|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 12:28:01   
čipka
Včeraj sva šla jaz, moj fant in najina 3 mesečna hčerka v shoping center. Šli smo pač v trgovino s cotami in meni se je dopadlo kar nekaj stvari in sem se odločila da ih probam. Nakar je mala začela jokati da je lačna in moj je rekel da naj grem jaz probat tiste stvari, da gre on iz trgovine ven in da jo bo on nahranil po flaški.  No, ko sem probala in kupila stvari,sem prišla ven (na hodnik v velecentru), on je imel malo pač v rokah in jo hranil. Samo kakšni poglediuser posted image user posted image user posted image    Zraven je bila kavarna in so vsi ZJALI!!! in ne gledali kako jo noj hrani po flaški. Res, čisto vsi. Zdaj se pa sprašujem...kaj je tukaj tako čudnega, če jo je vzel ven iz vozička v naročje in nahranil malo. Prosim dejte mi odgovort, ker jes res ne najdem odgovora. Aja in pol ko sem vidle te POGLEDE, sem se začela smejkat in na ves glas, "joj, kok si ti priden", da ne povem kakšni pogledi so bili pol. Mislim halo...kaj tuki men ni jasno? Uf, zdej sem se razpisla, mi je lažje. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 12:32:03   
tally
Nič ni čudnega oz. je user posted image ljudje.

_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 12:36:33   
ThinkPink
Morda pa so ga gledali, ker jim je bil lep prizor. No, meni so vsi prizori, kjer nastopajo dojenčki ful lepi in se večkrat dobim, da buljim komu v voziček ali pa se zagledam v kakšno situacijo, včasih pomaham kakšnemu dojenčku, se mu nasmehnem...Ali pa jim je bilo pač zanimivo. Kaj veš...ne sekiraj se zato, glavno, da je bilo tvoje dete nahranjeno.

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
16.11.2008 12:37:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 12:39:59   
Najaa
Ne vem, kaj je bilo čudnega. Nekaj normalnega. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 12:42:12   
Anonimen
Uf, zdej sem se razpisla, mi je lažje


Ma cudna si sama, da se s tem obremenjujes, ravno toliko kot tisti, ki so te gledali.
Ne obremenjuj se z ljudmi, glej svojega otroka pa drugih sploh opazila ne bos. In zijajoci pogledi bodo cudezno izginili.

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 12:46:15   
Anonimen
Pomoje so res zato gledali,ker je bil lep prizoruser posted image

Enkrat sem šla v trgovino probavat čevlje,moj pa se je s tamalo sprehajal zunaj.Ker pa je začela jokat,se je vsedel nasproti trgovine na klopco,vzel dojenčico ven in ji dal čajčka.Prodajalka in še dve so se nalimale na šipo in :iiiiiiiiiiiiiii,lej kako lepouser posted image

Zato mislim,da je bilo tudi pri tebi takouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 12:55:47   
Petraa
Zakaj nas sprašuješuser posted image
Vprašala bi ljudji,ki so gledali,če te res zanima

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 13:00:23   
Pandica
To pa res ni nič čudnega, če je pač user posted image jedla

Eni so pač "čudni", ne se sekirat user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 13:01:33   
čipka
ja, MIČ in Pertaa, imata prav. Se res ne bi smela obremenjevat s tem. Oziroma se sploh ne obremenjujem, samo ne gre mi iz glave.user posted image


Hvala vsem za odgovore.

l.p.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 13:14:42   
marty5
Doživela, doživela user posted image . Pri prvem sem se obremenjevala, ker so poleg pogledov letele opazke v smislu "kako to, da ne dojiš?". Zdaj pa tega več niti ne opazim. Seveda pa je pri vseh stvareh v zvezi z dojenčki in otroci, kjer so vključeni očetje, nekaj posebnega in oh in sploh, če pa je mama, je itak normalno.

Meni večkrat kdo reče - srečna ti, ker ti ga mož pelje ven, ti ga nahrani, ti ga pelje k zdravniku. Meni dela uslugo, ja user posted image user posted image user posted image , ker ni tudi njegov user posted image  Eni še vedno to tako dojemajo, kaj čmo user posted image

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 14:15:11   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: marty5


Meni večkrat kdo reče - srečna ti, ker ti ga mož pelje ven, ti ga nahrani, ti ga pelje k zdravniku. Meni dela uslugo, ja user posted image user posted image user posted image , ker ni tudi njegov user posted image  Eni še vedno to tako dojemajo, kaj čmo user posted image
user posted image

_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 14:42:53   
BUŠICA
meni je , ko ljudje gledajo, prav fajn-sem totalno ponosna!!! imam tako lepega user posted image , da ljudje ne morejo, da ga ne bi gledali. kar važna postanem.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 15:05:06   
PetraSkok
ne vem no, men se zdi nekulturrno tako prevec očitno strmetii v nekaj, lahko pogledaš bolj neopazno. Po moje jim je bilo bolj nenavadno videti očeta ki hrani, ker žal živimo (še vedno) v takšni konzervativni družbi, kjer je samoumevno videti mamo ki hrani otroka. Vglavnem, lepo in pohvale vredno je to, da jo je tvoj dragi hranil, ker itak ženska naredi pri otroku najvčji del in mu ne bodo roke odpadle, če jo bo kdaj nahranil ali previl. A ne?

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 15:09:09   
rija
meni se pa zdi, da je čipka samo želela malo pohvaliti svojega dragegauser posted image user posted image user posted image


bravo.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 16:04:53   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: marty5

Doživela, doživela user posted image . Pri prvem sem se obremenjevala, ker so poleg pogledov letele opazke v smislu "kako to, da ne dojiš?".



Tako sem jaz doživljala...vedno, ko sva jedla v parku user posted image Najhuje pa mi je bilo, ko sta šli mimo-po možnosti dve mamici z vozički...kakšni pogledi, šušljanje, kot da sem najmanj garjava, ker ne dojim... user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 16:07:50   
čipka
meni se pa zdi, da je čipka samo želela malo pohvaliti svojega dragega


bravo.....



user posted image user posted image user posted image user posted image hahahahaha....tudi to  user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 16:10:18   
čipka
Tako sem jaz doživljala...vedno, ko sva jedla v parku Najhuje pa mi je bilo, ko sta šli mimo-po možnosti dve mamici z vozički...kakšni pogledi, šušljanje, kot da sem najmanj garjava, ker ne dojim...



ja saj..  bolj tuhtam bolj se mi zdi da so gledali zato, ker joške nisem " vrgla ven" in dojila... kakšni pogledi bi bli šele pol..user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 16:11:47   
čipka
Po moje jim je bilo bolj nenavadno videti očeta ki hrani, ker žal živimo (še vedno) v takšni konzervativni družbi, kjer je samoumevno videti mamo ki hrani otroka.



ja, po moje tut.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 16:16:21   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

Tako sem jaz doživljala...vedno, ko sva jedla v parku Najhuje pa mi je bilo, ko sta šli mimo-po možnosti dve mamici z vozički...kakšni pogledi, šušljanje, kot da sem najmanj garjava, ker ne dojim...



ja saj..  bolj tuhtam bolj se mi zdi da so gledali zato, ker joške nisem " vrgla ven" in dojila... kakšni pogledi bi bli šele pol..user posted image



user posted image user posted image user posted image oči bi popadale iz jamic... user posted image user posted image user posted image Itak, da smo en čuden folk... user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 17:47:21   
matejchy
folk je čudn, ne se sekiratuser posted image user posted image user posted image , full si lahk vesela da maš takega fanta, ki ti ustreže in poskrbi za vajino punčkouser posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 18:00:36   
Volga
Mogoče je imel odprt šlic.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 18:51:09   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Mogoče je imel odprt šlic.


user posted image user posted image user posted image Volga, ti si res ena faca!

Ljudje kot ljudje - firbčni do amena, zgražajo se pa zakaj že??? Meni se ne zdi nič čudnega, da se otroka hrani po steklenički sredi hipermarketa. Bi mi bilo pa čudno, če bi ga npr. ti tam povsem razgaljena dojila, ampak da so tako zjali ker je pil mleko po steklenički? Svašta!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 19:22:03   
t*e*j*k*a
Eh, ne se sekirat, ljudje s(m)o pač taki.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj je tukaj tako čudnega?
16.11.2008 19:56:53   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

To pa res ni nič čudnega, če je pač user posted image jedla

Eni so pač "čudni", ne se sekirat user posted image user posted image user posted image



se strinjam

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Spletni nakup oblačil
majch

Kako pogosto kupujete oblačila na spletu?

vsak teden (2%)

1-3 na mesec (5%)

nekajkrat letno (20%)

ne kupujem (73%)


Število vseh glasov: 97

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!