|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!!
23.12.2004 13:10:20   
petra + zoja
Mi še nič kaj sicer ne vemo, pikica:duda:, bo verjetno zaspala že pred polnočjo, tako da bo doma mir in tišina, mogoče bomo dali babici za popazit, mi pa mogoče skok na Pohorje!!!
:zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!!
23.12.2004 13:15:32   
Anonimen
Mi se pa sedaj nekaj nagibamo k temu, da bi se šli popoldne kopat v Vodni park Bohinj, potem pa domov na večerjo (bomo dali pečenko kar v pečico na "tajmer" pečt). Ko se bomo najedli, bomo šli pa ven rakete spustit, take kot pri gasilcu Samotu!!!

(odgovor članu petra + zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!!
23.12.2004 13:16:10   
dory
Nas tamal se bo do polnoci pomoje ene 2x zbudil tko da bom sla tudi jaz najverjetneje spat ze prej...pol pa ce bova ujela tisto odstevanje kul,drugace pa drugo leto :)

(odgovor članu petra + zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!!
23.12.2004 13:21:16   
Pupica
Doma.
Moja princeska je tako pridna, zaspi ob 9h, pa tja do 5h zjutri pančka, tko da bova lahko z očkotam nazdravla, pa mal raketke metala(je namreč dons celo goro raket prtresu domov, čeprav ve, da sem proti, ker se naša :kuza: boji)pa mal zaplesala, v glvnem se fajn mela:love::love:.Aja pa obiske mava napovedane:hudicek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu petra + zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!!
23.12.2004 14:03:42   
Anonimen
tut doma. pikapoka gre ob 7h spat in je mir ke do ene 2h, 3h. midva bova pa kako fino večerjico si ubodla, mal nazdravla, počakala polnoč, pol pa v krevet :) sej ponavad je zmeri tko, nismo kaki hudi žurerji :)

lara

(odgovor članu petra + zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!!
23.12.2004 14:14:35   
TARA in MAJ
Upam da čim bolj pestro:)-
lp :sloncek::sloncek:

(odgovor članu petra + zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!!
23.12.2004 14:42:13   
Taša
Mi bomo tudi kar doma.Niko bova pustila bedet tako dolgo kakor bo hotela oz. dokler ne bo omagala, Maša bo pa itak že ob 20. v meževi deželi. Malo bom pripravila dobrot kakšen tatarski biftek, pa malo pršuta. Pa se bomo veselili!!!

(odgovor članu petra + zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!!
23.12.2004 20:54:37   
*
Bova se kar dojila pozno v noč do jutra kakor vsak dan...9nebesa

(odgovor članu petra + zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!!
23.12.2004 21:02:48   
Anonimen
Ker živimo čist v centru, se bomo morali nekam odpeljat. Namreč spalnico imamo direkt na ulico in na velik parkirni prostor, kjer je letos organizirano silvestrovanje na prostem :grrr:

Odpeljali se bomo k tastu in tašči že ob 6h popoldne, ker ta mali že ob 7h zvečer zaspi. Tam bomo imeli tudi večerjo, pa malce pogovora - še dobro da se zlo fajn zastopmo... in tako bo po moje kmalu polnoč...

(odgovor članu petra + zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!!
24.12.2004 12:07:11   
mtd
IMAMO TUD MI BOLJ ZBUJAJOČE SE NOČI, TAKO DA BOMO SPAAAAAALI, KOLIKOR BO MOGOČE, ŽURALI PA NASLEDNJE LETO, KO BO MALI ŽE VELIKI8)
LP

(odgovor članu petra + zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...





klavdi*

Koliko otrok imate?

2 (77%)

3 (12%)

4 (11%)


Število vseh glasov: 308

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!