|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izcedek pri dojenčici
8.12.2004 11:13:49   
JASNA D
Saj vem, da se sliši noro, ampak sem včeraj in danes opazila rjavkast "izcedek", ko sem ta mali piško čistila. Ker niti včeraj niti danes ni bila pokakana, ni mogoče, da bi to bilo od kakca, ki je zlezel v piško, sicer pa je kakec itak rumenkaste barve. Ali je katera opazila kaj bodobnega in kaj bi to lahko bilo? Pupa je stara 2 meseca, prej tega ni bilo. (Razen prve par dni, ko je bil rožnate barve, ta vem, da je od maminih hormonov in da je normalen.) Sama sem pomislila, da bi to bilo lahko mogoče povezano z mojo M, ki me je že zopet presenetila tako hitro po porodu:hudicek::hudicek::(, kljub temu, da je pupa polno dojena.

Hvala za pomoč in LP!

Jasna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Izcedek pri dojenčici
8.12.2004 11:36:48   
Seven*
Jaz sem ze slisala o tem. Menda pa ni nevarno. To je kot nekaksna menstruacija.. Vprasaj pediatra za mnenje.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Izcedek pri dojenčici
8.12.2004 11:52:04   
tina.nika
Tudi jaz sem za to že slišala, žal pa s tem nimam izkušenj. Pokliči pediatra in ga vprašaj.
lp, Tina:sloncek:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Izcedek pri dojenčici
8.12.2004 11:53:53   
tjaga
Meni so v porodnišnici rekli, da bo do tega prišlo, in da je to zaradi hormonov. Menda pravijo temu izcedku kar "prva menstruacija". Vseeno pa predlagam, da pokličeš pediatra.

Tjaga
:kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Izcedek pri dojenčici
8.12.2004 12:14:39   
JASNA D
Ja, potem je pa revica mala z mamico solidarna, ki te dneve preklinja to prekleto M. Ker imam očitno višek hormonov, jih z veseljem odstopim. Kar se pa ta male tiče bom pa na pediatrijo poklicala. Saj sem tudi jaz slišala za to prvo M, ampak sem mislila, da je to tisto takoj po rojstvu.... Ma vsak dan kaj novega zveš, še posebej, če si na RR:)-:bravo:

Jasna

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Izcedek pri dojenčici
8.12.2004 20:28:28   
Blanka77
To jue sigurno menstruacija. Menda ni to nič narobe. Zgodilo se je pri moji sestrični. Trajalo je nekaj dni in minilo.

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Izcedek pri dojenčici
9.12.2004 11:51:25   
india
jasna ne se bat, to je to,kar so ti moje predhodnice rekel in ni nič hudega.Če želiš jo lahko s kamilčkami umivaš, bo imela boljši občutek, vendar je ne smeš drugače,kot samo površinsko umivat!
to sem doživela dvakrat in obakrat sem s kamilicami umivala in normalno negovala dalje!
LP, Miška

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Izcedek pri dojenčici
9.12.2004 16:03:09   
Renny
Živjo!
Prepisano iz knjige - Otrok od rojstva do šole, avtorica: PENELOPE LEACH

Krvavitev iz nožnice. Pri deklicah v prvem tednu življenja neredko opazimo krvavitev iz nožnice. To pa zato, ker pride v otrokov organizem tik pred rojstvom materin hormon estrogen.

Lep dan!:)

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Izcedek pri dojenčici
9.12.2004 19:35:19   
JASNA D
Ja, saj o tem sem tudi jaz brala v knjigi, ampak moja pupa je stara 2 meseca!!! Sicer pa je že mimo, vsaj danes nisem nič več opazila.

Hvala vsem!

(odgovor članu JASNA D)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




IME ZA FANTKA
podica2

NOVO: Katero ime za fantka vam je najlepše?

Lovro (21%)

Svit (14%)

Izak (11%)

Vid (20%)

Enej (30%)

Aidan (4%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!