, čez pa pižamico z dolgimi rokavi. Ker pižamica nima stopal, mu obujem še tanke nogavičke. Spalne vreče nima, pokrit pa je s tanko koco iz flisa.

_____________________________

Otrok stane največ na tem svetu. Tvojo ljubezen. Tvoje življenje.

(odgovor članu allj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 20:21:34   
Jana4
Ravnokar sem dala moje punce spat in oblekla sem jih takole:
plenica, kratka mikica in hlače tričetrt - ena premajhna pižama.
v sobi imamo 25,6 stopinj in tudi 60% vlago.
Kako bojo pa spale vam povem jutri user posted image  user posted image .

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu allj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 20:22:07   
Jana4
Aja stare pa so skoraj 3 leta

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu Jana4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 20:31:36   
rija
Ja, na to temo pa tudi jaz nisem dovolj pametnauser posted image  Jaz malčka dam samo v body, temperatura 24,2 stopinje, vlaga 51 procentov, ker edino tako spi....ko sem ga imela bolj oblečenega, je jokcal vsakih 15 minut in bil cel moker.....

Ne vem pa, kaj naj danes naredim, ko ma bošček cel dan vročino 38,4 in je cel bogi....user posted image  

(odgovor članu Jana4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 20:56:39   
Urška//
Jaz zdaj ko je tak toplo dam Lari body kratek rokav in v vrečo, ker se vedno odkriva, sem ji zadnjič dala še pižamico, pa je bla ćez eno uro ful mokra, tak da nam tista prva kombinacija zadostuje

stara pa je 13m

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
15.6.2006 21:00:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 21:00:38   
Marogica
Naš 1,5 letnik spi trenutno v bodiju brez rokavov in tanki pižamici v celem. Najprej ga pokrijem s tanko rjuho(občutek mehkega, navajenost), preden grem spat pa še z odejo, ki jo zataknem pri robovih, da se mi ponoči ne odkriva.
Ah, ja spi pri odprtem oknu, temperature in vlažnosti zraka v njegovi sobici pa ne poznam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 21:01:27   
tulip
Našemu 10mes damo ponoči bodi brez rokavov, čez pižamca in ga damo v tanko vrečo (nepodloženo) brez rokavov.user posted image

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 21:04:18   
soncek&luna
jaz sem mojega skoraj 8 mesecnika do sedaj imela samo v pajacu-pizami z dolgimi rokavi... danes sem ga oblekla v pajac-pizamo s kratkimi rokavi in kratke hlacnice... kako bo spal, porocam jutri

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 21:13:48   
Anonimen
Body brez rokavov in kratka dvodelna pidžama (kratek rokav in kratke hlače).

Smo pa na morju user posted image

(odgovor članu nejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 21:19:29   
Bonnie_RR
Jaz sem ga do danes imela v bodiju brez rokavov, pižamici in spalni vreči. No, prejle sem ga morala dati pa iz vreče, ker je bil prešvican, tako da bo verjetno od zdaj naprej brez spalne vreče.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 21:29:55   
natalia
plenička+enodelna pižama

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 22:25:17   
lelaval
Jaz sem moji do zdaj dajala bodi brez rokavov in pižamico - spi v vreći. Včeraj brez bodija, danes pa samo tanjiši bodi z dolgimi rokavi in vrečo. Ponoči je okno odprto in se shladi, pa se mi zdi, da bi jo po rokicah zeblo, brez vreče pa je zopet ne upam dat, ker se obrača in razbrca, pokrit pa se ne zna, če bi jo zeblo.
Tudi jaz zvečer že delam študije s tem oblačenjem. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 23:08:16   
AKŠ
midve sva do sedaj imeli oblečeno samo pižamico - dvodelno ali enodelno (brez podplatkov), brez bodyjev in nogavičk - pokriti pa sva bili z odejico. Se je zgodilo, da smo imeli neutlažljiv jok ponoči - ko smo se slekli in dali nase kaj lažjega, pa smo zaspali kot user posted image

Mala je zelo hitro potna, zato sem se danes, ko je res res toplo v hiši odločila, da bo spala samo v bodyju s kratkimi rokavi in pokrita z odejico....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
15.6.2006 23:35:41   
abi
Nisem pristaš višjih temperatur med spanjem ( 24-25 stopinj ), zato je temperatura sobe 19 -20 stopinj,  user posted image  Lana pa ima na sebi bodi, pižamico in vrečo.
Ni ji prehladno prevroče pa tudi ne.

lp

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
16.6.2006 5:44:57   
Eviii
dejan ima 3,5 mesecev. živimo na obali. že kar nekaj cajta spi v plenički in pajacu z dolgimi rokavi in podplatki (pajac je iz bombaža). o spalni vreči ni govora. sem ga dala not samo enkrat in je blo skori konc sveta... zdej sm mu pa odprla okno ponoči, tako da mu ni vroče. pokrit je pa s tanko rjuhco in dekico.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
16.6.2006 7:34:16   
lenika
Naš Matic je star 1 mesec in je sdaj , ko je vroče oblečen samo v body s stopalci in pokrit z odejico. Notri imamo 25 stopinj.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako obleči dojenčka ponoči
16.6.2006 14:38:59   
petra.horzi
moj mali je star 5 mesecev in je ponoči samo v bodiju s kratkimi rokavi alči brez rokavov, pokrit je pa samo z rjuhco
ne vem kok mava stiopinj v spalnici, vem pa da jz spim sam v modrcu pa gatah, ce se pokrijem mi je pa vroče

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




termometer
Admin

Kateri termometer uporabljate?

digitalni za pod pazduho (33%)

ušesni (17%)

čelni / brezkontaktni (50%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!