|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj bi izbrale ve?
27.2.2014 10:32:54   
nutela
Odločam se med tema dvema marelama - kaj naj izberem?

http://www.mali-vragci.si/sportni-vozicek-baby-welt-kiss-mud#
(pri tem mi je všeč, da ima spredaj dva kolesa, naklon po želji, ima pa malo košaro, pa nima dveh ročajev-težje kaj obesiti verjetno)



http://www.luskarna.si/odprodaja/buggster-s-facelift-csl
(tale ima pa samo dva naklona, mi pa deluje bolj kompakten pa košaro spodaj ima večjo, me pa skrbi da so 3kolesniki bolj nestabilni-drži?)

Vsako vaše mnenje je dobrodošlo:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj bi izbrale ve?
27.2.2014 10:41:32   
RIJA*
jaz bi šla fizično probat težišče vozička, glede na to, da sta podobna in enaka cena...

mi smo imeli quinnya kaj je že ova marelauser posted image pa je bil prav nevaren, ko je otrok malce težji...bog ne daj, da sem torbo obesila zadaj, pa se je že nevarno nagibal k prevračanju....

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj bi izbrale ve?
27.2.2014 11:14:12   
Hope2
Definitivno za 4 kolesa, zaradi stabilnosti. Jaz sem kupovala quinny zapp ekstra in med sprobavanjem v trgovini, se je mali zvrnil skupaj z vozičkom. Samo sekunda, da sem jaz spustila ročaj vozička. Me je takoj minilo. Ko je otrok večji in težji, je tak voziček težje menevrirat, celo po kakih robnikih, jamah, neravnem terenu... če je otrok povrhu med aktivnejšimi, da se veliko obrača, miga v vozičku pa je sploh nerodna stvar.

Ostalo so nianse, če ni ročaja, se kupi klipsa za plezanje, obesiš na ročaj in gor navesiš vrečke. Torbo z daljšo naramnico pa samo čez tak ročaj vržeš, se komot obesi kaka previjalna toba.

Imela sem podobnega na prvi sliki in moram povedat, da mi je vseeno veliko placa zasedel v prtljažniku. Se mi jezdelo, da bi manj placa zasedlo, če bi bil zložen po dolžini, ne po polovici.

Zato se še najbolj nagibam k mareli mclaren ali njemu podobnimuser posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj bi izbrale ve?
27.2.2014 12:44:13   
ronja
Sama sem izbrala 4 kolesa, zaradi stabilnosti, pravijo pa, da so tudi s tremi eni stabilni, samo verjetno odvisno od otroka - naši so živi in mali ni več tako lahek... Za obesit gor so ročaji sicer fajn, za manevrirat z eno roko, je pa prav praktično, če je štil, ker lahko voziš povsod voziček z eno roko (ful praktično, če maš več otrok, ki rabijo roko). Sama imam voziček z ročaji, bi rajši mela štil zdaj, samo pač ma ročaje in sem jima dala dva trakca na vsako stran, da se za tisto držita, ko gremo čez cesto itd...
Voziček, ki ga mamo, je sicer star ko svet (no, 6,5 let), zdržal je pa tri otroke in naredil res veliko km. Kar mi gre na živce, je edino to, da ima mala kolesa in ni glih fajn furat po makadamu (sem mislila, da tako ne bom rabila, ker živimo v mestu, samo zgleda mava tak življenjski stil, ki išče makadam:D) in pa to, da se ga ne da vozit z eno roko je smotano. Sicer je pa neuničjliv in ima ogromno košaro, ki je preživela že toliko hudega, da si ne moreš mislit, tako da sem zadovoljna:). Ni pa noben od teh dveh.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj bi izbrale ve?
27.2.2014 16:32:49   
mateyka
jaz sem mela Peg Perego Aria in moram rečt, da se mi zdi, da teli šmensi vozički a la bugster po moje ne bi preživeli kaj vse je ta naš preživel user posted image

sem pa tudi jaz za 4 kolesa. recimo, meni je boljši tale (ABC design), sam je dražji 50 ojrov, to je pa res..
http://www.mali-vragci.si/sportni-vozicek-abc-design-avito-safari-2014

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj bi izbrale ve?
27.2.2014 17:53:32   
elia
Mi imamo od baby welt moon kiss marelo. Je ne menjam za nič na svetu user posted image to je bil res taboljši voziček kar smo jih imeli.

Ampak vidim, da jih ni več za dobit user posted image še dobro, da imam spravljeno od prvega otroka user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj bi izbrale ve?
27.2.2014 19:05:02   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: nutela

Odločam se med tema dvema marelama - kaj naj izberem?

http://www.mali-vragci.si/sportni-vozicek-baby-welt-kiss-mud#
(pri tem mi je všeč, da ima spredaj dva kolesa, naklon po želji, ima pa malo košaro, pa nima dveh ročajev-težje kaj obesiti verjetno)



http://www.luskarna.si/odprodaja/buggster-s-facelift-csl
(tale ima pa samo dva naklona, mi pa deluje bolj kompakten pa košaro spodaj ima večjo, me pa skrbi da so 3kolesniki bolj nestabilni-drži?)

Vsako vaše mnenje je dobrodošlo:)


Jaz ne bi nobenega od teh, ker sta mi oba daleč predraga.
Marelo smo imeli eno za 20€, se mi zdi, outlet varianta, čisto osnovni, toliko, da otrok sedi, ko ne želi več hodit. Za "resno"vožnjo smo uporabljali prvi voziček do konca.



_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj bi izbrale ve?
27.2.2014 19:52:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nutela

Odločam se med tema dvema marelama - kaj naj izberem?

http://www.mali-vragci.si/sportni-vozicek-baby-welt-kiss-mud#
(pri tem mi je všeč, da ima spredaj dva kolesa, naklon po želji, ima pa malo košaro, pa nima dveh ročajev-težje kaj obesiti verjetno)



http://www.luskarna.si/odprodaja/buggster-s-facelift-csl
(tale ima pa samo dva naklona, mi pa deluje bolj kompakten pa košaro spodaj ima večjo, me pa skrbi da so 3kolesniki bolj nestabilni-drži?)

Vsako vaše mnenje je dobrodošlo:)

Jaz nebi nobenega od teh dveh izbrala in to samo zaradi tega, ker se jima ne da dvignit naslona za nogice. Pač pri nas je marela v uporabi predvsem poleti za na morje za spanje, zato taka z nenastavljivo oporo za noge ne pride v poštev. Pri taprvi smo imeli Mutsy Spider marelo in je bila ok, trikolesnik, ki se ga z normalno uporabo in tono vrečk na krmilu ni dal prekucnit, sam pač mal velik zložen. No zdaj pri tarugem imamo Baby Boom Piumo http://baby-boom.si/izpostavljeni_produkti/akcijski_izdelki/79/otroski_vozicek_babyboom_piuma_razsirjeni_komplet/ ... no to pa je top marela ... če bi imela kako željo, bi bila kvečjemu malo večja košara, samo pač nadoknadi s tem, da bp na ročaje montiram veliko torbo pa se ne bo premaknila ... pač pri trikolesniku je pomombno kje ima težišče ... če je le-to preblizu zadnje osi, se voziček hitro prekucne. No naš se ne ... hrbet ima lepo nastavljiv, z a nogice oporo tudi, dost opreme zraven dobiš. Superca.

(odgovor članu nutela)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj bi izbrale ve?
27.2.2014 21:34:28   
dota
Mi smo imeli neko zadevo čudne znamke kupljeno se mi zdi da v tojserasu za neke male pare. Je bila podobna tvoji prvi zadevi, s tem, da se je dalo hrbtišče čisto spustiti. Ker to je bil osnovni pogoj, predvsem zaradi sprehodov ob morju, ker ko je enkrat dete znalo hodit, je bila marela bekap za morje in večerne sprehode.

V glavnem smo bili s to zadevo podobno vaši prvi super zadovoljni.
Un ročaj za vozit v obliki štange je bil super za manevre z eno roko. Hrbtišče v vodoravni položaj zaradi ležanja, nuja. Tisto eno kolo odspredi pa tudi ni bilo moteče in se je dalo čisto fajn šofirat tudi po pesku in kamenju. Po mivki pač ne. Naslonjalo za noge je sicer bilo fiksno ampak ni bilo moteče ko si polegel. Mislim prav tista polička, uno kar je bilo pod meči se je dvignilo, da je iz marele ratalo ležišče. Pa zlagala se je na pol po vertikali, kar je bilo fajn ker ni zavzela dost placa v avtu. Pa stabilna je bila tudi, ker ni bila ravno supertruprer lahka. Ornk težko previljalno sem komot obesla na ročaj z otrokm v vozičku se ni prevrnila. Če je bila prazna ja, če ne pa ne. Pa mamo ekstra light otroke.

V primerjavi z ročajastimi marelami na štiri kolesa je bila super vodljiva in stabilna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




simobil ali tuš
ROŽICI

zanima me kje se bolj splača vzeti naročnino..kje je bolj ugodno?ali kje imate?

tuš (19%)

mobitel (33%)

simobil (43%)

drugo (4%)


Število vseh glasov: 99

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!