KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


petra + zoja -> KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!! (23.12.2004 13:10:20)

Mi še nič kaj sicer ne vemo, pikica:duda:, bo verjetno zaspala že pred polnočjo, tako da bo doma mir in tišina, mogoče bomo dali babici za popazit, mi pa mogoče skok na Pohorje!!!
:zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:




Anonimen -> KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!! (23.12.2004 13:15:32)

Mi se pa sedaj nekaj nagibamo k temu, da bi se šli popoldne kopat v Vodni park Bohinj, potem pa domov na večerjo (bomo dali pečenko kar v pečico na "tajmer" pečt). Ko se bomo najedli, bomo šli pa ven rakete spustit, take kot pri gasilcu Samotu!!!




dory -> KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!! (23.12.2004 13:16:10)

Nas tamal se bo do polnoci pomoje ene 2x zbudil tko da bom sla tudi jaz najverjetneje spat ze prej...pol pa ce bova ujela tisto odstevanje kul,drugace pa drugo leto :)




Pupica -> KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!! (23.12.2004 13:21:16)

Doma.
Moja princeska je tako pridna, zaspi ob 9h, pa tja do 5h zjutri pančka, tko da bova lahko z očkotam nazdravla, pa mal raketke metala(je namreč dons celo goro raket prtresu domov, čeprav ve, da sem proti, ker se naša :kuza: boji)pa mal zaplesala, v glvnem se fajn mela:love::love:.Aja pa obiske mava napovedane:hudicek::sloncek::sloncek::sloncek:




Anonimen -> KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!! (23.12.2004 14:03:42)

tut doma. pikapoka gre ob 7h spat in je mir ke do ene 2h, 3h. midva bova pa kako fino večerjico si ubodla, mal nazdravla, počakala polnoč, pol pa v krevet :) sej ponavad je zmeri tko, nismo kaki hudi žurerji :)

lara




TARA in MAJ -> KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!! (23.12.2004 14:14:35)

Upam da čim bolj pestro:)-
lp :sloncek::sloncek:




Taša -> KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!! (23.12.2004 14:42:13)

Mi bomo tudi kar doma.Niko bova pustila bedet tako dolgo kakor bo hotela oz. dokler ne bo omagala, Maša bo pa itak že ob 20. v meževi deželi. Malo bom pripravila dobrot kakšen tatarski biftek, pa malo pršuta. Pa se bomo veselili!!!




* -> KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!! (23.12.2004 20:54:37)

Bova se kar dojila pozno v noč do jutra kakor vsak dan...9nebesa




Anonimen -> KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!! (23.12.2004 21:02:48)

Ker živimo čist v centru, se bomo morali nekam odpeljat. Namreč spalnico imamo direkt na ulico in na velik parkirni prostor, kjer je letos organizirano silvestrovanje na prostem :grrr:

Odpeljali se bomo k tastu in tašči že ob 6h popoldne, ker ta mali že ob 7h zvečer zaspi. Tam bomo imeli tudi večerjo, pa malce pogovora - še dobro da se zlo fajn zastopmo... in tako bo po moje kmalu polnoč...




mtd -> KAKO BOSTE PRAZNOVALE NAJDALJŠO NOČ V LETU!!!!! (24.12.2004 12:07:11)

IMAMO TUD MI BOLJ ZBUJAJOČE SE NOČI, TAKO DA BOMO SPAAAAAALI, KOLIKOR BO MOGOČE, ŽURALI PA NASLEDNJE LETO, KO BO MALI ŽE VELIKI8)
LP




Stran: [1]