|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izid referenduma....
7.6.2010 0:20:28   
Misek
Poslusam izjave JJ-a, izjave Viranta...
Desni opciji nisem prevec naklonjena (pa tudi levi ne prav kaj dosti), vendar sta JJ in Virant v mojih oceh zgubila celotno spostovanje, ki sem ga do njiju imela. Nakladanja o razklanosti slovenskega naroda... a vse sta naredila , da bi bil narod razklan. Ze leta in leta podzigata razklanost na vsakem koraku. Za zbruhat se in se kaj vec.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 0:24:02   
Raho
Podpis.

Men je minister Gregor iz prejšnje vlade tak petelinček - pa še vrat bi mu z užitkom zavila zaradi teh njegovih plačnih razredovuser posted image - moje osebno mnenje.

Sedaj v studiu pa je imel enih par takih izjav, da bi ga s telefonskim imenikom lahko po betici.
Nisem pa naklonjena nobeni strani.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 0:25:48   
eva1
se strinjam z obema

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 6:30:36   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Poslusam izjave JJ-a, izjave Viranta...
Desni opciji nisem prevec naklonjena (pa tudi levi ne prav kaj dosti), vendar sta JJ in Virant v mojih oceh zgubila celotno spostovanje, ki sem ga do njiju imela. Nakladanja o razklanosti slovenskega naroda... a vse sta naredila , da bi bil narod razklan. Ze leta in leta podzigata razklanost na vsakem koraku. Za zbruhat se in se kaj vec.


pod tole se  podpišem.


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 8:12:58   
ljupka
Jaz se pa pobruham po celotni sedanji vladi,ki prodaja našo prelepo Slovenijo,to se je za zjokat!
Pahorju 1/3 je čist mal,sam jaz se z njim ne strinjam,za našo majhno deželco in to mal morja ki ga imamo je ogromno!Žalostno,da se tako radi prodajamo!

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 8:14:13   
Anonimen
se strinjam z vsemi.

JJ je prvi začel s kampanjo ala amerika, ko nasprotniki iščejo nepomembne afere, ki nimajo veze z delom kandidata. in to se mi je toliko zamerilo, da ga ne prenašam. prav nagnusen mi je ta malo kalimero.

(odgovor članu barbara b)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 8:15:50   
Oceania
Ah, še eno razočaranje.

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 8:40:51   
zmajaz
Meni se je tudi JJ s to kampanjo do kraja zasral, ker kolikor sem ga jaz poslušala, mi je bilo povsem jasno, da sse zelo dobro zaveda, da ta sporazum ni niti približno tako slab, kot poskuša prikazati slovenskemu narodu z enim samim pokjvarjenim ciljem - da bi si nabral politične točke in onemogočil uspeh vlade, da doseže, kar njemu ni uspelo - pa magari mora za ta cilj ljudem lagati v faco. Prav videti ga več ne morem hinavca lažnivega, pokvarjenega.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 9:33:27   
Nenya
Zmajaz PODPIS.

Dovolj dolgo se je tole vleklo, pa izrabljalo za politične obračune. Zdaj bi bilo fajn, da bi se narod spet 'združil' in bi tole izpeljali. Ampak v Sloveniji ...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 9:34:15   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Jaz se pa pobruham po celotni sedanji vladi,ki prodaja našo prelepo Slovenijo,to se je za zjokat!
Pahorju 1/3 je čist mal,sam jaz se z njim ne strinjam,za našo majhno deželco in to mal morja ki ga imamo je ogromno!Žalostno,da se tako radi prodajamo!



Ce bi JJ bil faca, bi takrat ko je bil v vladi in ko je hrvatom (kljub embargu) prodajal orozje bi zahteval naj prvo podpisejo mejo pa bodo dobili orozje. Pa ni tako naredil. Le zakaj ne?

- za vse skupaj se mu gladko .*..*..*..*
- pomembnejsa od drzavne meje je bila meja bancnega racuna
- ni zadosti pameten
- vedel je kaj zmore in kaj ne....

Torej zakaj JJ ni uredil meje, ko je imel izjemno izhodisce...

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 9:37:12   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

se strinjam z vsemi.

JJ je prvi začel s kampanjo ala amerika, ko nasprotniki iščejo nepomembne afere, ki nimajo veze z delom kandidata. in to se mi je toliko zamerilo, da ga ne prenašam. prav nagnusen mi je ta malo kalimero.


Moje osebno mnenje je, da dela Sloveniji najvecjo skodo prav on, ne glede na to ali je v opoziciji ali kolaciji, saj taksen destruktivizem ne more biti konstruktiven. Totalitarno in fasizoidno obnasanje. Partijska sola, to pa pozabi povedati mar ne?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 9:40:09   
kalbo
Zato je ni uredil, ker se šlepa na tem vprašanju že vrsto let. Da ne govorimo o tem, kako je zafural mejo v Hotizi. Ja o situaciji tam gori pa vse tiho je bilo. Kje je bil, ko se je postavljalo kontrolne točke, o tem je tud vse tiho. Kdo je prijavil Šengenske mejne prehode, čeprav so ti začasni, pa še pa še...

JJ je pokvarjen do amena. Boli njega Slovenija, važno da on minira vse, kar ni na njegov mlin.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 9:40:11   
tajtaja
Sem prav vesela, da je zmagal zdrav kmečki razum in se je končala ta tema. Če se dva soseda ne moreta dogovorit za mejo, pridejo geodeti in jo zmerijo.

Evo, kar je še pomembno za mali narod. Ob vsem vulkanskem pepelu, pa nemirih po svetu, nam bo zgleda zmerom bolj prišlo prav hrvaško morje(ki je roko na srce čudovito v primerjavi z umetno ustvarjenimi oazami sred puščave  po Mediteranu in še kje, kjer zunaj hotelskega kompleksa nimaš kam na sprehod...) in normalni sosedski odnosi.



_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
7.6.2010 13:24:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 13:37:39   
zmajaz
Ja - ampak samo zato, ker tisti, ki so bili ostro proti, so zagotovo šli na referendum, od tistih, ki so bili za, pa ne vsi.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
7.6.2010 13:49:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 14:01:14   
zmajaz
Volilna udeležba je bila malo čez 40 %, malo manj kot pol jih je glasovalo proti in zame ta rezultat pomeni samo, da je okoli 20 % volilcev proti sporazumu.

Me je pa rezultat v resnici presenetil, ker osebno poznam samo 2 človeka, ki sta bila proti (kako pa bi drugače, če sta člana janševe stranke), vsi ostali so bili za. Pa od teh mariskdo ni šel na referendum, ker se mu je vse skupaj zdelo brezveze - niso se pa nekateri zavedali, da tisti, ki so proti bodo, pa šli na referendum in lahko zato, ker tisti, ki smo za, ne bomo šli, zmagajo in dosežejo svoje. Mi je pa tudi bila zanima razčlemba ankete pred volitvami, ki so jo izvedli na vzorcu 1000 ljudi - največ ljudi proti je bilo v skupinah ljudi z nizko izobrazbo (OŠ in poklicne šole), krajevno gledano pa na podeželju - torej taki, ki so nekako bolj naivni in jih je Janša s svojimi letaki z lažnimi grožnjami, kako zelo nam bo škodilo, če bo sporazum sprejet, lahko nasukal okoli prsta, na podeželju, kjer velik del ljudi še pridno hodi v cerkev, so pa tudi župniki pozivali h glasovanju proti - vsaj tule pri nas, vem, da so.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
7.6.2010 14:04:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 14:13:02   
zmajaz
Jaz rečem samo, da je en velik naivnež vsak, ki misli, da bi lahko, če bi to arbitražo zavrnili, na kakršen koli način prišli do boljše rešitve ozemeljskega spora, kot bomo s to arbitražo.

Drugače pa - če je kdo bil proti, pa ni šel in je zaradi tega zdaj rezultat drugačen, kot si je želel - je lahko zdaj samo tiho in se nima več nobene pravice buniti, ker je za ta rezultat kriv tudi sam.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 7.6.2010 14:14:16 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
7.6.2010 14:23:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 14:27:48   
zmajaz
Jaz bi morda celo podprla nasprotnike arbitraže, če bi videla, da imajo res idejo za boljšo rešitev tega spora - pa je žal niti slučajno nimajo. To, da se pač pogajajmo dalje (s čimer se v 20-ih letih nismo premaknili niti milimeter bližje rešitvi), zame pač ni neka resna alternativa. Pa tudi izsiljevanje z blokado vstopa v EU itd. ne - s tem bi samo sramotili sebe pred celo Evropo, da ne rečem svetom, Hrvati pa že samo iz principa, ker jih izsiljujemo, ne bi popustili. Mislim, da smo v tem sporazumu izsilili, kar se je izsiliti dalo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
7.6.2010 14:34:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 19:26:14   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Sem prav vesela, da je zmagal zdrav kmečki razum in se je končala ta tema. Če se dva soseda ne moreta dogovorit za mejo, pridejo geodeti in jo zmerijo.

Evo, kar je še pomembno za mali narod. Ob vsem vulkanskem pepelu, pa nemirih po svetu, nam bo zgleda zmerom bolj prišlo prav hrvaško morje(ki je roko na srce čudovito v primerjavi z umetno ustvarjenimi oazami sred puščave  po Mediteranu in še kje, kjer zunaj hotelskega kompleksa nimaš kam na sprehod...) in normalni sosedski odnosi.




Bomo videli, koliko zdravega kmečkega razuma bomo imeli, ko bodo arbitri delili naše ozemlje. Tebi je mogoče všeč hrvaško morje, meni pa je še vedno najlepše NAŠE-SLOVENSKO!


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 19:35:15   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Volilna udeležba je bila malo čez 40 %, malo manj kot pol jih je glasovalo proti in zame ta rezultat pomeni samo, da je okoli 20 % volilcev proti sporazumu.

Me je pa rezultat v resnici presenetil, ker osebno poznam samo 2 človeka, ki sta bila proti (kako pa bi drugače, če sta člana janševe stranke), vsi ostali so bili za. Pa od teh mariskdo ni šel na referendum, ker se mu je vse skupaj zdelo brezveze - niso se pa nekateri zavedali, da tisti, ki so proti bodo, pa šli na referendum in lahko zato, ker tisti, ki smo za, ne bomo šli, zmagajo in dosežejo svoje. Mi je pa tudi bila zanima razčlemba ankete pred volitvami, ki so jo izvedli na vzorcu 1000 ljudi - največ ljudi proti je bilo v skupinah ljudi z nizko izobrazbo (OŠ in poklicne šole), krajevno gledano pa na podeželju - torej taki, ki so nekako bolj naivni in jih je Janša s svojimi letaki z lažnimi grožnjami, kako zelo nam bo škodilo, če bo sporazum sprejet, lahko nasukal okoli prsta, na podeželju, kjer velik del ljudi še pridno hodi v cerkev, so pa tudi župniki pozivali h glasovanju proti - vsaj tule pri nas, vem, da so.


In 1000ljudi pomeni da smo vsi, ki smo glasovali PROTI nizko izobraženi kmetje ali kaj? Vse kar jih sama poznam (jah večina jih je visoko izobraženih) so glasovali proti in veš zakaj?
Večina vas je glasovala za pač zaradi JJ, jaz pa proti za naše ozemlje. Če bodo arbitri odločili v korist hrvatov, pol pa bo kriv kdo?


(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Izid referenduma....
7.6.2010 20:21:11   
ljupka
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

Sem prav vesela, da je zmagal zdrav kmečki razum in se je končala ta tema. Če se dva soseda ne moreta dogovorit za mejo, pridejo geodeti in jo zmerijo.

Evo, kar je še pomembno za mali narod. Ob vsem vulkanskem pepelu, pa nemirih po svetu, nam bo zgleda zmerom bolj prišlo prav hrvaško morje(ki je roko na srce čudovito v primerjavi z umetno ustvarjenimi oazami sred puščave  po Mediteranu in še kje, kjer zunaj hotelskega kompleksa nimaš kam na sprehod...) in normalni sosedski odnosi.




Bomo videli, koliko zdravega kmečkega razuma bomo imeli, ko bodo arbitri delili naše ozemlje. Tebi je mogoče všeč hrvaško morje, meni pa je še vedno najlepše NAŠE-SLOVENSKO!






se strinjam steboj,jaz tudi ljubim slovensko morje še posebej Piran

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ivf
mišaaa

po katerem postopku IVF ste zanosile?

1 (77%)

2 (7%)

3 (5%)

4 (3%)

5 (2%)

6 (6%)


Število vseh glasov: 465

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!