|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je to za kupit?
24.10.2013 13:55:37   
nutela
Kupujem trip trap stol za otroka-malo gledam po netu in najdem celo nov stol za 50€.

http://babyotroskatrgovinamiska.eu/index.php/sl/73-Stol%C4%8Dki-za-hranjenje/285-tripi-papi-stol%C4%8Dek-za-hranjenje-barvni.html#.UmkEq_mGq9E

Zanima me ali bi kupile tale stol za hranjenje ali prisegate samo na preverjeno varianto Stokke, ker mi razlika v ceni res ne gre v glavo (sej dobim 4 tele stole za enega Stokke???)

Vaše mnenje prosim-kupiti ali ne takega?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 14:04:21   
mateyka
mi imamo tudi enega podobnega, domačega (slovenskega) in nam služi že vrsto let. tudi za podobno ceno.
naš je pa tak model:
user posted image

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 14:09:16   
mateyka
aja, mogoče nisem bila jasna - nam je čisto super. nič mu ne manjka in ima iste možnosti nastavitve. če bi še enkrat kupovala, isto ne bi polagala vse upe (in denar) na stokkeja.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 14:09:38   
LuLu
Eno je, da plačaš znamko, to verjetno poznaš od drugih izdelkov, ki se prodajajo user posted image
eno, da so pisali, da nekateri taki stolčki niso stabilni. Sama ne poznam nobenega otroka, ki bi padel iz takega stola, potem je mogoče material, uničenje lesa... ampak po mojih izkušnjah se težko tak stol uniči za enega otroka.
Lahko pa rabljen Stokke kupiš, če že želiš Stokke

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 14:44:17   
talika81
mi smo kupili rabljen Stokke stol na bolhi. skoraj nov za več kot pol manjšo ceno kot je nov.
in smo z njim zelo zadovoljni.
nutela, stol, ki si ga pripela na linku, je zelo podoben Stokke. tako da če se tebi zdi vredu ...

_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 14:48:41   
zaspancek1
Imeli smo dva takšna, sicer kupljena pri Recinku, kjer so jih imeli ceneje (danes očitno tega nimajo več). Po enem letu sta bila takorekoč uničena. Žal je kvaliteta lesa precej slaba. Da bi se odrasel usedel na stol - kakšnih 60 kil je še prenesel, ampak previdno, več nikakor. Mulca sta res rada plezala po njem (si ga pririnila v kuhinjo in potem na njem stala), vseeno pa ne tako ekstremno, da bi bila upravičana ta obraba - polički sta bili kar nagriženi tam, kjer so bili utori (les je očitno čisto premehak). Potem smo kupili dva originalna rabljena za 35 EUR, ki se jima sicer res poznajo leta, vseeno pa sta stabilna in vsi odrasli brez problema sedimo na njih. Skratka - odsvetujem nakup tega stolčka. Raje rabljen Stokke, četudi star več let.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 14:57:44   
Neala
Mi imamo nekega no-name iz Mercatorja, ki ga je pred 4-leti moj ata privlekel domov user posted image . Fantastičen stol, pa sploh ni Stokke. Stabilen, čvrst, fajn les... Za k taščini mizi je pa tast kar sam naredil tak stol in je tudi super izpadel.
Tako, da moje mnenje: ne rabi bit glih Stokke in je stolček lahko ravno tako super.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 15:06:55   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Imeli smo dva takšna, sicer kupljena pri Recinku, kjer so jih imeli ceneje (danes očitno tega nimajo več). Po enem letu sta bila takorekoč uničena. Žal je kvaliteta lesa precej slaba. Da bi se odrasel usedel na stol - kakšnih 60 kil je še prenesel, ampak previdno, več nikakor. Mulca sta res rada plezala po njem (si ga pririnila v kuhinjo in potem na njem stala), vseeno pa ne tako ekstremno, da bi bila upravičana ta obraba - polički sta bili kar nagriženi tam, kjer so bili utori (les je očitno čisto premehak). Potem smo kupili dva originalna rabljena za 35 EUR, ki se jima sicer res poznajo leta, vseeno pa sta stabilna in vsi odrasli brez problema sedimo na njih. Skratka - odsvetujem nakup tega stolčka. Raje rabljen Stokke, četudi star več let.



Mi ga imamo ze dobrih 10 let - lesen, slovenska proizvodnja, sestavljen doma - in nimamo nobenih pripomb. otrok ima sedaj 50 kil in se vedno sedi na njem, meni sluzi kot lojtra (pa nisem ne majhna, ne lahka), tudi sama sedim na njem itn... V vsej teh letih ni dobil nobenega utora in nasa izkusnja je prav nasprotna od vase - zelo dobra.
Edina razlika od teh na sliki je, da ima stranski pogled na "noge" obliko crke A. Pogledala sem proizvajalca in je to: Lesna galanterija Štupica Metod. Ocitno so razlicni proizvajalci v slo, ki te stole delajo.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 15:07:38   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Neala
Tako, da moje mnenje: ne rabi bit glih Stokke in je stolček lahko ravno tako super.


Mora biti Stokke!, da dete ne bo imelo traume ! user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 15:10:24   
dota

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mi imamo tudi enega podobnega, domačega (slovenskega) in nam služi že vrsto let. tudi za podobno ceno.
naš je pa tak model:
user posted image



Tale model na A ni okej, ker se lahko zvrne, ko se otrok odrine od mize. Čist tamali ko začenjajo jest se itak ne more, samo potem, ko je večji in sam leze gor in dol se lahko prav fajn prekucne vznak. (Večkrat preprečili tovrstno zadevo.) Pa še eno foro sem s temi Aji doživela, da so bile reže za sedišče preširoke in če se je otrok preveč vrtel na stolu oz, če se je kaj popravljal k ali od mize, da se je sedišče speljalo iz reže in je otrok cmoknil s stola. Nam se je to zgodilo na dveh različnih A stolih. Je otrok padel s stola s sediščem vreduser posted image .

Če je narejen kot stokke na Z pa ni tega problema, ker se ful lepo zapelje, če se ga odrine. Torej tisti stol na linku je čist okej.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 15:23:34   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Neala
Tako, da moje mnenje: ne rabi bit glih Stokke in je stolček lahko ravno tako super.


Mora biti Stokke!, da dete ne bo imelo traume ! user posted image


Ah, j.b.g., moji so že zatravmirani, ker so najprej imeli te tazanič.user posted image Se to potem vsaj malo popravi, ko kupiš Stokke? user posted image

Ma, saj ne trdim, da so vsi drugi zanič, vem (ja, žal iz lastnih izkušenj), da je pa ta z linka pa res slabe kvalitete. Ok, v začetku, ko otrok še ne počne drugega, kot pa sedi - takrat še gre. Ko pa začne stol uporabljat za lestev, pa se hitro obrabi in postane nestabilen (ker poličk ne moreš več fiksirat, ker so preveč nagrižene ob robovih). Les je absolutno premehak in da bi jaz stopila gor - ni šans, polomim stol in sebe. Skratka - verjamem,da obstajajo drugi dobri stoli, samo tale res ni za drugega, kot za gledat. Stokke je pač preverjena kvaliteta - pravzaprav imamo en tak stol (še preden sem sploh vedela, da je to pravzaprav Stokke, ki je neka huda firma) pri mojih starših že 27 let, pa je še vedno super in še jaz rada sedim na njem, moja otroka pa itak. Kupljen je bil takrat v Stolu (ki ga je delal za Švede) in nikjer nima znaka Stokke.user posted image
Skratka - ta stol z linka ni kvaliteten in je škoda denarja zanj.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 15:28:27   
mateyka
sorry dota, ampak to ni res. moja se odriva od mize in stol se ni nikoli niti nagnil. in imamo ta A maodel, ki te tok moti. moje izkušnje z A-ji so, da so narejeni tako široko, sam razkorak, da se enostavno ne more prekucnit.

to, da se vam pa dila ven pelje, pa pomeni, da nimate dobro zašraufanega (nepravilno sestavljenega). mogoče se vam zaradi te labavosti tudi zvrača.

v vsakem primeru ti pa garantiram, da se meni tak stol ne zvrača. oba se lepo "zapeljeta". če poznaš malo fizike in težišča, ti je jasno, da razlike v tem primeru ni, če sta le dolžina A razkoraka in Z spodnje dile enaka.

p.s. če bi rada, da se stol zvrne, se ti bo vsak, če ga boš sama zvrnila, samo to tudi jaz lahko stokkeja.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 24.10.2013 15:35:56 >

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 15:36:54   
zaspancek1
Kar se pa tiče bolj živahnih in gibčnih otrok - noben tak stol ne bo zadržal otroka v njem (tudi stokke ne) - za te je pač dobra dodatna zaščita - pasovi. Celo ti dragi Švedi so to ugotovili in že nekaj čaa prodajajo dodatna varovala - tako pasove, kot tudi nek podaljšek za noge stola. Skratka - noben stol ni neprevrnljiv user posted image ).
Drugače pa - če ga potrebujete sqmo za hranjenje, je Ikein Antilop z mizico super (še celo pas ima) in tudi poceni.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 15:39:55   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Mi ga imamo ze dobrih 10 let - lesen, slovenska proizvodnja, sestavljen doma - in nimamo nobenih pripomb. otrok ima sedaj 50 kil in se vedno sedi na njem, meni sluzi kot lojtra (pa nisem ne majhna, ne lahka), tudi sama sedim na njem itn... V vsej teh letih ni dobil nobenega utora in nasa izkusnja je prav nasprotna od vase - zelo dobra.
Edina razlika od teh na sliki je, da ima stranski pogled na "noge" obliko crke A. Pogledala sem proizvajalca in je to: Lesna galanterija Štupica Metod. Ocitno so razlicni proizvajalci v slo, ki te stole delajo.


zanimivo. naš stol ima tud trd les. niti ene raze. oba z možem sva že ždela na njem in ni niti trznil. user posted image

je pa isto Štupica Metod s.p.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
24.10.2013 17:39:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Neala)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 18:43:36   
Maxi mama
Ja je. Mi ga mamo že četrto leto pa je ok, sestra pa ima dva in sta tudi ok. Če je poceni še ni nujno da ni dobro. Kaj se potem vse vozite v mercedezih? Ko bom mela za mercedeza dnar bom pa stokke kupila ;) No takle je moj:www.trgovina-teddy.si/index.php/otroska-oprema/stolcek-za-hranjenje/lesen-stolcek-za-hranjenje-detail

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 19:13:04   
ronja
Enako kot mateyka

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 19:21:29   
ronja
Da bi se odrasel usedel na stol - kakšnih 60 kil je še prenesel, ampak previdno,

Mene je komot držal - res sicer nimam 60 kil, ampak nisem nič pazila in sem navadno sedela čisto na robu... PUcali smo ga skoz, ker so vsi trije hoteli sami jest... Namakali v vodi... pa je še čisto ok.
Kar se A in Z tiče, sem isto slišala, ampak pri naši si moral itak bit zraven, ker so plezali iz njega...

dota, če je sedišče šlo iz utora, niso dovolj zategnjeni šraufi.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 19:29:48   
kalbo
Mi imamo tri originale, bili so v paketih za novorojenčka. Vsi trije so še taki kot iz trgovine, tko da bi se sam obrnil za rabljenim originalom. Zagotovo pa tud tale na sliki ni za v smeti. Tukaj sam prisegam na znamko, nasprotno kot v tisti temi o oblačilih.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 20:22:52   
lexl
Tudi mi imamo dva taka stola na A, sicer se ne spomnim več, kje smo jih kupili in koliko smo plačali, vendar je eden star 8 let, eden pa 6 let. Niti 1 x se še ni nobeden prevrnil, pa imamo zelo živahna dva otroka. Zelo velikokrat na njem sedim tudi sama, pa sem kar pri obilnih, pa tudi za lestev nam je služil. Moja nečakinja pa je stara 13 let, njen stol ima ravno toliko let kot ona, pa še vedno sedi na njem prav vsak dan. Jaz bi na tvojem mestu raje vzela navadnega. Drugje samo preplačaš ime.

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 20:43:43   
liliana
Mene pa samo nekaj zanima....Kako dolgo potem vaši otroci sedijo v teh stolih.....? Ker moje dete je sedaj staro 6,5 let in že skoraj dve leti sedi na navadnem stolu.....res je, da je med večjimi.....vendar ko vas sedaj berem na tej temi imam občutek, da vaši otroci sedijo uporabljate redno te stole še pri otrokovih 12 letih starosti, ob seveda redni uporabi staršev (to, kako starš lahko udobno sedi na tem stolu mi je sicer uganka, vendar ljudje smo različni.......)

Aja, mi smo imeli izposojen tak stol.....tisti, ki nam ga je posodil je dejal, da je neka originalna znamka, vendar se nisem poglabljala v to katera.....

(odgovor članu lexl)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
24.10.2013 20:53:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 21:06:32   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sorry dota, ampak to ni res. moja se odriva od mize in stol se ni nikoli niti nagnil. in imamo ta A maodel, ki te tok moti. moje izkušnje z A-ji so, da so narejeni tako široko, sam razkorak, da se enostavno ne more prekucnit.

to, da se vam pa dila ven pelje, pa pomeni, da nimate dobro zašraufanega (nepravilno sestavljenega). mogoče se vam zaradi te labavosti tudi zvrača.

v vsakem primeru ti pa garantiram, da se meni tak stol ne zvrača. oba se lepo "zapeljeta". če poznaš malo fizike in težišča, ti je jasno, da razlike v tem primeru ni, če sta le dolžina A razkoraka in Z spodnje dile enaka.

p.s. če bi rada, da se stol zvrne, se ti bo vsak, če ga boš sama zvrnila, samo to tudi jaz lahko stokkeja.


Padpisem user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 21:08:00   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Mi ga imamo ze dobrih 10 let - lesen, slovenska proizvodnja, sestavljen doma - in nimamo nobenih pripomb. otrok ima sedaj 50 kil in se vedno sedi na njem, meni sluzi kot lojtra (pa nisem ne majhna, ne lahka), tudi sama sedim na njem itn... V vsej teh letih ni dobil nobenega utora in nasa izkusnja je prav nasprotna od vase - zelo dobra.
Edina razlika od teh na sliki je, da ima stranski pogled na "noge" obliko crke A. Pogledala sem proizvajalca in je to: Lesna galanterija Štupica Metod. Ocitno so razlicni proizvajalci v slo, ki te stole delajo.


zanimivo. naš stol ima tud trd les. niti ene raze. oba z možem sva že ždela na njem in ni niti trznil. user posted image

je pa isto Štupica Metod s.p.


Eto vidis!!!
Ribncan je duber les dal nutri user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Je to za kupit?
24.10.2013 21:09:26   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Neala
Tako, da moje mnenje: ne rabi bit glih Stokke in je stolček lahko ravno tako super.


Mora biti Stokke!, da dete ne bo imelo traume ! user posted image


Ah, j.b.g., moji so že zatravmirani, ker so najprej imeli te tazanič.user posted image Se to potem vsaj malo popravi, ko kupiš Stokke? user posted image



No, odvisno od globine traume. Brez bragotin do konca zivljenja pa ne bo slo. user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Katero ime vam je lepše?




Cvetka (16%)

Betka (20%)

ali Blažka? (63%)


Število vseh glasov: 359

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!